Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miki22

Pomóżcie - zanika mi laktacja, jak ja pobudzic

Polecane posty

mały ma 2 miesiące, a karmię już tylko jedną piersia, z drugiej niewiele leci pokarmu:( dakarmiam modyfikowanym, bo syn duzo je, nawet 130 ml. jak pobudzic laktacje, chce karmic jeszcze przez kilka miesiecy. czemu lakatacja zanika? czy jesli karmie jedna piersia, beda obie sie pozniej roznily od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystawiaj
syna czesciej do piersi, pij duzo plynow,to pobudza laktacje albo napij sie piwka.tak 50-tke. dziecku nic nie bedzie a pomaga. albo synowi bardziej smakuje mleko z butelki i dlatego nie ssie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli bede przystawiać częściej to jeszcze można odratować tą pierś która już prawie nie produkuje pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup w aptece herbatę na laktacje ale Fito mix-Chyba dobrze napisałam.Ta to dopiero pobudza....i dostawiaj jak najczęściej do obu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do tego co wczesniej dziewczyny napisaly, a jak synek nie bedzie chcial pic z pustej piersi to sama duś ja az cos wycisniesz jak najczesciej, mnie to polecil moj ginekolog i na poczatku sie smialam a teraz dziekuje :) co pol godz godzinke po 10min dusilam cycka i udalos ie teraz mam jzu wiecej pokarmu a bynajmniej w tej jednej mi wrocil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim musicie drogie mamy dużo pić, duzo to minimum 2 litry dziennie. Narzućcie sobie plan: butelka co rano na stół i to ma zniknąć do wieczora. Poza tym jak najczęściej przystawiać dziecko do piersi, za każdym razem do innej i aby do końca opróżniało pierś, potem ew. do drugiej. W międzyczasie ściągać pokarm laktatorem, to dodatkowo pobudzi laktację. Starać się tym nie przejmować, bo to też duzo znaczy. Pić herbatkę na pobudzenie laktacji, jak lubicie to pokrzywę, działa podobnie i jest naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×