Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwqdweddewq

ciepłą kąpiel w wannie w 7 miesiacu ciąży?mozna?

Polecane posty

Gość dwqdweddewq

mozna czy nie wskazamne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w 7 miesiacu nie kapalam, tylko bralam prysznic, mysle ze tak lepiej, ale jesli juz kapiel, to woda powinna byc mniej ciepla niz normalnie, a juz na pewno nie goraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo-_-_
ja tam się kąpię i nic mi nie jest,tylko nie za długo i nie w gorącej wodzie.No i ważne czy ciąża przebiega prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Ja jestem w 4 m.c. i też się kąpię w ciepłej wodzie a czasem nawet w bardzo ciepłej, tylko nie przesadzam z długością leżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie kapalam do samego konca w goracej wodzie w wannie po pol godz dwa razy w tyg i nic mi nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wyobrazam sobie kompac się w letniej albo ciepłej wodzie- tylko w gorącej- no oczywiście nie takiej że az parzy- nie bardzo wiem skąd przekonanie że nie wolno- natomiast mi bardzo pomagało to na skurcze bóle itp- a jak łobuzica dawała mi siexle w kość kopniaczkami w wannie też się uspokajała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - przesadne nagrzanie ciała (czy to długa gorąca kąpiel, czy solarium) wywołuje skurcze i może w efekcie doprowadzić do poronienia i wczesnego porodu. Byle z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
kąpiel owszem ale lepiej wziąśc prysznic pózniej napełnic sobie wanne poleżec sobie zrelaksowac bo to w sumie leżenie w mydlinach jest niebezpieczne niż sama kąpiel, pamiętajcie NIE LEŻEC W MYDLINACH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×