Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

Gość Aneczka2405
tez slyszlam ze ten balsam jest swietny i musze go zakupic... Ja juz od dlugiego czasu stosuje super trik. Smaruje sie balsamem wyszczuplajacym na brzuchu i udach i owijam folia taka spozywcza. Efekty sa naprawde super. Znika cellulitis i brzuszek sie robi bardziej plaski i bardziej jedrny dlatego plecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny fajny a jak grzeje ... ;) jakby sie jeszce folia zawinela to chyba juz bym nie wytrzymala ;P ech ciastek sie najadlam ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka2405 ; tez w sumie tak teraz jem ... nie jedam ziemniaków ... zero chleba , jem duzo jogurtóe, kefirków , maslanek ... warzyw i kurczaczka bo innego meisa nie lubie ... tylko ostanio kusze sie na slodycze ... ael ja im dam rade jeszce kilka kilo i bede z siebie dumna .. choc cos ostanio waga stoi ... to chaba te cisteczka ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyla
witaj Aneczko, mysle ze fajnie podchodzisz do spraw odchudzania, naprawde dobrze! wakacje to dobry czas by zaczac bo mozna ruchem nadrobic. ja niby mam jeszcze 2 miesiace ale.. wiecej do zrzucenia :P :) intryguje mnie to "widze ze jest ok ale znajomi mowia co innego" co do cholery mowia Twoi znajomi? ze jestes gruba ? goskaa zostaw te ciastka:P walczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła juz zostawiam zostawiam ... bo moj brzusio sie zbuntował i wyladowałam w kibelku ... ;/ nie lubi ciastek !!! od teraz ja tez ich nie lubie !!!! NIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2405
No i po obiedzie, ale nie najdalam... Dzis sobota wiec lece gdzies potaniac to zrzuce troszke tluszczyku. Pomyslalam ze przed imprezką wezme dwie kasulki Therm.. i moze dzieki temu uda mi sie wiecej spalic. Zostalo mi jeszcze pol opakowania wiec bede brala przed cwiczeniami, bo regularnie nie chce... strasznie sie jesc po tym chce - mi. Fajnie dziewczyny ze jesteście. Dzieki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po obiedzie ... jogurcik naturalny z jagodami i otrebami ... mniam ;) siedze w domu bo leje ... czubkiem noa nawet dzis na pole nie wyjde ;) ja jem bio cla z zielona herbata ale czy ja wiem czy to takie skuteczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ... ciagle pada ... lalalala ;) nuda nuda i jeszcze raz nuda ... zjadlam sobie grapefruita i popijam mineralna ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 POKAż ZE SIE W TYCH NOWYCH WłOSACH POZDRAWIAM SERDECZNIE DZIś WRóCIłAM Z WCZASóW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi mój zrzuci foty z aparatu do kompa to zaraz wstawiam foto :)))) CIERPLIWOŚCI Co do kremu to coś sobie kupię bo niestety mój brzusio wygląda fatalnie i boczki mi wypływają :(((( Gdzie te kremy można kupić - drogeria czy może apteka?? Boże jak to jest , ja w ciąży przytyłam tyle co trzeba 11kg a moja bratowa ponad 20 kg i teraz jest chudsza niż przed ciążą - może dlatego, że wróciła do palenia papierosów??? i pewnie dlatego, że ona mniej kalorycznie gotuje :(( Ja chętnie też bym przestała jeść ziemniaki ale niestety mój stwierdził, że on nie ma sie z czego odchudzać !!! Coś wymyślę .... Co ja dziś jadłam hmmmm - na śniadanko : pieczywo wasa + sałatka z pomidorka i ogórka pokrapiana octem winnym i olejem i 1 kiełbaska polska surowa. - na obiad : ryż (2-3 łyżki stołowe) , warzywa na patelnię i kotlecik z piersi kurczaczka - na kolację ( bardzo późno jadłam bo o 21 :((( ) 2 malutkie papryczki chili nadziewane farszem z fety, 2 małe liście winogrona faszerowane ryżem i 2 krewetki - to wszystko było moczone w takiej oliwie. Teraz to bym sobie piwko wypiła ale nie ma w lodówce :((( Aneczka2405 -> gdybym miała jeść o 6 a potem dopiero o 16 to bym zemdlała. Jem śniadanko dopiero w pracy do godziny 9 a potem coś po 12 a potem to już obiad o ok. 17-ej i zazwyczaj nic już więcej nie jem. W pracy dużo nie jem na raz raczej na raty. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2405
Treselle81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2405
Treselle81 juz sie przyzyczailam do takiego trybu zycia. O tych godzinach odczówam największy głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggoska87 -> Twój balsam znalazłam w internecie, wiem teraz jak wyglada i poszukam go w sklepach. Aneczka2405 -> Twojego balsamu nie znalazłam :( Idę się wykapać bo jeszcze w piżamce chodzę he he he Śniadania praktycznie nie jadłam 1/4 bułki razowej z dżemem i 3 okienka czekolady z bakaliami. Obiad - ryż i może kotlecik z piersi kurczaczka. Synek mi się rozchorował, ma temp. 38 stopni i nie wiemy od czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera pralka mi się zepsuła w czasie prania !!!! czeka mnie ręczne pranie i płukanie SZKODA GADAĆ !!!! A Jaśko chory, śpi juz 3 godzinki biedulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec dnia :) Jaśko ma sie lepiej, jak się obudził to już nie miał temperaturki kazał się ubrać i teraz się bawi. Pranko wyprałam, wypłukałam teraz będzie schło 3 dni !!!! Posprzątała, odkurzyłam, pomyłam podłogi, trochę poprasowałam i teraz padam na twarz. Od obiadu zjadłam kawałeczek bułki z dżemem i 2 ciastka. Jeśli chodzi o dietę to myślę, że dzisiejszy dzień był udany :) no i ten wysiłek (pranie ręczne pościeli, dżinsów i bluzek) to też sie przydał :) Na dodatek prawie dziś mnie goście nawiedzili ale powiedziałam im aby jutro przyszli - dobrze, ze są telefony i zadzwonili wcześniej. Jutro rano do pracy :( Przewidywane śniadanko na jutro to : kefir, 1 bułeczka lub chleb wasa oraz banan no i może jabłko lub gruszka a i prawie zapomniałam, mój kupił polską surową wędzoną i powiedział, że mam jutro zjeść w pracy ;/ - no to zjem może hi hi ok to kończę podtrzymywanie topiku na dziś pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :))) Ale dziewczyna zabalowałyście skoro Was nie ma :) To jak to teraz mam napisać - człowiek który pije sam to sie mówi , ze pije do lustra - a ja na topiku pisze sama do siebie ??? he he he To już jakieś uzależnienie jest od internetu !!!!! Nie nie, nie jestem taki ranny ptaszek jak myślicie , po prostu od 33 minut jestem w pracy i popijam kawkę. Śniadanie mam takie jak pisałam wczoraj tylko kefiru zapomniałam :((((( - małe kanapeczki chlebka ( zwykłego niestety) z pastą z łososia, banan, gruszka i kieł. sur. polska + brzoskwinka która dostałam od kolegi w pracy :)))) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem, jestem nie było mnie troszkę, ale za to było co czytać :) widzę że mobilizacja w forumowiczkach powoli wzrasta, czyli uszy do góry ja na dziś mam zaplanowane po pracy mycie okien, czyli spalę trochę tych kalorii (mam nadzieję).Mam ich trochę, więc jeszcze pewno zostanie mi część na jutro, poza tym jeszcze pranie firanek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. I dzień w pracy sie na reszcie skończył bo już miałam dosyć !!!! Kupiłam sobie ten krem Eveline, posmarowałam i czuję takie gorąco a po dłuższym czasie nawet swędzenie co mnie do szału doprowadza. !!! Ale wytrzymam. Zaraz przyjdzie gość reanimować pralkę , ciekawe jaka będzie diagnoza??? W pracy zjadłam: kanapeczki z pastą z łososia i nic więcej nie zdążyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2405
Wróciłam z pracy... Jestem wykonczona. Kilogram mniej, jeszcze tylko 5 :-) Musze je zrzucić do końca sierpnia. Zaraz lece na rowery. Szukalam teko balsamu, ale wszedzie go brak :-( Jutro polece do centrum bo dzis juz nie mam sily. Pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2405
Wróciłam z pracy... Jestem wykonczona. Kilogram mniej, jeszcze tylko 5 :-) Musze je zrzucić do końca sierpnia. Zaraz lece na rowery. Szukalam teko balsamu, ale wszedzie go brak :-( Jutro polece do centrum bo dzis juz nie mam sily. Pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj zleciał dzien bardzo szybko a myslalam ze bedzie sie ciagnal bo wstalam przed 6 na basen ... dzis bardzo nabiałowy dzien + 2 grapefuity trosze winogron i andrut w wykonaniu babci ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka2405 -> ja ten balsam kupiłam w sklepie \" superpharm\" ( chyba tak sie pisze) które u nas jest wybudowane razem z multikinem . i zapłaciłam niecałe 17 zł. + gratis błyszczyk do ust :) Własnie siedze i czuje jak grzeje, no i troche swedzi - ggoska87 Ty tez masz takie uczucie z tym swedzeniem?? Mi tez dziś dzionek szybko minął i w pracy i w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treselle81 - tez mnie swedzialo ale wykorzytasalam juz chyba z 6 opakowan i sie przyzwyczailam ;) ech mam znowu szaleje i juz nie spie ... sniadanko _ maslanka truskawkowa + 2 wafle ryzowe milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treselle81 - tez mnie swedzialo ale wykorzytasalam juz chyba z 6 opakowan i sie przyzwyczailam ;) ech mam znowu szaleje i juz nie spie ... sniadanko _ maslanka truskawkowa + 2 wafle ryzowe milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem tylko czekam na Was !!!!! Przejrzałam internet, sprawdziłam n-k, pocztę - po odpisywałam na emile i jestem :)))) Teraz delektuje sie kawka :)) Na śniadanko : chlebek razowy z żółtym serem z ziarnami zielonego pieprzu, banan, gruszka kefirek znowu zapomniałam . No im kawałeczek cista bo wczoraj gości miałam i zostało więc trzeba zjeść by sie nie zmarnowało - takie delikatne biszkopt z bitą śmietanką. dziewczyny ociągacie sie z wpisami oj oj oj he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Wy jesteście????? Mam taki nastrój dziś. że lepiej nie podchodzić do mnie !!!!!!!! Szkoda gadać, chyba mi się udziela napięcie przed @ !!!! Kolega zamiast mnie rozbawić to jeszcze bardziej wkurza !!! Zaraz go podrapię i pogryzę wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ma urlop wiec wyciagnela mnie na zwiedzanie sklepów ... ;) popijam wlansie herbatke grapefruitowa i jem ciasteczka orkiszowe ... ;D słonce wysoko wiec zaraz pewnie jakies opalanie ... ;) ha kupilam kolejny gadzet z kubusiem puchatkeim ... ;) mama stwerdzila ze wiek przedszkolny sie kłania ... ;) no ale co ja poradze ze lubie kube :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×