Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

galileo jestesmy rowiesniczkami ja tez mam 27 bo jestem z konca roku ty tez jestes 80? moja marysia skonczyla roczek na poczatku marca wiesz ja po porodzie zaraz duzo mniej wazylam przytylam bo zaczelam dobrze sie odrzywiac zeby miec duzo pokarmu i podjadalam slodycze i tak przybralam z 62 na 70 a teraz zaczynam walke na dobre i nie przestane sie odchudzac zanim nie osiagne swojego celu musze schudnac to jest dla mnie bardzo wazne zebym lepiej sie czula i dowartosciowala sie :) dla meza tez chce to zrobic zeby byl ze mnie dumny ze mi sie udalo:) on cialby zebym wrocila do wagi z przedciazy zobacze co uda mi sie osiagnac ale walczyc musze musze musze to dla mnie bardzo wazne teraz malo wychodzw na spacery z mala bo sie wstydze swojego wygladu zawsze nosilam rozmiar 34/36 a teraz 40/42 pozatym nie wiem jak u was ale ja mam caly czas duze cyce a wszyscy mowili ze zmaleja hmmmm .....przez moj biust mam problem z kupnem stanika nosze rozmiar 80e a kiedys nosilam 75b ..a plecy to juz zyc mi nie daja taki bol czasami mnie zlapie ze sie nie da wytrzymac ale macie tasiemca :) musimy sie troche poznac a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) No to mamy podobne problemy. bigbabon ja jestem z maja rocznik 81, a moja corcia urodzila sie 1 lutego. Ja po porodzie tez zrzucilam bardzo w pierwszych tygodniach, bylam tak wycienczona ze wcale nie chcialo mi sie jesc. Moja mala cyca nie chciala wogole, wiec odciagalam pokarm i dawalam jej przez butelke. Pozniej dostalam infekcjii w piersi, antybiotyk, coraz mniej sciagalam i pokarm zanikl.Moje piersi wygladaja dobrze, pewnie dlatego ze mala ich nie powyciagala :-) Sa wieksze, przed ciaza nosilam 75 b teraz mam duze c, ale nadal sa kraglutkie i na swoim miejscu. Niestety pozniej, jakis miesiac po narodzinach malej zaczelam sobie pozwalac na pozne kolacyjki, deserki itp... I tak sie to skonczylo:-((( Takze mam jakies 20 kg do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykluczylam biale pieczywo, makaron,slodycze, choc czasem zdarzy mi sie skubnac jakas czekoladka ;-P Jem co ok 5 posilkow dziennie, malych i niskokalorycznych. Staram sie nie laczyc bialek i weglowodanow, pic duzo wody i zielonej herbaty oraz nie jesc po 18.00 Najgorsze ze wlasnie wieczorem najbardziej chce mi sie jesc, chodze spac ok polnocy wiec czasami nie moge wytrzymac, ale dzielnie z tym walcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileoo i bigbabon ja w przypadku piersi byłam bardzo szczęśliwa, mi też po ciąży zostały większe piersi, zawsze miałam 75c a teraz 80 d może i lepiej. Pamiętam jak po pierwszej ciąży byłam zestresowana taką wielkością ale jak schudłam do swojej wagi to takie duże piersi były super atutem, mam nadzieję że teraz też takie pozostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje rudamalpa, ja sie balam ze po dziecku zostana mi takie powyciagane worki, ale jest ok, w sumie tez chcialabym miec lekko wieksze poniewaz jestem wysoka, mysle ze wygladalyby ok. Jak narazie 75C, wazne zeby byly w dobrej kondycji bo skora niestety na dekoldzie i piersiach u kobiet szybko wiotczeje :-( Mam tylko nadz ze jak juz zrzuce te kilosy to piersi mi chociaz zostana takie jakie sa, choc moze byc roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest u was dziewczyny z brzuchem? bo to chyba moj najgorszy koszmar i chyba tam sie chowaja te wszystkie kg :-( Zostal mi brzuszek i faldki, straszne nawet po bokach :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno ja cwicze na orbitreku raz dziennie a dzisiaj ide na spacer z dziedziatkiem bo piekna pogoda grzech nie pojsc :) niech sie dotleni a co :) ja sie troche poruszam :) cholera caly czas mi burczy w brzuchu i co ja mam zrobic? zjadlabym wszystko co mam w lodoece i garach no prosze pomozcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileo to samo u mnie ja po cesarce !!!! ale skore mam ladna co jak co mimo tych obrzydliwych kilogramow tylko ciekawe jak bedzie wygladac jak schudne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigbabon-zostaw te garki i gnaj na spacerek!!!! Ja pozniej tez sie wybieram po obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten brzuch to już zupełnie inna historia, ja też mam taką mało atrakcyjną fałdkę tymbardziej, że brzuch w ciąży miałam taki że znajomi się obawiali o moją równowagę ale dałam rade. Właśnie dzisiaj zaczyna A6W oraz stepperek - może ktoś ze mną???? Aby walczyś z głodem piję strasznie dużo wody (nawet do 7 litrów) i to pomaga - przez dwa tygodnie schudłam 2 kg. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aerobiczna 6 weidera czy coś takiego, jestem jeszcze na innym topiku właśnie z tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam cos na temat tych cwiczen w interecie. zaczne dzis, mam nadzieje ze cos pomoga w sprawie mojego pociazowego brzucha hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poczatku wazylam sie tak co 2 dni, zeby zobaczyc z czym przesadzilam, kiedy za duzo jadlam, mniej wiecej co i jak. Teraz waze sie pod koniec tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma ostatnio bardzo schudla, tez po ciazy. Zgubila ponad 15kg! niedawno zdradzila mi swoja tajemnice, nie stosowala zadnych diet czego sie na poczatku trzymala. Kupila sobie jakies tabletki odchudzajace, i na nich tak zjechala z waga. Nazywaja sie Merida, zastanawiam sie czy aby ich nie kupic, tylko troche sie obawiam, czytalam na ich temat, podobno sa bardzo silne. Mi skacze cisnienie, czasem mam wysokie, wiec nie wiem czy one bylyby odpowiednie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej jestem przeciwniczką tabletek, wolę naturalnie zgubić wagę, chociaż pare razy próbowałam (bio-cla, apleffit-czy coś podobnego) jednak żadnej paczki tabletek nie skończyłam, wolę pić herbatki np. czerwoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penie ze lepiej schudnac naturalnie, ale to tak dlugo trwa.. Poradze sie lekarki, zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i wolniej wage się gubi ale mi się wydaje że skutecznej, zdrowiej i na dłużej bez efektu jojo. Ja wole się nie truć nawet jak ma to trwać dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz racje, szkoda pieniedzy na takie specyfiki jesli waga pozniej ma powrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane juz jestem po spacerku wlasnie wrocila mania zadowolona ja tez:) a wy tez zazywaliscie dzisiaj swiezego powietrza w piekny sloneczny dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileo meridia to jest bardzo silny lek nie dzialajcy na sorodek laknienia w mozgo mozesz go brac ale lekarz powinnien cie kontrolowac przy braniu tlych lekow ja nie polecam takich specyfikow jestem przeciwniczka wszelkich medykamentow na odchudzanie bo powoduja efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka wkradlo mi sie nie meridia dziala na osrodek laknienia :) oj cos mnie klawiatura dzisiaj nie slucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszyscy spacerkuja a co taka pogoda to trzeba tylko szkoda ze ja tutaj sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie wrocilysmy z ogrodka, trzeba bylo troszke tam uprzatnac, pogoda sprzyja, mala sie wybiegala :-) Czas na herbatke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj uz mowie wam dobranoc jutro sie odezwe ide wczesniej spac zeby nie podjadac :) wrocilam wlasnie z kolacji u tesciowej bylo ekstra marysia dala popis a ja sie napatrzylam co inni jedza :( kurde blade ja juz nie moge a co bedzie dalej... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×