Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

po prostu Julka

powiedzcie co mi jest bo juz wymiekam

Polecane posty

koncze 18 tydzien ciazy a od 2 tygodni przezywam po prostu koszmar codziennie budze sie z wielkim bolem glowy- 10 minut i juz wymiotuje, pozniej glowa boli mnie jeszcze bardziej... do konca dnia cokolwiek bym nie zjadla to ląduje w toalecie, mam potworna zgage lub nadkwasnosc- nie wiem co to bo nigdy nie mialam :o mleko juz mi przestalo na to nawet pomagac :o wiec caly dzien leze plackiem...jak tylko podniose glowe zaczyna mnie okropnie bolec i musze znowu sie polozyc, no jak sobie usiade to zaczynam znowu wymiotowac... na samym poczatku w ogole nie czulam, ze jestem w ciazy. Nie bylo mi kompletnie NIC, zero wymiotow, no lekko mnie mdlilo ale teraz po prostu jestem juz tym zmeczona. Bylam u lekarza i on twierdzi, ze z dzieckiem jest wszystko dobrze i to jest najwazniejsze :) Zapewne ma racje, tylko ja nie mam zycia... Miala ktoras z Was cos takiego? Moze powinnam isc do innego lekarza na konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj współczuje... ale nie pomoge:( ja tez mialam bole glowy przez jakies kilka tygodni, ale nie az takie zebym wymiotowala, na moje lekarz powiedzial, ze lekarstwem bedzie poprostu odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej wspolczuje zebys sie tylko nie odwodnila w 18 tyg to bardzo dziwne :( no ale skoro gin mowi ze jest ok ja wybralabym sie jeszcze do zwyklego lekarza jakby to za dlugo trwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero od poczatku dnia zaczelam sie dobrze czuc, nie wiem co mi pomoglo łyknełam paracetamol, ale zawsze mam obawy czy to faktycznie jest bezpieczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa mama
ja tak mialam 8-10 tydz ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111
a może to migrena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam migreny i to właśnie mniej więcej tak wygląda, a boli cię głowa z jednej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisnienie mam 137/77 wiec dobre, mocz w porzadku, rzucawek i innych tez nie mam wiec ta gastroza chyba odpada. dzis np czuje sie w miare dobrze, wymioty owszem i byly ale czuje sie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym to skonsultowała z lekarzem.Samo ciśnienie niewiele mói - ważne jest, czy nie ma dużych skoków ciśnienia, np raz 110 na 60 a a drugim razem 135 na 75 a potem znów 110 na 60.U mnie doszło do wylewu w gałce ocznej, bite 2 tygodnie wstawałam i kładłam się spać z bólem głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.. byłaś u lekarza.No to kontroluj ciśnienie codziennie, 2-3 razy dziennie minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje innego lekarza:) lekarz lekarzowi nie rowny, niektorzy bagatelizuja wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p9
Ja na poczatku ciazy mialam prawie codziennie bole glowy,a czasem nawet codziennie,ale z wszystkim musisz isc do swojego gina.Umnie w ksiazce jest o bolu glowy z zamazanym widzeniem,moze to byc stan przedrzucawkowy,ale wiesz zawsze do wszystkiego mozna sobie chorobe dopasowac,idz do gina ,to najlepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki dziewczyny chyba skonsultuje sie z jeszcze jednym ginekologiem chociaz mojemu ufam jak zadnemu :) dzis np czuje sie swietnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×