Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość BIGbabon

ZAPRASZAM WSZYSTKIE MAMY ROCZNIAKOW KTORE MAJA POTRZEBE WALKI Z KILOGRAMAMI JA ZACZYNAM OD JUTRA BEDE STOSOWAC DIETE WARZYWNO-OWOCOWĄ KTO SIE PRZYLACZY ???? Z WAMI BEDZI MI RAZNIEJ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGbabon
zapraszam rowniez mamy ktore maja starsze dzieci a ciaza zwiekszyla objetosc ich tkanki tłuszczowej licze na wasze wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGbabon
galileo ja mam 25 kg do zrzucenia obecna moja waga to 70 kg zaczynam jutro rano sok z marchwi naturalny na drugie sniadanie jabluszko na obiad warzyw gotowane na parze stawiam sobie poprzeczke wyzej NIE JEM PO 17 ..co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGbabon
waze 70 przy wzroscie 160 duzzzzzzzzzzo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, mi sie wydaje ze przytylam duzo. Zawsze mialam w granicach 59-62, a teraz po ciazy 79kg. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed swietami zaczelam dietke, w 2 tyg zrzucilam 3kg :-) Ale w czasie swiat troche nagrzeszylam i od dzis znow na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ciąży to musicie poczekać aż uspokoi się gospodarka hormonalna- czasami na początku wydaje sie, ze nie da się rady ...ale są sposoby. Poczytac nnależy jak to się udalo innym A może dieta GARSCIOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGbabon
witam wszystkich juz zaczelam moja dietke i bede pila duzo wody przynajmniej 1,2 litra na dobe zobaczymy ile spadne w tydzien za tydzien wam napisze ile waze a wy tez piszcie swoje dokonania dietetyczne no do dziela dziewczyny schudniemy tylko musimy byc stanowcze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze cos nam sie nieklei ten topik a tak chcialabym zeby ktos do mnie dolaczyl bo razem razniej nikt tak nie zrozumie czlowieka na diecie jak ten ktory tez sie odchudza gdzie wy wszyscy jestescie ??? widze same idealne figury w naszym kraju :)no coz ja jedna zabniedbalam sie po ciazy:) szkoda pozdrawiam goraco wszystkich ktorzy podgladaja i mysla przylacze sie ale nie maja odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem! :-))) Ja dzien zaczelam od 2 szklanek wody niegazowanej z cytryna. Zachwilke jakies sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wykapalam mojego maluszka, bo wczoraj zasnela i poszla spac bez mycia, brudasek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie stosowac diete nielaczenia, jakos mi wychodzi choc czasem sie zapominam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem wstawilam obiad dla meza i dalam zupke mani ja zaczelam od szklanki wody potem mieta i sok na obiadek beda warzywa gotowane na parze dla meza dodatkowo miesko :)zeby z sil nie opadl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie mam specjalnie czasu ale moge się przyłączyć. W chwili obecnej mam 7 kg. do zgubienia. Od jakiegoś czasu stosuję dietę niełączenia ograniczam kalorie oraz piję bardzo dużo wody - polecam. W ostatnom czasie schudłam 2 kg z czego bardzo się cieszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sniadanko kromka razowa z ogorkiem zielonym, do tego zielona herbatka. Na drugie tylko jabluszko. A na obiad nie mam pomyslu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, moj maz wczoraj wieczorem kupil swieza,chrupiaca francuska bagitke :-( Mniam, alez ja mialam na nia ochote.... Ale nic, powstrzymalam sie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo a moze jakas zupka:) ja meza tez troszke odchudze nie bede mu smazyc piec miesa i gulasz sos tez odpada tez zdrowe zywienie z mieskiem a ja bede bez mieska same owoce warzywa i herbatki owocowo-ziolowe duuuuzoooooooooo wody mnie chyba wolniej bedzie szlo to odchudzanie bo mam niedoczynnosc tarczycy a to sprzyja tyciu i wolnej przemianie materii ale wierze ze mi sie uda pila bym czerwona herbatke ale nie boge bo mania jeszcze czasem doi cyca i to najczesciej na dobranoc i czasem w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamalpa mamy ten sam cel warzyc 50 kg ciekawa ktora osiagnie szybciej pewnie ty :) ja mam wiecej do zrzucenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigbabon wiesz niekoniecznie musi tak być, te ostatnie kilogramy najdłużej się gubi, jak pewnie zuważyłaś od października moja waga stanęła na 58 kg. i nic do teraz. W końcu coś ruszyło ale nie mam pewności czy waga znowu nie stanie w miejscu. Życzę tobie i innym powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamalpa- zazdroszcze Ci, moja mala ma juz 13 mies a mi kilogramy leca pooooowooolutku :-(( Musialam sie porzadnie wziac za siebie no i cos tam spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzidzia ma 13 miesiecy wlasnie musze was opuscic na chwilke bo bedz`iemy` s`zl`y lulu jak usnie to sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileoo patrząc na twój wzrost to twoja waga nie jest tak straszna i napewno przy odpowiedniej dietce uda się zwalczyć pare kilogramów. Ja jestem dość malutka więc u mnie każdy kilogramek widać. Trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamalpa- jestem dos wysoka wiec te kilogramy az tak sie w oczy nie zucaja. Ale wiesz nie robie tego dla innych, tylko dla siebie. A mi ona strasznie przeszkadza, bo zawsze bylam chudziutka, a teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kiedy pamiętam też byłam szczupła wręcz chuda (czasami aż za) W pierwszej ciązy przytyłam 20 kg. I mniej więcej po roku udało mi sie zgubić tą wagę, teraz jestem 9 m-cy po porodzie i jeszcze zostało 6 kg. mam nadzieje że będzie tak jak wcześniej i schudne z tym że mam już 30 lat (wtedy 22) więc może byc trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, ja mam 27 lat, 13 mies po ciazy i dopiero teraz mi kilogramy leca w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×