Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

Gość ----------sasana-------------
Czesc!!!! Nie cierpie lancuszków,ale nie mam zamiaru przez jakis banalny zabobon wpasc w klopoty wiec go przesylam dalej.a dostalem go od osoby naprawde mocno stapajacej po ziemi i troche dalo mi to do myslenia.robie to dla swietego spokoju. z góry przepraszam. a tak przy okazji pozdrawiam Przeczytaj ten list i zrób to co jest w nim napisane: Kogo kochasz. Uczyni to cud. Ten list został wysłany do Ciebie na szczęście. Oryginał jego znajduje się w Nowej Anglii. List ten okrążył cały świat 9 razy. Teraz szczęście zostało wysłane do Ciebie. Otrzymasz szczęście w ciągu 4 dni od daty otrzymania tego listu, jeżeli go odeślesz dalej. To nie żart. Otrzymasz je na pewno! Wyślij ten list do ludzi, o których wiesz, że potrzebują szczęścia. Nie wysyłaj pieniędzy, ponieważ szczęścia nie można kupić- nie ma ono ceny. Nie zatrzymuj tego listu. On musi opuścić twoje ręce w ciągu 96 godzin. Oficer RAF-u otrzymał 70 tysięcy dolarów. Jacek Włod wygrał 40 tysięcy i je stracił ponieważ przerwał łańcuch. Natomiast Gorawale stracił żonę w ciągu 6 dni po otrzymaniu listu. On zawiódł cyrkulację tego listu, mimo tego, że przed śmiercią żony wygrał 95 tysięcy dolarów na loterii. Pieniądze zostały przyniesione do jego domu w cztery dni po tym, gdy zdecydował się wysłać ten list. Proszę wysłać 20 kopii tego listu, zobacz co się stanie w ciągu 4 dni. Łańcuch pochodzi z Nowej Anglii i został napisany przez misjonarza w Solvi Donte( Ameryka Południowa). Ponieważ kopie muszą krążyć po świecie, musisz wysłać je do znajomych i przyjaciół. Po kilku dniach otrzymasz niespodziankę. To prawda nawet jeśli nie jesteś zabobonny. Zwróć uwagę na Contantina p. Otrzymał łańcuch w 1968 roku. Poprosił sekretarkę o sporządzenie 20 kopii i wysłał je. Parę dni później wygrał 2,9 milionów dolarów na loterii. Amella Wiel. Kierownik biura, otrzymała list i zapomniała, że list musi opuścić jej ręce W ciągu 96 godzin. Utraciła pracę. Później po odnalezieniu tego listu wysłała 20 kopii. Niedługo dostała lepszą pracę. Dolan Maranita otrzymał list. Nie uwierzył, wyrzucił go. Po 9 dniach ZMARŁ NIE WOLNO WYSYŁAC TEGO SAMEGO DO TEJ OSOBY CO OD NIEJ PRZYSZŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przykładzie wybranego zakładu recyklingu lub zakładu kasacji samochodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chociaż o tych wszystkich firmach też musiałam opisać co i jak oni tam robią w kwestii recyklingu, ochrony środowiska, technologii bez- i małoodpadowych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chetnie tam wpadla i zobaczyła BHP :-) to tak z zamiłowania do tej tematyki :-) ide dzis drugi raz ogladać mieszkanko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym zakładzie na przykładzie którego ja pisałąm miał facet wszystko idealnie wręcz zrobione :) Mam nadzieję że Ci się spodoba mieszkanko i sobie kupicie :) Mój przyszły mąż, ten z UK, planuje na jesieni wrócić i kupić mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj ty to się gubisz - weź podejmij decyzję z którym - zostaniesz w koncu sama - nigdy nie upieczesz dobrze dwoch pieczeni na tym samym ogniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja/my piszliśmy pracę z marketingu i zarządzania na temat strategii powrotu na rynek firmy dla której pracowaliśmy - niegdyś jednego z liderów rynku obecnie istniejacej w stanie szczątkowym. Strategia byla naprawdę genialna i realna. Jedno tylko w niej było nierealne ale otym oczywiście w pracu\\y nie pisałem. Aby mogła być zrealizowana właściciele (para ludzi bez zadnego ślubu ale okresowo mieszkających razem i mająca wspólne dzieci) powinni: 1. Wziąć ślub w katedrze na Wawelu i zrobić wesele na wawelskim zamku na 500 osób (stać ich na to) 2.Zamieszkać znowu razem i żyć dlugo i szczęśliwie. 3. Zgodnie współpracując prowadzić spokojnie firmę w szczegolności unikając afer rozporkowych. Ech... to by było zbyt piękne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by sie coś przydało z marketingu :-) musze się rozwijać może sie na podyplomowe wybiore kolejne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry okazalo sie ze ta goraczka to reakcja na szczepionke skojarzoną sprzed 3 tygodni tydzien w domu ma spedzić tylko szkoda, ze o tym nie powiedzueli jak go szczepili :O pozatym prawie sie wczoraj zabilam jak jechalam do domu - byłam zmeczona jak pies i zamknęłam oczy jadą, po prostu przysnęłam na mini sekundę :O :O mam dzis na nogach antygwałtki i to do tego w 2 róznych długościach bo nie mogłam znaleźć pary :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już lepiej więcej nie przysypiaj na mini sekundy bo to się źle skończy, i z kim będę miała tu mini spięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, mój kumpel tak sobie przysnął, obudził się rano w rowie... Dobrze że nic mu się nie stało :) Ale znam też jeszcze lepszy przypadek, mój pewien znajomy przechodził szkolenia wojskowe dla tych antyterrorystów, gromu, desantu i tego typu zabawy dla duzych chłopczyków :p i tak ich wymęczyli że usnął podczas marszu... Obudził się jak trafił głową w drzewo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow - tak szedł i spał? :D ten w rowie to miał naprawde szczęście kiedys moj ojciec usiłowal przysnąc ale go trzepnęłam i się obudził a na filmach to mi się często zdarza - sidam sobie do filmu i oglądam tylko napisy - najpierw poczatkowe a potem końcowe a jak byłam mała to nie mogłam zrozumiec dlaczego moi rodzice śpią zamiast oglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×