Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

zobacz tam te dwie ostatnie laski to z topiku hehhe ty tez tam jesteś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrrr, jak to forum mnie dzis wkurza, napisalam takiego dlugiego posta i wcielo... 😭, stronka w ogole sie nie otwiera... anyway, postaram sie odtworzyc moj essej :D a wiec... dziewczeta, wyslalam wam zaproszenia na nk, mozecie zobaczyc, ze mam juz ewe :) dzis rano w ramach zwiekszenia motywacji odkopalam moje ulubione rybaczki, ktore niestety rok temu w lato na mnie nie pasowaly, i co za zdziwienie... prawie dobre!!! prawie, bo nie jestem fanka obcislych ciuchow, z ktorych to i owo sie wylewa :P kolejnym zdziwieniem bylo to, ze moj M zakupil mi szorty rozmiaru M, gdzie ja ten rozmiar zawsze omijalam szerokim kolem (jesli chodzi o dol, bo gora jest ok), i ktore tez pasuja :), oczywiscie bede lezec lepiej jak jeszcze troche zrzuce, ale M!!!!! cala w skowronkach wcielam sniadanko (jajecznica z 3 jaj na oliwie, z pomidorkiem i ogorkiem kiszonym, kawa i 1 waza) i postanowilam, ze musze znow prowadzic moj dziennik kalorii :) gdzie jestescie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sie nie może otworzyć to forum....ja zjadłam spaghetti porażka a teraz mam brzuch jak balon załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście?????jutro ide na imprezez do jeansów wejde tylko ten mój brzuch dziś jutro nie bede nic jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mam chwilke więc usiadłam przed kompem i pierwsze co to n-k i nasze forum :) he he Na śniadanko zjadłam musli i pasztecik :) 4 herbatki zielone :) Bułeczkę tak jak pisałam dałam mojej Belci :) Na obiadek makaron i to wszystko dziś co zjadłam. Może dziś wieczorkiem w końcu wypiję to piwko cytrynowe co w lodówce stoi już parę dni ?? Kupiłam botwinkę i teraz sie zastanawiam robić barszczyk czy chłodnik na jutrzejszy obiad??? He i tak będę musiała ugotować 2 obiady dla nas i dla synka bo on wszystkiego jeszcze nie je :/ A wieczorkiem idę na urodziny do braciszka :) No mam nadzieję że tym razem bardziej zadba o panie :) Będę mogła troszkę zaszaleć bo daleko do domu nie mam :) To samo osiedle :P ok to zmykam rozwiesić pranko. Ps. już nie będę mogła zagladać na forum z pracy :( Wymienili mi kompa i od razu zainstalowali podglad :( No chyba ,że raniutko jeszcze przed 6-tą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, treselle, ja tez wlaczam komputer i pierwsze co robie to otwieram w 3 oknach :D: poczte, forum i n-k :D dzisiejszy dzien byl troche do kitu: po normalnym sniadaniu (jajecznica z 3 jaj, z pomidorem i ogorkiem kiszonym), zaczelam troche szalec - moj lunch zastapily lody!!, co prawda jogurtowe (120 kcal/100g), ale zamast lunchu, szargana wyrzutami sumienia, juz nic nie jadlam do godziny 19, po czym wciagnelam 3 ciasteczka!!, na koniec doszla kolacja - odrobina zupy jarzynowej i 5 malych kawaleczkow kurczaka z kopiasta lyzka surowki, a teraz pomaranczowi graja, wiec musze pic heinekena... :D jutrzejszy dzien zaczynam od godziny stepu na moim stepie skretnym!!!! Treselle, ewa, fajnie was zobaczyc :) - moje laski, nie wiem z czego wy sie odchudzacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem ja z bioderek heheheheh tresele81 to udanej jamprezki ja ide jutro dobranoc lasencje pappa:D :-D:D:D 😴 😴 😴 😴 😴ioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 :-D:D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem dzięki za komentarz!!! kowboja na tej fotce tylko brak hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dopiero wrocilam! wyslalam maila do Ewy z linkiem do mojej naszej klasy , prosze o skontaktowanie mnie z resztą, moze uda mi sie wydedukować jakos ktora z Was jest która:D :) egzamin poszedł dziś średnio, jadłam mało , 2 piwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła hejo hejo przekazałma reszcie!!!!twój profil!!! całkiem niezłe z nas lasencje kobietki tak sobie myśle!!!!!hehhee ja ide dziś na imprezke bede wieczorkiem.....nic nie jem az do 14 bo może w te jeansy wjade jakos z tym moim ciałem......hhehehe ale sie człowiek poświęca!!! otyła zdasz na pewno!!!! udanej soboty!!!!!!!! papaptki!!!!!!! a jeszcze kumci nie mam na nk!!!! gdzie ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, wiemy jak wygladamy :) przynaje sie ze wstydem, ze dopiero niedawno wyszlam z lozka..., po wczorajszej wygranej Holendrow, ludzie jezdzili jak wariaci grubo po polnocy i trabili jak wariaci :D, efekt- rozbudzili mnie i nie moglam zasnac do 2 chyba... 😭 dzisiaj jem z glowa, zeby zrownowazyc wczorajszy dzien (lody i piwko), zaraz wskakuje na steper :) otyla, chyba wydedukujesz :D, i o rany!! o ktorej godzinie wrocilas!! ewa, przeciez widzialam tego kowboja na innym zdjeciu :) wlasnie, gdzie jest kumcia, mam nadzieje, ze do nas wroci, i razem bedziemy dazyc do celu!!! ok, laski, zycze wam udanych imprez i ogolenie wekendu, ja i tak bede tu zagladac, bo ten weekend przeznaczam na nauke, wiec wszelkie kontakty towarzyskie zostaly zawieszone :( Kumcia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa no niesamowicie wyglądasz:) dzieki za przekazanie dziewczynom mojego konta, Sama juz niewiem juz wydedukowalam , na reszte dziewczyn poczekam , wole nie strzelać bo ktoś by sie zdziwił jak mu napisze \" czesc tu otyła, znamy się z forum diety:D\" ale jestem wymęczona, chyba rzucę się na lodówke . Oczywiście w wierze że wpadną mi w ręce same dietetyczne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyla, swietnie ci idzie z dietka :), nia zmarnuj tego :), nie wiem czy doczytalas moje wywody gdzies wyzej, o mierzeniu ciuchow, ktore juz od dawna nie pasowaly, wow jak to dziala motywujaco!! zadna lodowka, wypelniona po brzegi mi nie straszna :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezka nie wypaliła siedze w domu!!!!wrrrrrr trudno wielkie żarcie mnie ominęło!!!! pozdrawiam!! a sama juz nie wiem kowboj jest nawet 2!!! jeden duży a drugi mały hehhe pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła taaaaaaaaaaaaak niesamowicie...... bo fotki tak zrobione zeby bioderek nie było widać...pomyślane co???? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, ja tez nie wrzucalam na n-k zdjec podkreslajacych moja \"figure\", mialam tez wiecej zdjec, ale wykasowalam wszystkie, potem znow pare wrzucilam i tak w kolko, chcialam nawet skasowac profil, bo troche bledne kolo sie robi jak mnie dodaja jakies dziwne osoby, z ktorymi nigdy nie mialam nic wspolnego (extremalne przypadki odrzucam - np. przyjaciolki zdrajczynie, sasiadki plotkarki i intrygantki, etc. :D :D ) ewa, nie ma tego zlego, ominely cie bomby klaoryczne, chociaz dobra impreza nie jest zla :); dzieki za odpowiedz :P moje jedzonka na dzis to: sniadanie - kaszka wieloowocowa dla dzieci lunch - omlet z 2 jaj z pomidorem teraz ide ugotowac jakas lekka zupe - chyba pomidorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie Was zobaczyć na tej naszej klasie:) no kazdy chyba dokonuje selekcje zdjec i daje te co maskuja to i owo:D Ja profilaktycznie zamiescilam tylko glowe ., jak jednak chcecie moge Wam pokazac sylwetke:) a sam portal fakt bywa wkurzajacy- te wszystkie kluby, naciaganie, szukanie znajomych na siłe.. ale w sumie to sie wszystko rownowazy jak znajdzie sie kogos sprzed lat i mozna zamienic pare slow:) Strasznie przyjemne jak Cie ktoś taki z daleka odnajdzie nie?:) sama, no CIebie było łatwiej rozszyfrować ze wzgledu na obcobrzmiącą miejscowość:D:) . a jesli chodzi o mierzenie ciuchów.. niewiem ale też nie dostrzegam różnicy:( w ogóle nikt nie dostrzegł mojego schudniecia.. ale to nic . Ale patrząc na Was to zastanawiam sie co Wy tu w ogóle robicie na tych dietach:D mój jadłospis dzis to totalny niewypał : biszkopt (nieudany spód ciasta skonsumowany z dżemem) troche chrupek - prażynek sok ciąg dalszy nastąpi bo jestem baaardzo głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dałam sobie zdjątko dzisiejsze siedze sama w domku z synkiem i szlak mnie trafia mąż poszedl do pracy na noc!!! zjadłąm dziś 20 dkg truskawek i lasanieeeeeeeeeeeeee grzech numer jeden!!!!!!! a taki mam humorek dziś straszny........myślałam ze pójdziemy na imprezke ale mój małżonek mnie nie zabral co pewnie sie wstydzi mniebo tam wszyscy z pracy!!!! mam dosć dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se myśle jak ja bym chciała być szczupła tak bardzo nie miec takiej dupyyyyyyyyy takich bioder!!! czemu to tak jest że nie możemy byc takie jak chcemy, że to tak dużo kosztuje tyle wyrzeczeń... człowiek chudnie a nikt te4go nawet nie zauważy, nikt ci nie powie ze fajnie wyglądasz!!! czasami już nie ma sił..... tak chcaialbym miez znowu te naście lat i taki bez problemów świat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo gdzie jesteście.....????????? smutno mi tu samej puk puk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, spokojnie, juz niedlugo... powoli dotrzemy do celu :) ja dzis pokutuje za wczoraj i zjadlam kaszke na sniadanie, omletu na lunch jednak nie (czyli zero lunchu :o), a na obiad talerz zupy pomidorowej i 4 plasterki smazonego baklazana w panierce, potem piwko mnie napadlo i kilka malych ciasteczek :P teraz siedze i nudze sie troszke, moj M odsypia trudy pracy, ma zamowione budzenie na 21, zobaczymy czy dam rade wyciagnac go z lozka, hope so... z nudow wyprostowalam sobie wlosy, obdzwonilam kolezanki, a powinnam sie uczyc, egzamin we wtorek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem wyciągnełaś go z tego łóżka???hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) Ewa co Ty gadasz z tym wstydem!! Śmię teraz podejrzewac ze jest odwrotnie - asekuracja przed odbiciem Cie przez jakiegos kolege z pracy:P a naście lat wcale nie oznacza braku problemów chyba.. chociaż moze? niewiem już sama... naście zbliża mi się ku końcowi wieelkim ostatnim krokiem. sama juz niewiem , a jaki dział /zakres sie dokladniej z tej historii sztuki uczysz? znaczy planujesz:P :D ale.. napewno cos sie uczysz:) ja dziś chyba zawaliłam , jadłospis totalnie bez ładu i składu bo biszkopt z nieudanego ciasta z dzemem chrupki (w sumie paczka) troche rodzynek kubek musli troche truskawek z jogurtem naturalnym sok jednym słowem lipa, czuję się jak .. no coś na pograniczu orangutana i krokodyla, bo te wieksze zwierzeta zarezerowane sa na super obżarstwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga po tym wczorajszym obżarstwie 83,3 :O masakra.. ale dam sobie jeszcze szanse przed zmiana stopki . w domu 3 ciasta ale nie DOTKNĘ ICH!! a jak u Was niedziela mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :), wrocilam z aero, uwielbiam to uczucie :D :D z tej historii sztuki to mam doslownie wszystkiego po trochu, przekrojowo, np. wszystkie epoki, glowne nurty, cechy charakterystyczne, zmiany, malarze (masa obrazow do rozpoznania), troche architektury, glowne elementy (np. flying buttress, vault, etc. Boze ja po polsku tego nie umiem :P) - bedzie dobrze :D :D ewa, jak tam? juz wszystko ok, przeszedl zly humor?? otyla, no niezle zaszalalas :P ide wziac prysznic i pora na telesfora, znaczy na lunch :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem no humorek lepszy już.....a maz pizze zamówił bede sie przyglądac jak jedza!!!szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×