Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

Pizza powiadacie? rany julek ale bym zjadła:D Jak dasz rade nie dotknąc jej to normalnie internetowy order mistrza silnej woli Ewa jest Twój:D puki co : kubek musli , obiad w postaci 2 surówek i ziemniaków, 1 kawałek ciasta. na szczescie jeden .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostane orderu bo zjadłam jeden kawałek...hmmm no trudno jutro dieta znów heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się fajnie rozgadayście:D ja się nie pojawiałam, bo musiałam ostro pisać, a siedzenie na kafe w tym nie pomaga. więc sobie bana założyłam. a w wikend to już mi oczy siadły i po prostu nie mogłam patrzeć w monitor. a także klimaty przedokresowe spowodowały spożycie m.in. pizzy, frytek i całej czekolady oraz alkoholu. dawno juz takiego ataku nie miałam... teraz mam już @ i wracam się kajać😭 jedyny dobre to poćwiczenie w niedzielę (początek wyrzutów sumienia) z płytką shape\'a. w sumie żadna rewelacja: jeden trening typu kardio/tbc (oni to obwodowym nazywają) i 4 zestawy ćwiczeń na brzuch + jakiś bonus (jeszcze nie obczajony). trening na mięszany, ale męczący, więc luz. a na brzuch - musiałam 2 zestawy zrobić, a nie jeden, bo po jednym to nawet mięśni nie rozgrzałam... dzis grzecznie zjadłam jogurt naturalny z otrębami i wybieram się na aero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jaqk w stopce(: w sumie to zbliża sie @ no i teściowa nie dała sie przekonać ze nie jem chleba i ziemniaków:( no i cóż życie:( ale od dziś znów dziś za mną śniadanko musli z mleczkem na razie tyle przedemną miseczka truskaweczek, jutro egzamin wiec mnie ściska w żołądku i nie wiem ile zjem dziś i jutro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjaca, wykorzystaj ten scisk w zoladku, na niejedzenie , lepiej skupic sie na egzaminie. poradzisz sobie napewno!:* a niejedzenie taki mily efekt uboczny. iwoneczka- no ja nie kupilam tego shape, w sumie postaram sie zrealizowac cwiczenia z gazet jakies.. sama niewiem . tez mam lenia , najgorzej po jedzeniu wrocic do trybu diety, ale jakos trzeba dac rade. waga dzis 82,5 wiec powiedzmy ze zaniedlugo juz dojde do ostatniego celu.. śniadanie: musli , 1 mały kawałek ciasta truskawkowego . I tak nie jest najgorzej- po 1 kawalku jem , jak na 3 ciasta zawsze moglo byc gorzej, byle wytrwac reszte dnia . Dziś mecz- chybajedyny ostatni naszej reprezentacji ktory w ogole bede mogla obejrzec. :D przewiduje piwo.. 2? trzeba gdzies wyjsc z tej okazji do jakiegos baru z ekranem:) A jak u Was na dzis wieczor plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła hejo hjeo u mnie waga w dól nareszcie nawety po tym kawałku pizzy po lazani o jezu ale sie ciesze!!!! plany na wieczór??? hmmm bedziemy patrzeć na mistrza boruca ale on śliczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka no nreszcie sie pojawiłaś.... TYJąCA EB PERSEN TO CI CHYBA NIE POMOżE.....POZWODZONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie jest nasza kumcia!!!!!!!!!!!????????????????????❤️❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍 ❤️❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! tak, zamierzam ogladac ten mecz, kosztem egazminu... 😭, chociaz moze jakos to pogodze :P tyjaca, no panic, oddychaj gleboko i bedzie dobrze 🌻 kurcze, to masz wplywowa tesciowa, moze powiedz jej, ze to zalecenie lekarza, ze musisz schudnac?? wtedy da ci spokoj i nie bedzie wciskac chleba i ziemniakow :) Iwoneczka, kope lat :D :D otyla, ja kiedys potrafilam zjesc pol blachy ciacha zapijajac mlekiem, odkad nie mieszkam z rodzicami czasem kupuje jakis maly kawalek, wiecej nawet nie potrafie wcisnac :D, to samo jak jestem w domu dzis zjadlam: 2 plasterki sera zoltego, 1 wafel ryzopwy, miseczke kaszki dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, czasem was podglądam jak wam idzie, ale ja w tej chwili nie mam za bardzo czasu na pisanie, jak będę wolniejsza to oczywiście wpadnę. U mnie z dietą kiepsko, tzn, właściwie jej brak to może nawet lepiej że tu nie zaglądam to waszego zapału nie psuję :) pozdrawiam wszystkich buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcięłam 2 pomidorki z 4 serdelkami, teraz wypiłam Activię. w mordę, brzuch mnie boli, @ of kors - nie wiem jak szumne plany aerobikowe się skończą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka @@@ to strasznie ochota na słodycze ci już przyszła?? hejo kumcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka @@@ to strasznie ochota na słodycze ci już przyszła?? hejo kumcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe ale mi muli dziś net!!!! sama już nie wiem dietke trzymasz super!!!' a ja zjadłam dziś 2 jogurty naturalne pół grejphruta 2 kawy serek wiejski a potem to sie zobaczy co jeszcze ale jak sie staje na wadze a tu mniej to aż sie latać chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumcia przestan no! Wracaj do nas, motywacja sama nadejdzie! Sama wiesz doskonale ze zaczac jest najgorzej !!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlaczam sie, kumka, kurcze no!!!!!! wracaj!! ja zaraz pedze pozalatwiac kolejnych pare spraw... a potem mecz, nauka i ogladanie filmu ze slubu brata meza (szwagra? bo tych pojeciach nie ejstem zbyt mocna :D )... i juz widze nauke :P, no coz w razie czego za 3 tygodnie poprawka :) co zjadlam oprocz sniadania: 3/8 pizzy oetkera (tunczyk) i mala porcje lodow light, teraz dopijam wode i lece, na kolacje zjem pomidorowke i mam nadzieje, ze to juz bedzie wszystko na dzis, piwo nam sie skonczylo i 3mam kciuki, zeby maz nie dokupil po pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem co to jest że u mnie też pomidorowa dziś....a ja robie sernik na zimno zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia oj kumcia kochana wracaj do nas topik założyłaś wracaj no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem to pakuj sie i przyjeżdzaj.... jutro znowu musze gotowac bo dzieciak nie chodzi do przedszkola wtym tygodniu o jejku jejku i znowu trzeba sie smakiem obejsć a co to nie mem pomysłu!!! no nie ma nikogo wszystkie patrzą pewno na boruca hehhejedyny wielki tam na tym boisku bo reszta to grać nie potrafi szok!!jak widze jak sie ruszają na tym boisku,,,,,,wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda:( fajnie dziś grał lewandowski ❤️ :D jakby go zostawili na drugą połowe napewno byłby gol dla polski na pocieche :P dziś zjadłam : musli , 2 kawałki ciasta, 2 piwa. Oh jak pożywnie :o sama , no cóż mistrzostwa nie codziennie, a na egzaminie i tak sobie poradzisz. wierzymy ! zdałam pierwsze 2 egzaminy wstepne. reszta wynikow pojutrze. no.. patrzac na zegarek to nawet jutro - moge powiedziec:P ale to tylko taki wierzchołek góry lodowej ostatecznego werdyktu dotyczacego studiów badz.. badz niewiem czego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Cały weekend nie usiadłam do kompa a teraz nie nadążam z czytaniem :( Później w domku usiądę spokojnie i poczytam wszystko o ile naprawia internet :) Jeśli chodzi o jedzonko to weekend minął spoko w sobotę chłodnik a w niedziele zupka z botwinki :) Wczoraj tez dojadaliśmy botwinkę a dziś to nie wiem co wymyślę (???) Śniadanko fajowe -bakoma z płatkami -wasa z dżemem Ale sie właśnie wściekłam - zapomniałam truskaweczek i ogóreczka !!!!!!!!!!!!!! :(((( No i teraz biorę pod uwagę tą zupkę amino co mam w szufladzie w biurku na czarną godzinę :( na myśl o braku truskawek zrobiłam się głodna :( ok zmykam popracować może później uda mi sie zajrzeć :))) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny jak już tak mnie wołacie, no to jestem.Tak sobie myślę że może od dziś zacznę dietkowanie, bo tak od poniedziałku jak zacyznam to nie wychodzi, a dziś już wtorek. Z resztą wczoraj na meczu oczywiście piwko było, ale sam mecz to żenada, szkoda słów. Wracając do dnia dzisiejszego, to mam w pracy jogobellę ze zbożami, a na później jogurt truskawkowy i musli takie w saszetce, fajna rzecz nawet. Nie mam pomysłu na obiad po powrocie do domu, pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja też w podziwie dla porażki naszych chłopców:P a tak serio - DRAMAT!!! oczywiście było piweczko i tuczące przekąski do niego. cóż z tego, że ochota na słodycze była megachwilowa, skoro podgoniłam przy meczu innego rodzaju kaloriami... dobrze, kumcia, że jesteś - wakacje to fajny moment na dietkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajnie ze kumcia wróciłaś:) mecz faktycznie grali jak \"potuczeni\" u mnie sie obyło bez piwka no kolacji też wczoraj w sumie zjadłam płatki fitness z mleczkiem dwie małe miseczki trzy paróweczki serek no i kilka truskawek i tyle a dziś rano dwie kanapeczki oczywiścei biłay chlebek:( teraz zjadłam ktroszkę sałatki z śledzika al;e mam straszną ochotę i zjadłam małą bułeczke dzis mam w planie dwie paróweczki jeszcze i płatki fitness. acha i ZDAłAM egzamin na prawko. Normalnie lało cały zcas ale sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia trzymamy kciuki!!! fajnie ze jestes! u was też taka pogoda ciągle pada i pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za słowa otuchy, fajnie że jesteśmy razem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×