Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały siraczek

Cześć. Zapraszam do nieskrępowanej rozmowy ludzi po 30-stce.

Polecane posty

Chyba opatrznie mnie zrozumiałaś lub nadinterpretujesz moje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie uciekam, pobiegnę po starszego synusia do przedszkola i na plac zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań tak wierszem pisać bo tematu wspólnego nie będziemy mieli hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wszystkim? To chyba nie tu bo nie wszystkim by się nasze tematy podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd?z doświadczenia i spostrzeżeń z innych topików zawsze znajdują się podszywacze i ktoś kto zacznie mieszać, cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę :) dzieciaczki w łóżkach. Ale mi mój przedszkolak dał dziś w kość, zrobił się tak pyskaty że nie wiem co mam robić momentami, jak reagować. Powiedział mi dziś, że mam tyle nie gadać bo będzie mnie buzia bolała. No ale jakoś damy rade, na szczęście przed tatusiem chociaż ma respekt ;) Za dobrą godzinkę będzie mężuś, masaż sobie dziś zażyczył więc muszę się przygotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co Was? jak dzień minął? U mnie fajnie, przed południem wspólna praca w ogrodzie, a potem obiadek na tarasie, troszkę się na rowery wybraliśmy ale nie daleko bo za duży wiatr. Teraz mężuś na nocce, dzieciaki śpią, a ja trochę ogarnę, obejrzę film i tez mykam lulu. Wczoraj poszaleliśmy i zmęczona jestem na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
Miłego dnia Ali. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarwałam dziś calutką noc a Was nie ma :( Padam na twarz, ale teraz to już się chyba wcale nie kładę bo to bez sensu. Robiłam pracę dla męża na studia, obudził się biedaczek w ostatniej chwili. Dziś się zjarzył, że ma mega prezentacje do zrobienia na jutro, no i co musiałam się poświęcić. Mam nadzieję, że dostanę 5+ :) będzie chociaż satysfakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×