Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

Gość HP
ładnie to tak dupcyc się z szefem? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broń mnie panie boże przed takim szefem!! Nie mieszkam z nim i nie pracuje u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mozecie mi wiezryć ze nie chcaiłybyście mieć takiego szefa. Faceta tak, szefa nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HP
to ja juz nic nie rozumiem, ale pewnie daltego ze jestem z doskoku O_O mam dla was propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef na chwilę wadł z urlopu, i niestety... ale niech tylko pojedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak za długo zejdzie z tymi pierdołami to się tu posikam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie :-) hmm a ten młodszy to faktycznie ma na ciebie dobry wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego dobry wpływ? Tego młodszego kocham i mam zamiar zrobić z niego mojego męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo tu mamy własny prywatny topic a tam byśmy się musiały dzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedac z tym pierwszym to bedzie ciezko zrobic z tego drugiego meza a on o tym wie?? to po co jestes z tym pierwszym?? haris ja na dwóch lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten młodszy wie o tym starszym, wie też że zostawiłam teraz niedawno tego straszego dla niego. Teraz wróciłam do tego starszego bo jak już mówiłam ten młodszy to jak 5latek... Ale on o tym jeszcze nie wie. Ten starszy nie ma o niczym pojęcia. A po co jestem z tym obecnym? Jak już będę wiedziała to dam znać... Chyba teraz tylko dlatego że bardzo chciał żebym do niego wróciła i bardzo sie stara, jest naprawdę cudowny :) Dobrze mi z nim tak poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten mlody nie wie że wróciłas do starszego?? to jeżeli taki dzieciak to czemu chcesz go za męża to raczej odwrotnie ten strszy za meza a młody jako kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tyle tylko że ja tego młodego kocham.... Żebym miała wyjść z siebie i stanąć obok będzie moim mężem :) Tym bardziej że on też mnie kocha, cche być ze mną, tyle tylkoże cholernie trudno stworzyć z nim jakiś związek, chyab przez to że on ma 27 lat a był w związku tylko raz, przez 3 lata. i nie wiem ze wróciłam do tamtego, nie wiem czy mu to powiem. Napewno nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno faceta trzeba układać... powoli... ja sie z moim rozstałam i co? miesiac się udało... potem powrót i slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, tego starszego układałam prze rok, potem go zostawiłam i okazało się ze się sam "ułożył" :p i to idealnie :D Z tym młodym jest tak ze on lata za mna od 1 roku studiów, mnie wzięło na 2 lub 3. I tak się ciągnie, studia skończone a my dalej takie podchody robimy... Mi tam oczywiscie nerwów brakło i powiedziałam co miałam powiedzieć ale nie pomogło, ale widzę że dobrze jest jak sam robi wszystko, ja nie naciskam tylko czekam na jego krok, tylko kurcze ja tak sobie już 4 lata czekam... Ale teraz ostatnio naprawdę sie sporo posunęło do przodu :) Tylko chwilowo oczywiscie stanęło w miejscu :o i dlatego wróciłam do byłego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×