Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katherine

A tak serio, to miewacie stosunki na dyskotykach,imprezach ?

Polecane posty

No wejdź do dyskotekowych toalet, to tam aż furczy od bzykanka. A teraz w lany poniedziałek to dopiero będzie się działo. A co do domówek to już nikt się nie kryje i normalnie się bzykają w pokojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piszesz o takim bzykaniu, gdy wididzą się pierwszy raz na oczy ? To musi być okropne, jeszcze, gdy oboje są pijani :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie jeszcze jakies filmy
z połykaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bez
połykania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały ksiaże
tak ostatnio na dyskotece spodobałem sie jednej dziewczynie zabrała mnie z soba do jej mieszkania było bajecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały ksiaże
Dziewczyna miała na imię Zenon, strasznie wielkiego pytonga i bzykała mnie całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały ksiaże
szeptała mi do ucha czułe słówka na zmianę z regulaminem korzystania z wyciągu krzesełkowego na Szczyrk miała też fajne wąsy i włochatego wora Było mniamuśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex na dicko jest bleee
widziałem kiedys jak moja sasiadka ( troche pijaczka ale całkiem ładna mężatka z 2 dzieci) najpierw piła piwko w knajpie takiej na swieżym powietrzu a później ciągnęła chłopaków do lasku obok .........chyba z 9 ja wtedy wyruchało, ja się brzydziłem a poza tym to była moja sąsiadka więc troche głupio ona miała ok 30-ki a oni po ok 18-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×