Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

podsumowanie dnia: sniadanie - activia, banan; lunch - 2 kromki razowego chleba, puszka sledzi w sosie pomidorowym; obiad - talerz zupy soczewicowej, miseczka salatki warzywnej z oliwa, kilka malych kawalkow kurczka duszonego ze szpinakiem; przekaski - banan, sloiczek owocow (dla dzieci), 4 landrynki; Tressele, tylko bez nerwow, szkodza urodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dość długiej przerwie, bo nie było mnie 1,5 tygodnia :) widzę że odchudzanie od nowego miesiąca ruszyło pełną parą. Jeśli chodzi o mnie to obiecywałam sobie że podczas urlopu wezmę się za siebie, ale niestety nie wypaliło, bo miałam dużo innego rodzaju rozrywki np bieganie po księgarniach, sklepach, trochę pielenia w ogródku, porządki w domu, pranie i tak w koło, dziś pierwszy dzień w pracy, a tu moje biurko zawalone papierami, szkoda gadać. Jeśli można to ja zaczynam od dziś, bo podobnie jak krupcia mam dużo do zwalenia ważę 90 kg!!!!!!!! co do umieszczania zdjęć na n-k przez mms, to ja to robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dietki dzień 2 waże 72,6 zobaczymy ile uda mi ise zbić jeżdze na rowerku po mieście po godzinie dziennie na razie wystarczy, no i oczywiście mniej jem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) kumcia no to bierzemy sie ostro za siebie:) Aneczka 2405:) Z tego wynika ze musisz chudnąc 2 kg tygodniowo zeby zrealizowac swoj plan ,a to jest mozliwe, bo tyle przecietnie dziewczyny chudly na wczasach odchudzajacych ,ale ogrom wysilku trzeba wlozyc . Stosowaly diete 1200kcal , 1 h aerobow na ladzie i 1 h w wodzie i wycieczki 2-3 h dziennie po gorach. Im wiecej ktos wazyl tym wiecej chudl .Moja kolezanka przez 2 tyg schudla w taki sposob 6 kg, ale ona stosowalo ledwo 1000kcal dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam liczyc dokładnie kcal:) Moje śniadanie: 2 szt wasy - 50 kcal serek almette 1/4 - 90 kcal pomidor - 17 kcal Razem : -------------- 157 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam jeszcze do pierwszego śniadania szklanke sobu marchwiowego bez konserwantow - 100kcal ( 100ml=40kcal) Razem moje śniadanko ma 157 + 100= 257 kcal Plan diety 1000 kcal: I śniadanie - 250 kcal II śniadanie - 100 kcal Obiad - 350 kcal Podwieczorek - 100kcal Kolacja - 200kcal -------------- 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kumcia-> pociesz się tym ,że ja juz dawno po urlopie a tez jestem zawalona papierami jak zawsze na poczatku miesiaca i tak będzie do piatku !!! :( Co do mms-ów na n-k wstrzymam sie i poczekam na nowy telefon ( mam nadzieję, ze w tym miesiącu mi zaproponuja) i przez kabal usb wstawię moje foty z pracy na n-k :))) Dzisiaj sobie zamawiam ksiazkę z tabelami kalorii he he bede liczyc dokładnie. Moje sniadako: - zjadłam musli i pare sliwek suszonych i 1 ziołowy cukierek z nadzieniem z dzikeij róży\" Verbena\" - mam jeszcze kanapeczke z chleba zytniego tego co zawsze :) Tylko, ze mało piję a nawet bardzo mało:( dzisiaj znowu nie wstałam na 6-ta do pracy :(( czuje sie wykończona wiec wziełam sobie dziś musujace witaminki :)) calcium z witamina c - może postawi mnie na nogi. A od dzis ciag dalszy remotu, tym razem salon i kuchnia !!! ale bedzie sprzatania !!! a co do dyrka to juz sie nie denerwuje - nie ma sensu z jego powodu szarpać sobie nerwów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zjadłam: 1 śniadanie jogurt naturalny z musli 2 śniadanie mała byłka i danio z warzywami (może być) na obiad pomidorowa podwieczorek gruszka i chyba koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie skusiłam się po niedozwolone jedzonko i udało sie ze nie zjadłam więcej niz powinnam :):):) Bardzo mnie mobilizuje to ze wszystko przeliczam i tu zapisuje:) II śniadanko 1 szt wasy - 25 kcal 1 plaster szynki konserwowej(2g) - 54 kcal 4 plastry pomidora pare wiorek cebuli i liśc salatki - 15 kcal Razem:------------------ = 94 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad: 7 pierogów z kapusta - 630 kcal Niestety po zjedzeniu policzylam wszystkie pierogi bylo 23 szt ważyły 1 kg więc wyszło ze jeden wazy 43,5 g a potem przeliczyłam to na kcal 100g -207 kcal a wyszlo ze zjadłam 7szt x 43,5 g=304 g Wynika z tego ze dziś już zjadłam 981 kcal Ostatecznie moge jeszcze zjesc 219 kcal wtedy wyjdzie dieta 1200kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje sniadanko dzis to: 1 kanapka zytniego chleba 1 kefir 8 śliwek suszonych :)))) koniec obiad: ryz z warzywami Powoli odkopuję sie z tych papierzysk :))))) zrobiłam wczoraj zestawienie produkcji w toku, dziś zrobiłam wydajność - musiałam sprawdzić wszystkie zlecenia drukowane w msierpniu a jeszcze mi została inwentaryzacja materiałów - no do piatku to się chyba wyrobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wczoraj juz nic wiecej nie zjadlam :):) Sniadanko 1 i1/2 kromki chleba (128kcal ) = 192kcal plaster szynki konserwowej(2g)= 54kcal 1/2 pomidora = 8kcal wiórko margaryny roślinnej = 22kcal Razem ------------ 276kcal Wczoraj nie byłam na ćwiczonkach,ale mialam nieco ruchu bo zmieniamy meble i wszystko ze starych mebli z jednego pokoju musialam powyciagac popakowac zajelo mi to z 3 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho, mam maly zamet ze szkola, wiec nie za bardzo zagladam, ale juz pisze co zjadlam wczoraj: wtorek - 2 szklanki soku - 1/4 pizzy dr oetker mozarella - talerz zupy jarzynowej - miseczka salatki warzywnej - duza lyzka duszonego kurczaka - 2 kromki razowca w ogole jak wam idzie powrot do zycia codziennego, bo jak wczesniej pisalam ja marze juz o nastepnych wakacjach :P, tzn. nie jest tak zle, ale bardzo brakuje mi slonca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2405
Witam!!! Moje dzisiejsze menu śniadanie: jogurt z musli + nektarynka obiad: pomidory z kefirem + dwie parówki drobiowe + 3 kromki chleb Wasa no i to wszystko, ale niestety zjadlam jeszcze bo nie moglam opszec sie pokusie jednego eklereka i malą buleczke z marolada z rózy... :-/ I mam cholerne wyzuty sumienia. Postanowilam ze bede wazyla sie w poniedzialki. Dlatego nie moge sie go doczekać, a jednocześnie boje się. Oczywiście ćwiczonka 6 weidera byly. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. A ja dziewczyny po całym dniu padam na ... oczywiście jak co dzien zaspałam i leciałam do pracy na 7 a nie na 6 :((( po pracy galopem po synka, potem do domu, ekspresowe gotowanie obiadu,zjedlismy i spacer do sklepu po zkupy potrzebne do remontu, do domu dotarłam o 20-ej i teraz siedze i stękam bo nóg nie czuję !!! Ja tez chce znowu słoneczko i urlop !!!! Śniadanko tak jak pisałam poprzednio + 1/2 teatralnego. obiad - miał byc ryz i warzywa ale nie wyszło :(( były ziemniaki + kurczak w sosie i kalafior i smażona cukinia. kolacji - brak :)))) ide zaraz spac bo rano trzeba wstac :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2405
Siemka!!! Wrocilam niedawno od fryzjerki :-) Super wyglądam. Czuje ze waga spada a brzusio calkiem plaski sie zrobił Dziś zajdalam na sniadanie jogurt+bułeczka mała no i dopiero teraz zajdlam jogurt z musli bo nie chcialam sie opychać na noc. Fryzjerka byla zachwycona moja figura :-) A to motywuje do dalszych działań :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle, ty to masz bieganine, podziwiam cie i jeszcze to ranne wstawanie!!! ja tez jestem zabiegana stag brak czasu na kafe :(, ale diete trzymam, wieczorem napisze co zjadlam co do sportu, niestety nie mialam czasu w tym tygodniu, ale dzis wieczorem ide na 3 godzinny spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec wczoraj: - bulka z serem - zupa jarzynowa - surowka - miseczka paelli - kilka duzych krewetek - kilka kawalkow duszonej watrobki kurzej - sporo soku wieloowocowego - ruch: 3 godzinny spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem to gdzie ty na te spacery chodzisz?? spoko 3 godzinki to długo ja na rowerku jeżdze!!! :) :-):) :) :-):) :-):):) :-):) :) :-):) :-):) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :-):) :) :-):) :-):) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :-):) :) :-):) :-):) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) 🌼 🌻 🌼 🌻 ❤️ 😍 ❤️ 😍 ❤️ 😍 ❤️ 😍 :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) 🌼 🌻 :-):) :-):) :-):) :-) :-):) 🌼 🌻 :-):) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :) :-):) :-):) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :-):) :) :-):) :-):) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :-):) :) :-):) :-):) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) 🌼 🌻 🌼 🌻 ❤️ 😍 ❤️ 😍 ❤️ 😍 ❤️ 😍 :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) 🌼 🌻 :-):) :-):) :-):) :-) :-):) 🌼 🌻 :-):) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :-):) :-):) :-):) :-) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :-):) :) :-):) :-):) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :-):) :) :-):) :-):) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) 🌼 🌻 🌼 🌻 ❤️ 😍 ❤️ 😍 ❤️ 😍 ❤️ 😍 :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) 🌼 🌻 :-):) :-):) :-):) :-) :-):) 🌼 🌻 :-):) :-):):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-):) :-) :-):) :-):) :-):) :-) to dobrej nocki nudzi mie sie a was nie ma dodaje troszke kolorku na nasz stronke papap \ 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 testuje ile tu sie może zmieścic oj dużo chyba 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio 😴 😴 😴 😴 😴 [spio 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio 😴 [spio😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [spio 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o faktycznie dużo się zmieściło takie długie wypowiedzi można pisac tylko kto by czytał tak dlugo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRESELLE NO POPATRZ A MYŚLALAM ZE SPICIE JUZ WSZYSTKIE CZEMU TU TAKIE PUSTKI?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie mogę wytłumaczyć :P mam remont i nie siedze przy kompie za często a i dietą się pochwalic nie mogę bo muszę dorze karmić moich robotników :) by mieli siłę szybko skończyć remont - więc gotuję niestety nie dietetycznie. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 A CO ROBICIE w domku??? remont ale czego?? jeśli można wiedzieć ja jem gotowane rzeczy zobaczymy czy mi sie uda coś schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka A wiec tak w skrócie. Sobota: śniadanie – bułeczka Obiad: pierś kurczaka w sosie śmietanowym z pieczarkami Kolacja: brak Niedziela: śniadanie – brak Obiad: pieczona karkówka w sosiku + frytki + kalafior w sosie ( olej,cebulka, kropla octu) Kolacja; - musiałam dokończyć kalafior bo nie miał kto zjeść !!! Dziś: Śniadanie : - kefir ( kurczę wylał mi się w torebce !!! na szczęście nie dużo) - bułeczka z salami -2 jabłka Obiad; Karkówka ta co wczoraj + ??? – nie mam pojecia Tak jakos mi nie wyszło przez weekend z dieta :(((((((( A więc tak: podczas urlopu na poczatku lipca robiliśmy remont dziecięcego pokoju - malowanie + nowe meble :) Teraz mój marudny zabrał się za gościnny - gładzie gdzie nie gdzie, wyrównanie sufitu + malowanie - a po tem wielkie kurcze sprzatanie Od wtorku planuje malować kuchnię - na szczęscie wybiłam mu z glowy generalny remont kuchni - on chciał gładzie robić, sru tu tu tu ... , szafki sciagac i takie tam ale po co skoro wystarczy odmalować bo przeciez ściany sa głatkie! No i druga sprawa to to , że juz teraz jest scisk a gdzie powystawiać to wszystko z szafek !! Będę miała od cholery sprzatania bo przeciez nie przykryli parkietu ( taka drobna mozaika) folią by pył nie powchodził między klepki bo po co ja przeciez wyszoruje !!!!! A za rok powtórka z rozrywki - czeka nas generalny remont łazienki i przedpokoju !! juz sie wnerwiam jak pomysle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) OO widze ze remoncik... To ja miałam podobnie bo robilismy remoncik pokoju ,wiem co to znaczy oproznic wszystkie szafki i znalezc na to miejsce :( Ja popakowalam wiekszosc rzeczy do torb co uzywamy na wyjazdy a co sie nie zmiescilo to dalam do pudelek kartonowych odrazu segregujac i wyrzucajac to co jest zbedne bo np przez 2 lata nie uzywane wiec swierdzilam ze nie ma co robic sobie przechowalni. Nie pisalam pare dni z tego powodu bo czasu mi brakowalo. Dziś poniedzialek moj ulubiony dzien tygodnia:) Teraz bede czesciej zagladac :) Znalazłam ciekawy topik jak dziewczyna schudla ponad 30 kg w 7 miesiecy i daje swoje zdjecie z przed i po zobaczcie :)http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3822990&start=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zaraz zasnę !!!!!! Oczy mi sie zamykają na żywca !!!! Pije już 2 kawę :(( jak ja taka bede do końca dnia to ja nic w domu nie zrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. a tu pusto :( gdzie sie wszystkie podziałyście?? wczorajszy obiadzik to: karkówka duszona w sosiku + jajeczko + cukinia + ziemniaczki kolacji : brak Dzisiaj na sniadanko mam: -bułeczke z serem -2 jabłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×