Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalisimo

Facet przebrany za kobiete i posuwany w tylek przez partnerke

Polecane posty

Ty , znasz moje zdanie . zadałam topic zcsiekawa muzyka i tyle . przeciez ja ciebie nie wiażę . jaka schiza . baw sie dobrze. posłuchasz albo i nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchałem jus Ci pisałem że masz dobry gust jest miła.... a w pisaniu z Justysienka cały czas przplatałaś się w moich wypowiedziach.... Powiedz tak z ciekawości z kad piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jeszcze raz nazwiesz mnie "starszą kobietą " -to nie bedę więcej z Toba pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie bede obiecuje. jesteś mloda laska jeszcze;) masz ledwo 2 lata więcej ode mnie to tyle co nic ;) przejdziemy na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz czemu tutaj klikasz zamiast spac przytulona do meża? Uprzedzam Twoje pytanie ja jestem teraz w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo meża będe miała za 18 dni . po 3,5 miesiaca . on pracuje w UK. taki los . i trzeba sie ostro zacisnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to maja młodziutką mamusię...:) zaskoczyłas mnie pozytywnie... Taka poważna kobieta a zobacz na jakim piszesz temacie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie naprawde brakuje męża , tesknisz za nim prawda? A gdybym nawet Cie podpuszczał to ulegniesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ptaszku. chocbym nie wiem jaką miała chcice . nie dam sie i nie namawiaj . bo jestem z siebie dumna . tyle czasu . ale ja naprawde chce tylko niego . nie masz pojecia jak mozna tęsknic za swoim . Moze masz sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takiej kiecce zdobyłam nagrodę za przebranie na dzień wagarowicza w 8-smej klasie . i miałam do tej kiecki , czarne szpilki .:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRYZURA TEZ BYLA PODOBNA? miałas takie piura i byłas zbuntowana nastolaktą ? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×