Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

Treselle81 a ate herbatki to dobre????????/ ja pije czerwoną ale żadnych rezultatów to nie ma po niej!!! w cuda nie wierze poćwiczyłam dziś 65 minut i ide spać zaraz bo mam dość pół kilo co to jest!!!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, moj obiad nie skonczyl sie na wachaniu :), ale nie zjadlam duzo: maly talerz zupy buraczkowej, 2 bitki z buraczkami i odrobina sosu :) aero zaliczone, teraz lapie oddech i sie relaksuje w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem jak to się relaksujesz????????/ pewnie z mężem heheh to nie przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, bardzo mało zjadłas . i dosc zdrowo:) treselle, sama - nie panikowac . od czego wymyslono sport?! :) aby spalać nadwyżki równiez:) ja dzis tylko 30 minut dałam rade (aerobik) . ale zawsze cos a z jedzeniem to niewiem jak .. nienajlepiej.. ale moglo byc tez gorzej. truskawki mała bułka z dzemem musli 2 półmiski 4 małe czarne kromki z białym serem, pomidorem, szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka-> te herbatki to ja piję na trawienie - jak wypiję Figurę 1 to po paru godzinach czuję jak mi jeździ w jelitach a potem wizyta w toalecie murowana. Na herbatce Boldo to moja koleżanka nawet schudła ale chyba ograniczyła słodycze. Ja we wtorek pisałam , że boli mnie brzuch bo mam zastój. w poniedziałek wieczorem wypiłam Figurę i we wtorek przed południem już byłam w toalecie. Ja czerwona tez kiedyś piłam codziennie i tez żdnych takich efektów nie miałam. Ale ten łupin z babki ... co pisałam wcześniej jest skuteczny bo pobudza jelita do pracy. Wiem , że jest późno ale zjadłam sobie troszkę gotowanego w rosole kalafiorka - im więcej warzyw tym lepiej. Jutro tez planuje w pracy na śniadanie tylko pieczywo wasa - patrzą się na mnie jak na nienormalna jak to jem hi hi hi i zastanawiają się jak takim pieczywem można sie najeść. Można :) Kończę - czas porozwiązywać testy na prawko :/ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda z tym czasem.. no ale przy remoncie też masz ruch. to nawet bardzie pożyteczne jest!:) byle o wodzie nie zapominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otyła-> z tą wodą to tez nie najlepiej :9 bardzo mało pije , za mało!! W ciąży sie zmuszałam do picia - musiałam wypić 3 litry dziennie SZOK Dziś na śniadanko zrobiłam sobie musli w domu - wsypałam do słoiczka, zalałam gorącym mlekiem i teraz sobie jem w pracy :) Potem przegryzę wase z dżemem, dogryzę kiełbasa polska surową wędzoną i to chyba styknie do 16-ej :) Już zaliczyłam herbatkę zielona zaraz sobie zrobię następną . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła no ty tez malutko wczoraj zjadłąś..... Treselle81 to zakpuie też jakś herbatke bo ja też coś od wczoraj nie moge nic zrobić nie dosć ze mnie brzuch boli to w kibelku nic!!!! Treselle81 widze że remontujesz mieszkanie to bedzie u ciebie sporo ruchu samo sprzatanie po remoncie heheh sama juz nie wiem wstawaj kochana!!! a iwoneczka gdzie????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Ewa jak narazie (bo tylko Ty jesteś:) ) no nie tak całkiem mało bo 4 małe czarne kromki na kolacje mozna odebrać jak 2 normalne wiec... a dobra.. było mineło . Dzis egzamin ... coprawda o 15 , ale teraz musze siedziec na komputerze bo siostra ma sesje i na egzaminie pisze komórką pytania a ja dyżuruje i odpowiadam (za pomocą internetu oczywiście gdyż wiedzy tej oczywiście też nie posiadam) . :D Macie może tvn style? tam jest taki program (polski. nareszcie coś polskiego:D) ze zmieniają kobiety \"Agentka do zadań specjalnych\" . najcześciej problemy kg . Naprawde motywujący i pouczający program . (bo te zagraniczne jakos słabo przemawiają.. niewiem czemu, moze dlatego ze tam problem to fast foody 24/7 h? ) Dziewczyny uważajcie dzis na zakąski podczas meczu!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też jestem: wczorajszy dzień był chyba nawet dobry rano bułeczka pełnoziarnista z pieczonym mięskiem, płatki fitness z mlekiem mała miseczka, torebka ryżu z warzywami na obiad i jedna kromeczka chleba później po 17, no nie mogłam sie powstrzymać. noi wypiłam 1 litr wody niestety:( i to tyle:) ale od dzis nowe postanowienie co pół godzny dwie szklanki wody zero chleba ale ziemniaków już nie jem wczoraj sie powstrzymałąm:) a dziś jak na razie serek wiejski lekki i dwie szklanki wody. mam w planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do meczu to ja sie nie dam skusić ostatnio nawet na piwko bo ostatnio nawet z męzem sie pokłóciłam bo piwko zaczeło działac a dziady przegrywały to sie wściekłam wiec dziś ja na sucho i bez przekąsek mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka8 - . kup sobie herbatkę, zawsze pomoże a te ziarna z baki... co pisalam też są dobre. Jak będe w domku to opisze na co są i jak działają. Mi przkaski nie groza bo my meczów nie ogladamy :) Mój M nie interesuje sie piłka nożną a ja tez nie bardzo - pewnie w tym czasie bede ogladać cos innego i w miedzyczasie sprzatać lub prasować . piwko ( cytrynowe jakies ) juz od 3 dni w lodówce czeka az je wypiję ale przez te problemy z przemiana materii i te bóle brzucha to nawet mi się niechce pić :( A tak na marginesie to zjadłam jagodzinke, musli , pół kiełbaski i głodna jestem bo sie wk...am na dyrektora !!!!!!!!! szkoda nawet pisać ! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo otyła znowu egzamin o matko...... ja dziś truskawki jem tak mnie wzieło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie boicie sie dziewczyny, że przez te herbatki potem bez nich ine bedzie sie dało normalnie wyjsc juz do toalety? chociaz ja to moze nie jestem dobra na te tematy jak wiecie bo sama mam problemy. no chyba że w stresie jak dzis i jutro .:( wiem że Wam marudze.. ale mozecie omijać te wypowiedzi o egzaminach wstepnych, potem nastąpi nerwica przy wynikach... same wspaniałe chwile :o . Najwiekszy błąd robie przez wrodzony pesymizm.. ale nie potrafie się go wyzbyć macie moze na to sposoby? Tyjąca, ale litr wody to też sporo! jak bedziesz sobie zakladac z góry 5 litrów to sie zniechecisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, ile czytania :) tez kiedys wspomagalam sie takimi herbatkami (z senesem), ale sobie troche o nich poczytalam i przestraszylam sie, ze sobie jelita rozleniwie, teraz staram sei jesc duzo blonnika (warzywa, pelnoziarniste pieczywo, otreby) i jak narzie dziala :) dzis na sniadanie, w ramach malego urozmaicenia, zjadlam kaszke wieloowowcowa dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła neie bedziemy omijać twoich wypoiedzi o egzaminach ja wiem co czujesz i trzymam kciuki. co do herbatek to też czytałam ze jelita sie rozleniwia. ale w sumie jak ktoś ma problemy to lepiej herbatką niż w ogóle:) jestem właśnie po płatkach fitness i bananie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam odchudzanie w poniedzialek. jak czytam co piszecie to od razu mi lepiej ze takich ja jest wiecej ... na razie dzisiaj - chudy serek z jogurtem i salatke z jajka, tunczyka i salaty pekinskiej . stosuje diete nie łącznia i mam nadzieję, że uda mi sie schudnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła to ty jesteś taka sama jak ja!!! u mnie pesymizm zawsze i na każdym miejscu......i panika na dodatek.....dla mnie to normalne.....pisz kobietko o tych egzaminach bo mnie zaciekawiło to powaga!!! a ja nic nie rozumie coś chyba nie jest tak mało jem ćwicze a ta waga nadal nic wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjącaEB późno też to śniadanko zjadasz!!tak jak ja,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tych herbatek nie piję codziennie tylko wtedy gdy widzę ze brzuch rośnie a w toalecie nie mam efektów.Błonnika tez spożywam dużo, więcej pije płynów ( dziś już zaliczyłam 4 herbaty zielone) słodyczy prawie nie jem już nie mówiąc o czekoladzie i co - i nic tak jak miałam problem z trawieniem tak mam nadal :( herbatki może rozleniwiaj jelita ale ten łupin z babki ... pobudza je do pracy :) i od dzisiaj będę go stosować codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treselle81 a ty tylko 52 kg ważysz????????to mało przecież....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem a ja chce tyle co ty ważyć...szok normalnie dziś sie najadłam truskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescia zapisane na naszej klasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, bez paniki, jestes na dobrej drodze :), ja przeciez tez niedawno jeszcze tyle wazylam ja mam profil na naszej klasie, ale mysle o usunieciu, odnalazlam jedna kolezanke, na ktorej mi bardzo zalezalo, a z reszta ludzi w "moich znajomych" i tak nie utrzymuje kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem dzięki byle wytrwac na tej drodze pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm śniadanko jem tak ok 8 rano tak jak dziś zjadłam na sniadanko serek wiejski lekki póxniej w pracy płatki z mlekiem dwa banany i jedzonko ze słoika orentalna żywność jakaś ryz z duużą ilościa warzyw ale ze soika to nie było zbyt smaczne no ale to wszystko co dziś zjadam: no i dziś 3 litry wody:) widzze ze same pesymistki na forum ja też taka jestem niestety:( p teraz jade na egzamin z myślą ze nie zdam bo na pewno nie zdam poza tym nie wykupuje dodatkowych godzin bo przez ta budowe tak sie słukaliśmy w tym miesiacu ze szok po prostu i już nie zostało na dodatkowe godzinki:( no i jade na sucho a ostatni raz jeździłam miesiac temu też egzamin bedzie dobry... nie ma co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×