Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalisimo

Facet przebrany za kobiete i posuwany w tylek przez partnerke

Polecane posty

ja wiem że niemialas takiego zamiaru ale pamietaj że piszesz z facetem i jest (jeszcze) noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miło było sobie przypomniec . ale zasuwałaM PO SCHODACH PO SZKOLE . I TO BYŁA mamy suknia slubna przerobiona. :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest zadna łamigłówka . jestem jedna tego dnia . urodziłam sie tego dnia . moja córka tez przyniosła sobie imie od momentu poczecia . wiadomo było jak ma miec na imie . i urodziła sie w swoje imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dole masz Agi i tak się domyślałem :) Wiesz miło było rozmawiac ale musze juz konczyć w końcu jestem w pracy i wypadałoby po pracowac :) Jutro też będę po 18 Nie wiem czy Ci napisac dobranoc czy juz do widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmn
Lubię taką zabawę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka zonki
i ja lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat bardzo fajny podoba mi sie i sadze ze z plci meskiej byloby wielu chetnych gorzej jednak z Kobietami do tego Typu zabaw to bardzo malo chetnych a szczegolnie w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Pani mnie tak przeleciała. Był to pierwszy raz w życiu. Na filmach przyznaję wygląda to fajnie, ale w rzeczywistości było to ciężkie przeżycie. Miałem spięte kajdanami ręce i nogi na jednej wysokości i z twarzą na podłodze. Nie mogłem się ruszać. Całkowite oddanie swojej Pani... Prosiłem, błagałem by przestała... ;) Przeżyłem i miło wspominam, ale w trakcie szczególnie przy szybkich ruchach to był koszmar. 5 cm średnicy i 20 długości. Dla odważnych... Teraz już wiem jak to jest. Warto przemyśleć swoje fantazje zanim się spełnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobiasz
Ja ostatnio sie umówiłem z pewną dominą na sesje i podczas rozmowy powiedziałem co mnie interesuje itd. no i powiedziałem tez zeby mnie dobrze związała. No i mnie przygotowała, kazała mi sie połozyc na brzuchu na kozle, przywiązała dokladnie mi rece i nogi i zalozyla knebel. Potem przypiela sobie strapon i jak mi sie pokazala to mi sie słabo zrobilo bo wziela chyba najwiekszy jaki miala. Wtedy do mnie dotarlo ze akurat rozmiaru z nią nie uzgodniłem. Wysmarowała mi tylek i zaczela wpychać. Matko... myslałem ze zwariuje. Szarpałem sie i wyłem ale co z tego jak byłem dokladnie przypiety, a ona z tylu nie zwracala na to uwagi tylko wpychala rytmicznie. Nie wiem ile czasu mnie rznela ale wydawalo mi sie ze cała wiecznosc. Jak skonczyla to mialem lzy w oczach. Potem mówila ze przeciez mialo byc ostrzej i nie myslala ze aż tak mnie boli bo wchodzilo całkiem gładko. Tyłek mnie po tym kilka dni bolał. Nauczka zeby uzgadniac wszystkie szczególy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil-a
sam jestem facetem mam 46 lat zonatym pamietam od zawsze lubiłem sie przebierać w ciuchy matki a póżniej zony co robie do dziś czy to coś złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie pojebalo propozycja calkiem powazna i realna pozatym moge za to zaplacic a Kobieta niemusi sie nawet rozbierac strap-on mozna zalozyc na spodnie a przytym moze miec niezly ubaw , moga to byc tez kolezanki jesli chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyłączam sie do wpisu kolegi powyżej. tylko szukam Pań z Mazur lub Podlasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::::::zdziwiona:::::::::
Druga męska peezda przyszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewonik2323@wp.pl
znajdzie sie jakas Kobieta z warszawy sprobowac? moze byc kilka Kobiet jesli same sie wstydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×