Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

moj mąż ma nieregulowany czas pracy - ja musze byc na 7 w pracy fakt jezdze autem zajmuje mi to od 3-5 minut ale wstaje o 5:45 zanim sie wymyje pomaluje ubiore ide robic sobie sniadanie i przy okazji jesmu - tyle ze ja sobie zrobie kromke góre dwie to jemu wiecej i mi czas schodzi a on wstaje i ma wszytsko przygotowane... je i idzie oo łózko poscieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka tak nauczyła męża, ona ma na 6 do pracy a ona na 8,30. Z tym że ona ma ulicę obok sklep w którym pracuje o on dojeżdża 30km więc wstaje bardzo wcześnie. Teoretycznie ona moze spać do tej 8,00 i się wyrobi, ale nie, ona wstaje razem z mężem, idzie do sklepu kupić mu bułeczki i potem robi mu śniadanie. On sobie tylko siedzi i czeka na wszystko. Potem jedzie do pracy a ona kładzie się od nowa spać. No ja bym w życiu tak nie wstawała, a już napewno nie zapieprzałabym mu z samego rana do sklepu po świerze bułeczki kiedy on siedzi i nic w tym czasie nie robi a ja wcale nie muszę wstwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak to na bank nie bedzie jak ma ochote na bułeczki to sam idzie i kupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, różnie to bywa. Ja tam jestem taka leniwa że sama sobie nie pójde z rana do sklepu bo mi się nie chce a co dopiero komuś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dziś to czasem nie jest ten duży post? Kurcze, tak lukam tą kafeterię i tak mi się coś zdaje... Pytam oczywiscie orientacyjnie bo ja postu nie uznaje. Najlepiej chyba świadczyło by o tym moje dzisiejsze śniadanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D smaczne była co... na przepicie najlepsza jajecznica na boczku i tlusta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by wyjaśniało dlaczego od wczoraj wieczór mi się jej tak chciało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest długo wyczekiwany dzień w którym idę wreszcie pod spodnie :D Mam nadzieje że będą, ale miały być... PAni miała też przywieźć jakieś bluzeczki to może też sobie jakąś kupię :) Ostatnio miała bardzo fajne tyle że jak ja przyszłam to już nie było mojego rozmiaru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie trafi - nie przyjełam długopisów z agencji kazałam jescze raz robić... wrr paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak pracowałaś :) A ja zaraz uciekam do domku by my dziś pracujemy tylko do 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie w święta było nuuuudnooo... A jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak święta.. trochę tu trochę tam troche u siebie...dobrze ze juz po :-) i znów walka w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama dzis w nocy - mąż sobie jedzie wraca jutro... a w poniedziałek nastepny jedzie i wraca w piatek :-( paskudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej byłoby to trudne, jeden w UK, drugi na Dolnym Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela_1
Hejka kto chce tak popisać to zapraszam moje gg 11805677:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my zapraszamy tutaj bo na gg nie można pogadać tak wspólnie w więcej osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×