Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały siraczek

Cześć. Zapraszam do nieskrępowanej rozmowy ludzi po 30-stce.

Polecane posty

Gość gośćubawiona
Wczoraj skończyłyśmy rozmowę na potrzebie odmiany. Czy dobrze rozumiem, że to jakiś problem dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz do czego zmierzam? Ja miałem na myśli to że kobieta powinna zawsze pposłuszna być woli mężczyzn y. Na jej głównie powinno być sprzątanie gotowanie i takie tam a ty co miałaś na myśli? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćubawiona
I gdzie się założyciel wątku sié podział? Adiks jak u Ciebie z odmianą?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypłoszyłaś? No co ty ja nie taki płochliwy jestem...tylko w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_37
Jestem ubawiona..Już myslalam, że wypłoszyłam adiksa :D Odnosnie odniany to ciągnie tak jak pisalam Ci Ubawiona :) Kiedys Coco Chaneo napisala" Nie ma kobiety, która chociaż raz nie zdradziła w snach swojego męża "..:) Adiks- Gotuję, sprzątam, prowadze dom, dbam o ogród. Stawiam na kompromis, szacunek, zaufanie i partnerstwo. Nie mam obrączki nie jestem żoną..Lubię zapach lasu, jesień, zimę, lubię pracę w ogrodzie uwielbiam gotować i piec.Nie mam nałogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_37
Sorry za literówki ale piszę z fona..Miało byc Coco Chanel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Fajnie się Was czyta rzadko można trafić na taką "normalną" rozmowę :) Ja jednak jeszcze przed 30 jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćubawiona
Mag, Coco miała rację... ALIME, zasady są po to, żeby je łamać :D, witaj. Nie latka a rozum i poczucie humoru się dla mnie liczą. A Wy jakim ludziom nie możecie się oprzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_37
Hej Alime.. :) Jakim ludziom nie mogę się oprzeć? Uwielbiam blondynów z niebieskimi oczami..Lubieoptymistów i gaduly.Nie lubię kobiety zarozumiałych, cwaniary też odpadają. Lubie ludzi, którzy są pomocni innym. Nie wywyższają się.Cenie poczucie humoru i dystans :)Tak w temacie to jestem Magda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_37
Pokusy związane z kobietą? Hm..Widzę, że nic nie napisaliście pod moją nieobecnosc. Zdąrzyłam się wykąpać, nasmarować balsamem...:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mężatką, można chyba pokusić się o stwierdzenie że szczęśliwą mężatką, ale od pewnego czasu nurtuje mnie myśl jak to jest z kobietą, ale raczej na myśleniu poprzestanę, choć kto wie... teraz ja lecę pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze chciałbym być traktowany jak ja kogoś traktuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_37
Adiks to jest podstawowa zasada..Ale nie zawsze się się da...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, nigdy nie wiemy na kogo trafimy i jak nas potraktuje, nawet tu nie wiemy ile będzie nam dane spokojnie bez podszywów rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_37
Póki co jest spokojnie..Nawet zostaliśmy sami :P.Idź i zobacz co się dzieje na erotycznym. Gorzej byc nie może. Tutaj jest cisza i spokój ;) 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadała bym dłużej ale maluch mi się obudził, więc uciekam jutro wpadnę Was poczytać Życzę spokojnego wieczoru i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_37
Też lubię ciszę i spokój. Nie bawię się w pyskówi i wojenki.. To nie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy podobnie, gdy zaczyna robić się niezbyt przyjemnie wolę odejść choć czasem tracę przez to ciekawe znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_37
Z nie każdym da się pogadać..Mnie jak temat nie intereeuje to nie komentuje. No i najważniejsze-Nie obrażam bo to do niczego nie prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćubawiona
Moja właśnie zasnęła... ALIME to podobne ciągotki mamy :) Meg...no jasne, że Magda :D, ja Iwona :) Lubię szatynów, a mężczyzna z ciekawym šwiatopoglądem, trochę filozofujący jest dla mnie bardzo atrakcyjny. Cwaniactwo jest żenujące, lubię otwartych i szczerych ludzi, są interesujący. Adiks lubię szermierkę sławną, zaczepność, ale nie złośliwości mające ranić, do niczego to nie potrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćubawiona
Wycofuję się że znajomości z ludźmi źle nastawionym do świata, zarażają czarnowidztwem, jedyne co proponują to wspólne narzekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szermierkę słowną?a rozmowy z podtekstem, niedopowiedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiązując do pierwszego postu, zmieniła bym wiele mając taką szansę, ale chyba tylko w tedy, gdyby ktoś wymazał mi część wspomnień. Bo zmiany w przeszłości zmieniły by całą teraźniejszość. Najchętniej wstrzymała bym się z wyborem faceta. Dzieci mamy wspaniałe, ale związek do bani. A tak poza tym, miłą atmosferę tu macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_37
Miło mi Iwona..Też nie niecierpie złosliwców, intrygantów. Nie bawie sie w cos takiego. Odnosnie facetów to dodam, źe lubię wysokich ..Bo sama jestem wysoka.. Co jeszcze mam dodać,żeby nie było iż chwalipięta jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×