Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

krupcia -> ja nie personalnie tylko tak generalnie o meridii, bo coś o tym pisałyście i chciałam się podzielić moimi wizjami:) myślę, że przy dużej nadwadze jest nawet konieczna, to lekarz decyduje. co do wyjazdów kolonijnych to nie mam potomstwa i nie pomogę, z mojego jeszcze dzieciństwa pamiętam rewelacyjne kolonie w Darłówku i piesze na Słowacji. teraz jest u mnie full spontan i to nam pasi. a w tym roku niestety pewnie dopiero na jesieni gdzieś pojedziemy - dom się stawia. i to będzie kolejny rok bez urlopu w wakacje - w zeszłym roku był ślub na wrzesień w przygotowaniu... w organizowaniu sobie rozrywek z mężem jesteśmy świetni;) dam radę:P byle tylko mi się zajęcia w soboty skończyły (juz odliczanie jest; 5 sobót zajętych mi zostało) i będę happy:D herbatka czerwona zgasiła głód - truskawy przewidziane na 14 są. regularność dobrze mi robi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka herbata czerwona jest dobra ja lubie....dziś robie mężowi paszteciki z barszczem jak mam sie powstrzymać przed zjedzeniem wrrrr może dam rade!!!! krupcia nad morzem jest fajnie w białogórez ja tam właśnie jade jak co roku z dzieckiem super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe iwoneczka 14 już tuż tuż a ja zjadłam jogurta fasolke szparagową gotowaną i pomidora a waga od dwóch dni nic na dół a tak sie ograniczam to nie fair!:( :-(:(:( :-(:( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe jak zgubić 5 kilosów w ciagu miesiąca???? nie realne to jest chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa8:) nie zrozumiałam gdzie jezdzisz na wczasy(białogórez)? możesz napisac cos więcej albo podać link ze stronka ? Ja na wczasach odchudzających w 2 tyg zgubiłam 5 kg a w ciagu poł roku 20 kg dieta 1200 i duzo sportu:) Byłam na wczasach odchudzających 2 razy po 2 tyg tam dzien wygladal tak: -poranny rozruch -śniadanie( 2-3 szt wasy z dodatkami jak do chlebusia ale malo kcal) -wycieczka w góry 2 h albo siłownia 2 h -na siłowni bieżnia 20-30 min szybkim krokiem,potem przyrządy na brzuszek i bioderka potem na ręce potem na talie czyli skręty) -obiad( mięsko gotowane z warzywami (caly talerz różnych )ziemniaków tam nie jadłam zupa to sam wywar z warzywami bez dodatków -aerobik -marsz na basen 20 min szybkim krokiem,aqua 1 h(cwiczenia w wodzie) -kolacja ( 2 szt wasy i dodatki) potem zabiegi typu masaże maski z błota lub kosmetyczka - 22:00 do ... disco na dole w ośrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa8 -> wszystko jest możliwe;) ja muszę z miesiąc 4 kilo zrzucić i właśnie rozpoczęłam ostateczny atak - częściej aero + zero wpadek. tzn. taka malutka jak przypięcie się do truskawek przed 14 się nie liczy:P i jak pizza to po 2 aerobikach... a codziennie jak się ważysz to wyników nie zobaczysz, ze stopki wynika, że kila schodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa8:)o wczasach napisalam w odpowiedzi na Twoje pytanie czy realne jest schudnąć 5 kg w miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, ile czytania!! :) tak trzymac dziewczyny 🌻 widze, ze temperatura wplywa pozytywnie na wasza motywacje, a ktos tu narzekal na brak slonca, czy tez pogorszenie pogody (otyla :) ),a ja wlasnie na wp czytam o nadchodzacych do Polski tropikalnych upalach - 40 stopni!!!!!! otyla, jesli chodzi o twoj problem to polecam jakis mocniejszy srodek, zebys sie w koncu wyproznila, bo ani to zdrowe ani komfortowe chodzic jak balonik, a potem wprowadz do swojego menu duuuzo blonnika - jeszcze raz polecam codziennie na sniadanie tradycyjna owsianke, lub jogurt naturalny z 2-3 lyzkami otrebow pszennych i siemienia lnianego, dziala rewelacyjnie, tylko trzeba jesc codziennie :) moje sniadanie: 2 kromki ciemnego chleba musli z serkiem wiejskim i pomidorem + litr wody i kawa moja waga... - 69kg - warto bylo czekac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem no gratuluje!!!! już masz 69 super!!! krupcia miejscowość białogóra jak każda inna miejscowość tyle że tam woda czyściutka, mało ludzi cisza i spokój!!! Iwoneczka ja też bym chciał tyle schudnąć ale myślę ze damy rade!!! kto to mówił o tych 40 stopniach jezuuu tyle to ja nie chce ja się stopię hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie zjechałyście z tą meridią . Ja ją mam od lekarza , sam mi ją kazał - łatwo tak Wam oceniać wychodzicie na zero i nie musiałyście jesc koszmarnych hormonów.. a taka niemoc w toalecie mialam zawsze przed meridia tez.. ale no trudno kazdy ma swoje zdanie. tylko to wcale nie jest tak ze niema wcale apetytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła jak ją masz od lekarza to co innego!!!nie przejmuj się ! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis zaszalałam troszke sniadanko truskawki z bananem drugie sniadanie jogurt z natka pietruszki obiad zupa z soczewicy i 2 kanapki z twarozkiem kolacja ziemniaczki i kalafior niewiem jak wy ale ja ide biegac;] ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJO HEJO JA JESTEM SAMA NA POLU BOJU HEHHE POBIEGAłąś WCZORAJ VENUS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) sam gratulacje 6 !!!:)) ewa8:) dziękuję za odpowiedź na temat wczasów:) otyła:) Jeżeli chodzi o moje wypowiedzi na temat meridii ,więc na pewno Cię nie zjechałam i nie miałam takiego zamiaru, niestety tak to juz jest jak się pisze a nie mówi twarzą w twarz ,opowiedziałam o swoim doświadczeniu związanym z meridia bo tez ją kiedyś brałam. Co do lekarzy to ja tez miałam od lekarza ,ze względu na złe wyniki badań np podwyższony cukier przyczyną była otyłość, wiec żeby pozbyć się tego problemu przepisała mi meridie, pewnie nie widziała innego wyjścia wysłuchawszy moich opowieści o odchudzaniu, przypuszczała że sama sobie z tym nie poradzę wiec dala mi wspomagacz. Wtedy jakieś 5 kg schudłam potem to nadrobiłam. Następnym moim krokiem w odchudzaniu były wczasy odchudzające i systematyczne ćwiczenia w efekcie schudłam 20 kg uwierzyłam wtedy w swoje możliwości. Teraz znów dobiłam do wysokiej wagi i mam następne wnioski na przyszłość a mianowicie to że utrzymanie wagi jest tak samo trudne jak odchudzanie bo bez radykalnych zmian nawyków żywieniowych i zmiany stylu życia nigdy nie będę na stałe ważyła 60 kg i moja historia będzie się ciągle powtarzała raz szczupła raz otyła….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, dziekuje za gratulacje 🌻, juz tak wytesknilam te 6 z przodu - wow wczoraj zjadlam sniadanie: 2 kromki ciemnego chleba musli z serkiem wiejskim i pomidorem + litr wody i kawa obiad: woreczek kaszy gryczanej, miseczka surowki (pomidor, ogorek, papryka, etc. + sok z cytryny i oliwa) kolacja: 2 plasterki sera cheddar przekaski: 2 jablka, grejpfrut, 2 kostki gorzkiej czekolady, male ciastko ruch: godzina stepu (byla tak duszno, ze pot lal sie strumieniami) a dzis na sniadanie, to samo co wczoraj: 2 kromki ciemnego chleba musli z serkiem wiejskim i pomidorem + litr wody i kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej krupcia - madre wnioski, zeby kazdy w koncu do nich doszedl, nie? :) naprawde chodzisz tak czesto na basen? ja tez sie przybieram, bo plywanie jest swietne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko pare słów na temat meriidi chciałam dodac. otyła pisałaś ze biorąc meridie nadal Ci sie chce jesc, bo tak sie dzieje ona nie powoduje ze nie czujesz glodu a powoduje jedynie to ze jedzac mniej czujesz sie najedzona.Meridia ma tez pomóc w zmianie nawyków żywieniowych. Lekarka tez poradziłą mi zebym stosowała diete 1200kcal podczas brania mieridii i ćwiczyc:) Zyczę Ci z całego serca by sie Tobie powiodło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama:) Chodze na basen bo wykupiłam sobie taki karnet na miesiac co przy okazji mnie motywuje, zeby nie wyrzuc ac pieniędzy w błoto:) W tym karnecie moge tez bez ograniczen chodzic na silownie i na wszelakie cwiczenia oraz saunę, ale przyznam sie szczetrze ze boje sie jeszcze isc na cwiczenia wiem jak tam daja wycisk i obawiam sie ze sobie nie poradze tam chodza same szczupłe dziewczyny i zajęcia polegaja na ciagłym ruchu przez godz w różnych uladach tanecznych w tym sa tez cwiczenia na matach gdzies okolo 20 min np brzuszki i cw na biodra i t d. Moje plany sa takie ze za okolo tydzien chce sie wybrac na te cw trzymajcie kciuki żebym sie na to odważyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra strategia :), ja tez zanim zaczelam chodzic na aerobik, najpierw zaczelam cwiczyc na silowni (bieznia, steper) zeby poprawic kondycje, nie chcialam od razu rzucac sie na gleboka wode i potem wychodzic na czworaka w polowie lekcji :D :D teraz jest super, tak sie wyrobilam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupcia jak masz karnet to fajnie bedziesz chodziś bo faktycznie żal takiej kasy zeby zrezygnować, ja też bym się na jakiś aerobik wybrała ale nie mam z kim niestety...a poza tym z moją kondycją.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem i krupcia a ile wy ważyłście najmniej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nawet ta dietka wychodzi..... zjadłąm pomidora ogórasa i rzodkiewe i kawe wypiłam i narazie mam dość zobaczymy co dalej, już sie dziś nie ważyłam..... wczoraj robiłam rodzince paszteciki ale mnie nie skusili.....jestem dumna z z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, pokusom sie nie dajemy :), moja dietka tez idzie spoko, czasem skusze sie na cos slodkiego, ale zero napadow :) ze 4 lata temu odchudzalam sie i doszlam do 64 kg, problem w tym, ze schudlamszybko, bo jadlam bardzo malo i czasem az bylo mi slabo, potem wszystko wrocilo :o, tym razem jest wolniej i ma nie wrocic, good bye my fat!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupcia ja nie oczekuje ze zniknie apetyt! pisałam to przez te wypowiedzi co tu napisałyście, jakby meridia była jakims pojsciem na łatwizne.. wkurzylam sie i tyle . sama , serdecznie Ci gratuluje 6 , oby tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem damy rade!!!!w grupie raźniej!!!faktycznie lepiej powoli chudnąć bo potem nie ma efektu jo-jo!! ale dużo schudłaś ! ja jutro jade na dwa dni do rodzinki boshe tam się nie dać pokusie to będzie wyzwanie..... ale ciesze się jak dziecko rano wziełam centymetr i już w biodrach mam mniej 2 cm!!! bo ta częć ciałą to moje utrapienie!! wszystko bym dałą zeby nie mieć takich jak mam!!! :( :-( :( :( :-( :( :-( :( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła nie denerwuj sie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~kobietko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do apetytu to czym cieplej na polu tym mniej się chce jeść też tak macie???? ja pije i pije!!!!to mi wystarczy jakąś sałatke warzywną lub owocową i jogurt do tego a to wccale nie dużo kalorii, choć znalazłam fajną stronkę i tam licze kalorie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×