Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

ja też trzymam kciuki za was dziewczyny.... ćwiczyłam i podjadlam dwa ciasteczka od dziecka żle się czuje taka słąba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa produktu Miara Ilość kcal X serek wiejski Pitąnica opakowanie X Truskawki X Kawa (bez cukru) X Mleko 0,5 % szkl. 250ml X Parówka pół X Pomidor X Jogurt Pyszny Danone czy to tak dużo???????? i godzine ćwiczeń a waga w góre jak wejde teraz jezzzzzuuuuuuuuuuu kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już! Ufff nawet nie było tak źle:D Jestem z siebie zadowolona naprawde... i nawet mniej z siebie co najbardziej z miejsca w którym siedziałam:D bo.. wyobraźcie sobie 100 osób na ogromnej sali i model (do narysowania) na środku.. walka o miejsca!. 2 godzinne stanie od drzwiami.. przepychanki . Ale .. dałam rade :classic_cool: weszłam jako jedna z pierwszych:D No i widziałam wiec narysowałam .:) Chociaz jak wyszlam z tego scisku myslalam ze zemdleje a potem zwymiotuje .przez ten brak powietrza. Moze to też dlatego ze zjadłam tylko śniadanie wczas rano i potem długo nic (a egzamin skonczyl sie 19:30) ś: musli mała miska + kawa z łyżką cukru i mlekiem k: 2 czarne kromki suche, 2 z pomidorem i szczypiorkiem Jutro starcie ostatnie:D chociaz jak wiadomo.. nastawienie też nieciekawe (juz bedzie moja słabsza strona.. rysunek z wyobraźni) a Jak u Ciebie Tyjąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a naszą -klasę mam . Jak chcecie to mozemy siezobaczyć tylko chyba mailami jakos bo tak niebardzo publikowac tu pełen zestaw swoich danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 pije piwo i kibicuje naszym!!! wybaczcie :P hmm, co ja dzis zjadlam: s: kaszka dla dzieci (ok. 200 kcal) l: 4 wazy z ziarnami + serek wiejski do posmarowania i 2 plasterki chudej wedliny o: troche zupy buraczkowej, 3 bitki z sosem przekaski: mango, male ciasteczko, no i to piwo teraz otyla ciesze sie :), ze sie udalo zajac dobre miejsce, nie obraz sie, ale w tej sytuacji waga chyba zadzialala na twoja korzysc :) ciekawe jak tam tyjaca i jej egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem WYLEJ TO PIWO HEHHEH ALE NARAZIE WYGRYWAMY OTYłA GRATULUJE I POWODZENIA JUTRO PODAJżE MEILA!!!! MóJ JEST TAKI ewaml8@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja mam tylko 52 kg ale jak cos zjem to mi tak brzuch wywala zę wygladam jak w ciazy, no i na te dolegliwosci trawienne i te żylaki ... musze stosować diete. A z Wami raźniej dziewczyny :) Wczoraj po obiedzie zasnełam i spałam do 21-ej , przebrałam sie do snu i poszłam spać dalej i mój synus też tak przespał dzień jak ja :) Właśnie nadrabiam zaległości z piciem :) na sniadanko pasztecik z kapustka i grzybkami, musli no i 1 bułeczka z serkiem topionym - pewnie ta bułeczke zaniose do domku i dam mojej psince :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wpisywałam się wcześniej ,ale sie nie wyświetliło:( Nadal sie odchudzam ,chodze na basenik, gorzej z dieta ,ciut ograniczyłam jedzonko,wywalilam z mojego jadłospisu kilka bomb kalorycznych typu pizza czy słodycze,unikam tez tlustych potraw i kolorowych wód,wiem jednak ze to za malo.Pamietam czasy mojego odchudzania i moj poprzedni jadlospis i wiem ze jem obecnie o wiele za duzo. Dzis rozpisałam sobie jadłospis na dzien: -śniadanko 9:00 2 szt wasy + dodatki (salata pomidor, plaster szymki,ogórek,cebula) -2 śniadanko 12:00 truskawki z jogurtem -obiad 14:00 warzywa na patelnie -kolacja 18:00 2 szt wasy + dodatki( sałata zielona i tunczyk z cebulka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 zajebiscie wygladasz dzięki za zaproszenie....jak ty mnie znalazłąś????hhehe sama już nie wiem a ciebie potem bede szukać bo musze gnać z małym do przedszkola hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa8-> wpisałam e-mail i pokazało mi Ciebie :) Ty tez świetnie wyglądasz. Wysłałam na naszej-klasie zaproszenie do tyjacejEB :) Oraz zaproszenie do założenia profilu na n-k dla krupci i venus00 :) fajnie sie zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zaproszenie:) no cóż ja wczoraj też kibicowałam ze szklaneczką piwka:) szkoda ze trafił sie sędzia debil bo byśmy wygrali.. no ale cóz ja dziś śledzik:(\" sałatka dietetuczna i paróweczka i banan:) później jade na ślub zresztą niezła data 13 piątek o 13.00 godz. spoko:) nie wiem na dziś jeszcze w planie płatki z mlekiem druga paróweczka i reszta sałatki. no i to by było na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjącaEB podajże meila!! krupcia też cię zaprosiłąm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia -> tyjaca EB jest w moich kontaktach na n-k zaraz po Tobie :) sama-> ja tez chcę Ciebie zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wy laski dziewczyny jesteście poważnie.....zaprosiłam cię TYJąCA EB!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide na impreze!!! ciekawe w czym!!!! matko boska jaki problem hehhe zjadłam dzis serek wiejski i na razie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie nie mam maila wiec jak mnie znalazłyście:)?? ha pewnie ze wcześniejszych stronek):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja takja laska nie jestem to ślubne to sprzed roku:( ha a ja dziś jestem po dwóch bananach, śledziku, paróweczce i troszke sałatki dietetycznej:) no na razie tyle no i pół litra za mną a wczoraj udało sie wypić 3 litry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gg to 5354947 jak chcecie to możecie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjącaEB ty pijaku hehheh pisze na gg do ciebie czemu nic nie odpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zaproszenie niestety nie moge wejsc na meila podaje inny tamten mam zablokowany i prosze o przesłanie jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma krupci szkoda.....ja zmykam do wieczorka laski pappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×