Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

kolege ni einteresuja takie rzeczy czasem mu czytam jakies smieszne rzeczy z forum ale to tyle - on filmy oglada - ale same horrory a ja takich nie trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rób, i pisz jak smakuje :) Swoją drogą macie super robotę, Ty cały czas na kafe a kolega filmy ogląda :) ja też chcę mieć kiedyś taką pracę!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze kazdy by chcial zarabiac 5 000 brutoo albo i wiecej ale patrzac obiektywnie nie jest żle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HP
no nie wiem płaca dobrze ale nuda mnie dobija lae w zla godzine to powiedziałam bo od wczoraj ryję, ale przynajmniej w czymś w miare ciekawym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie cchę zarabiać 5000zł brutto, ja chcę zarabiać 15000zł, no już nawet może być netto :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodzicie tą herbate? dobra ale jej nie posłodzilam rarazie - ja uywam słodzika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słodzę jedną łyżeczkę cukru. A słodzik jest gorzej niezdrowy niz cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie tak, nie ma nic za darmo ;) A ja się właśnie pokłóciłam z moim facetem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie chce mi powiedzieć czemu zwolnił swojego pracownika którego ja bardzo lubię, i ma pretensje że nadinterpretuje fakty :o Ale jakie kurwa fakty jak ja nic nie wiem, bo szanowny pan dyrektor nie ma zamiaru o tym mówić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HP
to ja nie chce mi sie logowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaczęło się od tego że idę z koleżanka na to piwo dziś, i od razu było że napewno idę z tym pracownikiem. Przechodzimy to samo już drugi rok "podoba ci się x", "przecież wiem że ci się podoba, nie kłam", "ja wiem ze on się podoba kobietom i ze tobie się podoba", "dlaczego ty wybrałaś mnie a nie jego". Zabija mnie to gadanie. Czy nie jest oczywistą oczywistością ze gdybym chciała być z tamtym to bym była?... Boże ale te chłopy głupie :o I teraz go zwolnił i nie powie mi czemu, ale ostatnio zaczął coś na ten temat, a teraz się wypiera ze on tego nie mówił i że ja go nieuważnie słycham, nadinterpretuje fakty itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HP
brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris wprowadzasz ludzi w błąd ;) zaloguj się i nie wyloguj tylko zrzuć na pasek stronkę, ja tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz ze starszy a zachowuje sie jak dzieciak z takimi textami - i juz mi sie nie podoba lepsza wersja - TEN DRUGI co pwoiesz o tamtym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HP
a co mi da pasek skoro przybieram róznorakie niki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, on jest fajny tylko czasami potrafi mnie tak wkurzyć.... Jak to facet. A temten drugi to jest jak duze dziecko... Facet 27 lat ale rozum 5latka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×