Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurzonaaa

Wkurzają mnie oszukiści

Polecane posty

Gość dffeerf
a czemu to oszuści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matex
a o co komkretnie chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzonaaa
Bo grają w kulki łącząc się przez neostrade setki razy a ona zmienia IP za kazdym razem. Oszukiści to oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matex
no tak ,to moze czlowieka wyprowadzic z rownowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzonaaa
No może bo chcę uczciwie rywalizować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperatki :) Nie wiem jak można kilkanaście tysięcy razy restartować połączenie z Neostratą dla półrocznego zapasu pieluszek :o To chyba po prostu jakieś maniaczki konkursowe, taka sztuka dla sztuki, bo opłacalne to to na pewno nie jest, a już na pewno przy małym dziecku. Licząc, że restart routera z synchronizacją trwa 10 sekund, to taka baba musiałaby rozłączać i łączyć (nie liczę już czasu oddania głosu) 42,5 godziny bez sekundy przerwy ;) A licząc drugie 10 sekund na przeładowanie strony to wychodzi 83 godziny - bez przerwy ;) Dajcie spokój :P No chyba, że sobie taki program napisali... Bądź co bądź idiotyzm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzonaaa
A co z regulaminem? Nikt tego nie sprawdza. W sumie racja z tym programem, pewnie tak jest :/ I bądź tu człowieku uczciwy ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaanek
admin tam nic nie robi.pisalam do nich,odpisali ze ci co oszukuja sa usuwani co dla mnie jest bzdetem bo widac ze nie. moze jak by wiecej mam do nich napisalo to by sie zainteresowali -bo ja w sumie zle zrobilam bo nie przeslalam zadnego linka ze zdjeciem co wydaje mi sie ze ma naliczane nieuczciwie punkty, moze dlatego olali moj mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie śmieszne
bo jak można co nie? też obserwuję co tam się dzieje i faktycznie masakra. Jakoś mało prawdopodobne żeby mieć ok 5000 znajomych którzy codziennie biją punkty dla ich dzidziusia. Tak tak, i tacy są co potrafią 4500 nabić np dzisiaj to dziecko z opisem Hau hau. Właścicielka zdjęcia "mama" jak tylko zobaczy że jej córeczka spadła od razu przebija, ciekawe co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzonaaa
Jest chyba trojka dzieciakow ktore sa w czolowce. Naprawde mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejcie ten konkurs. Nigdy nie lubiłam konkursów w których głosują internauci - tam zawsze są przewałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie śmieszne
Tak jak wczoraj pisałam, to dziecko z opisem hau hau znowu jest na 1 miejscu - żenujące, że matka tego dziecka nic innego nie robi tylko klika i klika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne kilkaset razy restartuja i zmieniaja IP a inne zamieszczaja linki na kazdym forum i blagaja o glosy.. ani jedno ani 2gie nie jest sprawiedliwe i w porzadku wobec mam ktore poprostu poprostu biora udzial w konkursie i czekaja na glosy.. nikogo nie namawiajac sama kiedys puscilam tu linka do jakiegos bzdetnego konkursiku.. ale potem sie opamietalam.. bo to bylo cholernie zenujace - moj blad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzonaaa
Ja też posłałam linka, ale w porę się opamiętałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blablalinda
Chyba coś zrobili bo zniknęły dzieciaki co miały ponad 12 tyś, teraz jest taki co ma 10 czyżby jakaś dyskwalifikacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzonaa
Chyba naprawde dobrali sie ludziom do tylkow bo teraz wygrywa koles co ma 4 tys punktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzonaaa
Ja miałam na myśli tych co podbijali sztucznie sami sobie punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×