Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edyytka

Firma-jak długo sie rozkręcała????

Polecane posty

Gość edyytka

Jak długo czekaliście, aby Wasza działalnosć sie rozkreciła, ile czasu należy sobie dać a po jakim zrezygnować zeby sie nie zadłużać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammma mia
też chcialabym to wiedziec ... moze ktos sie wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
No tak, widze, że pełno chetnych, naprawde mnie to interesuje mam działalnosc 2,5 miesiaca, narazie nie starcza na opłaty wiec jak długo to ciagnac, moze ktoś z doświadczenia powie czy wszyscy tak maja na poczatku, czy od razu ich firmy przynosza pieniadze? Mmama mia fajnie, ze ty zajrzałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie można liczyć na to że od razu będą pieniądzie i firma przyniesie zysk, to efekt długotrwały i trzeba po prostu poczekać i na to pracować. Ja prowadze firmę od 5 miesięcy więc też jestem świeża i narazie zarabiam na koszty choć z dnia na dzień coraz więcej klientów, niewiem w jakiej branży działasz ale chyba w każdej ważna jest reklama, w moim przypadku widzę coraz większe zainteresowanie np: stroną internetową choć na początku było kiepsko. Wiem od znajomych którzy mają firmy że widoczne efekty są odczuwalne nawet dopiero po 2-3 latach także głowa do góry! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoja szefowa
hej,ja prowadze sklep odziezowy od 6 miesiecy i jedynym miesiacem kiedy zarobilam dla siebie byl grudzien, jednak styczen byl na minusie wiec jestem na zero, pozostale miesiace wychodze na zero:( zaczynam sie zastanawiac jak dlugo mam to ciagnąć, czy powinnam zrezygnowac? a moze zmienic lokalizacje, czy to normalne ze na początku( o ile 6 miesiecy to początek) tak jest? chętnie poczytam jak to było u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx333
swoja szefowa...firma handlowa musi ruszyc od pierwszego dnia...popelnilas jakis blad,lub kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
Dziekuję za odpowiedzi, no własnie ważna jest reklama duuuużo reklamy, to ja sie nie załamuje poczekam jeszce kilka miesiecy moze sie rozkręci, Szefowa fajnie być szefową co nie? Ja w branzy finansowej kredyty, rachunki, ale może jeszce jakieś rzeczy dorzucę...pozdrawiam ;)) XXX3 może masz racje, ale ktoś kto zaczyna pierwszy raz nie może od razu wszystkiego wiedziec prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawurka**
2 lata i sie nie rozkrecilo :D ale Wam wszystkim zycze wiecej szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoja szefowa
oj fajnie byc sobie szefową:) tylko żebym jeszcze mogła sobie pensje wypłacic:) byłobycudownie:) xxx333> wiem, jakiś błąd tylko jaki?:) brawurka**> mozesz podac branże ?nadal próbujeszczy juz sie poddałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
Tak, tak Szefowa zeby ktos płacił kase byłoby super, czasami jak sie złoszce to mysle, ze jakbym poszła do pracy to miesiac zleci i kasa na koncie, a tu nic nie wiadomo... Brawurka napisz więcej, ale to dwa lata prowadziłas działalnośc i kompletnie nic, czy jakoś wczesniej dałaś sobie spokój? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
Kikimiki dzieki za podpowiedz, fajnie poczytać, szkoda,że to nie moja branza, chociaz czasami sie zastanawiałam nad takim handlem, ale widze ze nigdzie nie jest łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
podnoszę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qn83
witam. Prowadze d.g. w formie spolki od niecalego roku ( w maju bedzie rocznica). Nasz dochod wyniosl pomiedzy 50-60 tys na 2 osoby. jednak zaznaczyc nalezy ze od listopada nic nierobimy i sie nudzimy- z racji marnej zimy niemielismy zadnych zlecen. Wiec niejest tak najgorzej, trzeba probowac- mam nadzieje ze ten rok bedzie duuuuzo lepszy. Mam juz kilka nowych pomyslow na rozszerzenie dzialalnosci. Powodzenia wszystkim zycze-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×