Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoswiadczona allegrowiczka

chce sprzedac na allegro ciuszki mojego dziecka. Co bardziej sie oplaca

Polecane posty

Gość niedoswiadczona allegrowiczka

zrobic wielka pake z wszystkimi ciuchami? Czy wystawiac partiami? Lepiej kup teraz? czy licytacja? Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zrobić jeden duży zestaw lub kilka mniejszych i wystawic jako zestaw i dac na aukcje wypromowane, na dzien dzisiejszy allegro to moj chleb, sprzedaje od półtora roku, pojedyńcze ciuszki nie będzie sie opłacało wystawiać na wypromowane (czyli te na początku listy) gdyż jedna aukcja to 12zl, natomiast poniżej promowanych prawie nikt nie zagląda, pozatym pojedyncze ciuszki schodzą bardzo słabo jesli są używane, lepiej zrobic jeden zestaw i wystaic jako aukcjia wypromowana, przy wystawainiu jest taka opcja do zaznaczenia, kosztuje to 12 zl ale naprawde warto, sama możesz poobserwowc zreszta aukcjie i zobaczyć jak ciuszki idą, zestawy uzywanych ciuszków schodza najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam tak dla porownania ze jak sprzedawałam ciuchy, bo obecnie sprzedaje co innego, to na aukcje ktora była wypromowana zaglądało od 200 do 500 osob, tzn tyle razy była wyświetlana stronka z ciuszkiem, natomiast gdy aukcji nie promowałam tylko płaciłam za nia tylko te 1zł z groszem to wyświetlen było od 10 do maksymalnie 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona allegrowiczka
Ok dzieki, Co tzn wypromowane? A jesli mam dosc duzo ciuszkow i kilka par butow to oplaca sie z robic osobno ciuszki i buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona allegrowiczka
Ok. rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona allegrowiczka
a czy lepiej kup teraz czy licytacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze raczej ciuszki razem z butami, z reguły ludzie boją sie kupować uzuwanych butów, ale jak już sa w zestawie traktują je jako dodatkowy element zestawu z którego skorzystają lub nie. Jak będziesz wystawiała aukcjie na samym dole będziesz miała takie okienka do zanaczenia, miedzyinnymi będziesz mogła zaznaczyc czy twoja aukcja ma byc podswietlona lub pogrubiona, jednak to niema takiego znaczenia, najwazniejsze byś zaznaczyła okienko ze aukcja ma byc wypromowana na początku listy, to kosztuje 12zl, masz misiac by sie z allegro rozliczyc poprzez zwykły przelew. Wejdz sobie w allegro na byle przedmioty, np bluzki i zwroc uwage na wszytskie aukcjie ktore ukazuja się na poczatku listy, jak konczy sie jedna na jej miejsce wskakuje nastepna, i tak nawet aukcja ktora konczy sie za 2 tyg kiedys znajdzie sie na poczatku listy, jednak sa jeszcze aukcje niewypromowane, ktore nigdy tam sie nie znajda, te aukcjie sa daleko za wypromowanymi aukcjami i ich poczatek jest tam gdzie znajduje sie koniec wypromowanych czyli daleko na szarym koncu, w zaleznosci od przedmiotu na 20 lub 30 stronie czasem i dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zedcydowanie lepiej licytacja, to chyba psychologiczne, jak wystawialam bluzke np na kup teraz za 30 zl nik jej nie kupowal, jak robilam licytacje od 1zl licytowali do 100 paru złotych, chyba chęc rywalizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona allegrowiczka
Dziekuje bardzo za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×