Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

witam wszystkich wlasnie jestem po rannej miecie wodzie i soczku :) nie mam pomyslu na obiad :( ale ladna pogoda chyba pojde na caly dzien na spacer z dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki-a ja jestem mamą od 10 m-cy, w ciąży przytyłam 15 kg i w niecałym-c zgubiłam 20 kg,waganadal mi się utrzymuje...Dużo zawdzięczam:piersi"bo dzięki diecie jaka musialam stosowaćudało mi się w tak krótkim czasie tyle zgubić!Zawsze ważyłam 70-72 kg i b.trudno bylo mi zejść poniżej,a terazjakimś cudem tak się stało-sama opieka nad dzieckiem powoduje, że nie ma sie czasu normalnie zjesc,czeste spacery i to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha-nadal karmię, więc wspomagacze odpadają.Stosuję d.niełączenia,dużo piję wody,codzienne spacery i już widzę rezultaty-narazie się nie waże,ale czuję po ciuchach.Mamuśki damy radę,a latem będą nam zazdrościć,że mamy dzieci a figurka wcale na to nie wskazuje...Powodzenia,razem damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak ale ci dobrze kurcze a ja jeszcze przytylam i tez karmie piersia mimo ze coreczka ma juz 13 miesiac:( chyba zostane taka gruba oj ojojojojoj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam miłe panie, jak w naszym temacie jest napisane- od jutra zaczynam odchudzanie-to właśnie dzisiaj jest to jutro, więc zaczynamy. Życze powodzonka i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamalpa napisz cos wiecej na temat twojej diety? co bedziesz jadla czego nie czy jakies cwiczenia ? jak masz jakies doswiadczenie w odchudzaniu to poslucham dobrych rad bo ja pierwszy raz zaczelam odchudzanie i juz nie moge wytrzymac:( ale bym zjadla cos slodkiego a kurcze nie moge :( na obiad bedzie fasolka z ziemniakami gotowana na parze dla meza dodatkowo miesko karkowka tez gotowana na parze a jutro zrobie zupke warzywna chyba kalafiorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dietuję już sobie od jakiegoś czasu, tzn. Staram się liczyć kalorie tak góra 1200 dziennie, staram się nie łaczyć węglowodanów a białkami, staram się nie jeść po 18 oraz piję bardzo dużo wody ok. 6 litrów dziennie. A od dzisiaj zaczynam steppować na ładną pupę oraz A6W. Polecam, jak na tą chwilę w ciągu 2 tygodni schudłam na tej wodzie 2 kg. a jutro następne ważenie i się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim mamom!!! Ja dzionek znow zaczynam od 2 szklanek wody z cytryna, a sniadanko hmmm. Troche dzis pospalysmy z niunia wiec tak pozna sie do tego zabieram :-) Zaczynam tez dziennie cwiczyc A6W, fajne te cwiczenia, znalazlam je na intern :-)) Wiecie co, czasami jak bardzo chce mi sie cos slodkiego, zjadam suszona fige. Czy ktoras z was wie moze ile to kalorii???? Buziaczki dla was i dzieciaczkow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie wazylam, :-)))) 2 kg mniej! Ach, chyba wreszcie cos sie dzieje! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileo wiem ze mozna jesc na sniadanie suszone sliwki tylko trzeba je na noc wlozyc do wody pomaga bardzo dobrze oczyszcza ja jak tak sobie robie to za godzinke jestem na kibelku :) a co wy na to zeby robic sobie co jakis czas lewatywe slyszalam ze to pomaga a wy cos wiecej wiecie ? podobno dobrze oczyszcza jelita ze zlogow i poprawia sie metabolizm ja chyba dzisiaj sobie zrobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galoleo fajnie ci ze chudniesz ciekawe co ze mna ja sie zawaze za tydzien bo dzisiaj jak sie zwazylam i bez zmian:( mam nadzieje ze sie zmieni za tydzien juz nie moge sie doczekac najgorszy to glud strasznie mi dokucza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon nie glodz sie, jedz tak co 2-3 godz, ale cos malutkiego, np jablko, albo surowa marchewke, mi to pomaga na glod. Co do lewatywy, to nie zafajnie mi sie to kojarzy, chyba nie zafundowalabym sobie tego nigdy :-( A pijecie herbatki odchudzajace?? Ja pije tak 3 razy dziennie i wtedy lece na kibelek, pomaga. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie korci na slodkie to wcinam tak jedna suszona fige i wtedy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za dnia nie mam absolutnie żadnego problemu z dietą, jak chce mi się jeść piję wodę bądź konsumuje kawałeczek chlebka oczywiście razowego albo jakiś owoc. Wieczorkiem to dopiero wyzwanie, ja mogłabym nie jeśc ale jak mój mąż lata z kanapkami to moja silna wola topnieje a jak pyta czy coś zamówimy nie potrafię powiedzieć nie i to jest najbardziej zgubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na drugie sniadanko wypilam szklanke kefiru i zjadlam jogurt. Na obiadek dzis ugotuje sobie kilka brukselek i kuskus. Rudamalpa, ja tez w ciagu dnia mam ok, najgorzej jest rowniez wieczorem, pozno chodze spac i odczuwam okropny glod. Na dodatek moj maz czesto wraca z pracy po 21 i zawsze cos mu przyzadzam do jedzenia, a ja nie moge bo po 18 juz staram sie nie jesc. Boze jak ja sie fatalnie wtedy czuje :-(. Poza tym moj maz to zawodowy kucharz, pracuje jako szef kuchni w restauracji, boze jakie on czasami potrawy szykuje a mi cieknie slinka i musze sie teraz powstrzymac :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ciazy juz zrzucilam ponad30
dziewczyny, nie glodzcie sie , metabolizm wam zwolni i kg spadac nie beda , a to co spadnie to napewno nie tkanka tluszczowa a miesnie......jedzcie regularnie male posilki ok 5 dziennie - polecam diete montignaca , lub nielaczenia - efekty sa niesamowite - ja schudlam juz ponad 30kg - nie chodzac glodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie staram sie stosowac diete nielaczenia, jem ok 5 posilkow dziennie. Glodna chodze tylko wieczorem, bo od 18.00 juz nic nie jem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sprawdzilam swoje BMI, wyszlo na to ze prawidlowa waga do mojego wzrostu to 57-76kg. Lecze wiec ta swoja nadwage :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zakupilam lewatywke jestem dalej glodna ale dzisiaj zgrzeszylam zjadlam kilka kukulek :( nie moglam sie powstrzymac ale za to bylam na spacerku z mala ponad 3 h bo juz je spalilam w internecie wyczytalam ze 1kg to 7000kalorii !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny ja musze spalic 140000 kal. o boze kiedy to spale !!!!! ja chyba nie dam rady :( ja nie moge !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo widze ze nikogo nie ma co pomdlalyscie po dietkowaniu no no no nie ladnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie usiadłam do komputera, dzisiaj miałam tak zaabsorbowany dzień czyms innym że nawet zapomniałam jeść, ale wody już wypiłam ok. 5 litrów, oby tak do wieczora.... Dzisiaj też zaczynam ćwiczonka - jak tylko położe moja dzidzię spać. I oby mi sił i samozaparcia starczyło Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wpadam sporadycznie, jutro do pracy wiec dzisiaj robie male porzadki. Teraz pora na mala kawke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zamierzam sie wziac za cwiczenia. Mala zasypia wlasnie, wiec mam chwile dla siebie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda a ja jak wrocilam ze spacerku to nawet do kuchni nie wchodze bo niechce juz nic jesc a jak bym weszla to bym napewno cos zjadla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mam 2 synkow starszy ma 3 latka a mlodszy rok mam 165cm i po ciazy zostlo mi tak 74 75 kgprzed mailam 62 bralam meridie ale mi nie pomogla z dietami przegrywam bo jestem chyba uzalezniona od slodkiego ale od jutra koniec . zaczynamdiete new mayo clinic czy ktos o tym slyszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kaad! Nie mam pojecia co to za dieta, mozesz perzyblizyc? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta New Mayo Clinic (w 2,5 miesiąca stracisz 20 kg) Śniadanie: 1/2 grejpfruta lub soku (niesłodzonego z grejfruta - 1/2 szklanki), 2 jajka, w dowolnej formie, 2 plasterki bekonu Obiad: 1/2 grejpfruta (lub soku niesłodzonego) sałata ( dowolny dresing) mięso/ryba w dowolnej formie, dowolna ilość Kolacja: 1/4 grejpfruta( lub sok niesłodzony) mięso/ryba, w dowolnej formie, dowolna ilość, warzywa na ciepło - dowolne zielone lub czerwone ( przygotowane z masłem z dowolnymi przyprawami) Przed snem: Szklanka soku pomidorowego lub chudego mleka Można używać: sól pieprz, dowolne przyprawy, tabasco Ważne: Stosuj dietę przez 12 dni , przerwij na 2dni.Wtedy możesz jeść wszystko. Dieta jest zalecana pacjentom, którzy muszą szybko zredukować wagę ciała przed operacją wszczepienia by-passów Wskazówki: 1.Podczas każdego posiłku mozesz jeśc do syta 2.nie rezygnuj z bekonu na śniadanie i z sałaty , w tej kombinacji tłuszcz jest szybciej spalany 3.grejpfrut jest ważny-działa jako katalizator uruchamiający proces spalania tłuszczu 4.zredukuj kawę , zaburza równowagę insulinową , max.3 filiżanki dziennie 5.nie jedz pomiędzy posiłkami ,jeśli stosujesz się do wskazań , nie powinienes byc głodny 6.nie jedz deserów , chleba,białych warzyw i słodkich ziemniaków,możesz za to podwoić lub potroic mięso , sałatę , warzywa.Jedz tyle ile chcesz, czym więcej jesz w prawidłowej kombinacji potraw,tym więcej chudniesz 7.nie jedz owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, chcialabym w ciagu 2,5 mies stracic 20kg. Tylko nie wiem czy wytrzymalabym bez owocow, uwielbiam je a szczegolnie jablka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×