Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

joasia gratulacje !!! ja tez karmie piersia jak karmisz mozesz stosowac diete owocowo warzywna bez problemu ja mam dziecko skazowe wiec moge jesc tylko warzywa mieso z krolika i nic poza tym z owocow to tylko jablka doktor pozwolila mi stosowac sie do tej diety tylko musze pic duzo wody zeby miec pokarm albo jak nie lubie wody to soki :)ale musze sama je robic blenderem albo sokowirowka poza dieta dzisiaj zrobila 8 km spacerku jestem padnieta nogi mnie cholernie bola ale mam nadziej ze wyjdzie m i to na dobre ze cos ruszy moj metabolizm bo do tej pory byla zasiedziana kura domowa wychowujaca dziecko teraz jest ladna pogoda i bede spacerowac tyle na ile pozwoli mi moja corcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak sporadycznie dzis wpadam. Ladna pogoda wiec biegam z mala po ogrodzie. Bede pozniej. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Jakos przerzylam tan wekend z mezem onsie objadal slodyczami a ja ani grama i jestem z tego bardzo zadowolona. to mo drugi dzien na tej dziwnej diecie ale nie jestemglodna a jak jestem to pije wode nie wiem tylko czy beda jakies efekty bo postanowilam ze zwazesie dopiero w niedziele bo do niedieli nic mnie nie zlamnie i wytrzymam a w niedziele moj starszy konczy 3latka no i impreza wiec zrobie sobie przerwe ale od poniedzialku dalej dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dopiero wlaczylam komp bo rano bylam na spacerku i zmachalam sie nieziemsko bo szlam na skruty i musialam wejsc pod potworna gorke, u nas dzis ladnie i mam nadzieje ze juz tak bedzie. popoludniu prasowalam wiec tez nie mialam czasu by siasc do kompa ale teraz maly spi a duzy siebawi . ja dzis juz nic nie bede jesc jakos wytrzymam najgorszy pierwszy dzien a teraz to mam jedzenie a nawet slodkie gdzies wytzymam tym razem musi sie udac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon dzieki za sernik ale zrobie swoj trdycyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wam dzis idzie z samozaparciem mam nadzieje ze dobrze i ze sie trzmacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy gdze sie podzalyscie robicie mezom kolacje czy kladziecie dzieci spac . ja mezowi kolacje obiad robie ok 21 wiec jeszcze troche. a moja starsza pocieche zaraz klade spac wiec znikne. zazdroszcze tym co przy karmieniu traca kilogramy ja nie mialam pokarmu wiec trwalo to ok 1 misiaca a kilogramow jakos szczegolnie nie ubylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! U mnie jak narazie dietowo, ale strasznie mnie kusi na jakis kaloryczny posilaek :-( Weekend byl ok,duzo ruchu, malo jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak dziewczyny trzymac. Dieta dieta. Te 2 kilogramy to stracilam pierwszy raz od 9 miesiecy :) przy karmieniu to patrzylam tylko jak waga rosnie. Galileoo ja walcze zeby nie wazyc sie codziennie (bo chodze zdolowana) i bede wazyc sie raz w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja też postanowiłam,że będę sie ważyć na poczatku i w środku m-ca,bo wcześniej codziennie to robiłam-bez sensu,nie widziałam efektów.A dzias to nie miałam na nic czasu,rano tylko kawa,potem troszeczkę sałaty lodowej z dodatkami(zdrowymi),spacer 3 h z synkiem,wróciłam na miseczkę zupki i znów na spacer.I tak mi minął dzionek...Synuś już śpi więc odpoczywam Dziś zadbałam o swoje ciałko-piling kawowy plus serum na cellulit i czuję się świetnie-POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!!!! Dziewczyny ale nagrzeszylam! Wstalam dzis o 6 rano zrobic malej mleko i na pol spiaca pozarlam 1,5 batonika!!!! :-((((( Masakra, chyba pojde pobiegac wszystko spalic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tyle że w pracy więc czasami tu zaglądam, ale nie zawsze mam czas coś odpisać. Jeżeli chodzi o wczorajszy dzień to byłam wzorową \"odchodzaczką\" Jadłam mało w odstępach 2-3 godzinnych (łącznie ok 1000 kal), dużo wody, zero kolacji i 1300 steppków (spaliłam ok 170 kalorii) Pozdrawiam miłe Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie mam nadzieje ze nadal macie duzo zapalu bo ja jak narazie sie trzymam nie wchodze na waga i tak mi chyba lepiej ale jaksie okaze w niedziele ze nic nie schudlam to bede zla bo jak narazie bardzo sie pilnuje nawet do slodkiego mnie nie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie milego dnia ja po obiadku naturalnie dzieci nie moim ide na spacer wiec terz bedzie fajnie bo nie bedzie mnie korcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprobuje dzis naprawde malo zjesc ze wzgledu na te poranne czekoladki :-( Nie wiem co mnie tak bierze na slodkie nad ranem. Buuu... Ja chyba zaczne sie wazyc tak co 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc galileoo nie wiem czy ma sens jesc tak naprawde malo. jedno jest pewne jedzenie slodyczy to glupota ale co zrobic jak mi i wam pewnie tez strasznie smakuja. wszyscy wkolo trabia jesc malo ale czesto pewnie maja racje ale oni sa chudzi i im latwo tak mowic. moj maz moze jesc wszystko i na nim nie widac a ja co zjem to przytyje ale moj maz nie lubi jesc je bo musi a ja lubie ale jeszcze bardziej lubiebyc szczupla wiec mam nadzieje ze wkoncu mi sie to uda osiagnac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileoo jak juz zgrzeszylas to trudno ie przejmuj sie to bylo rano napewno spalisz ale nie grzesz juzdzis wiecej bo ja mam tak czesto ze jak juz raz zgrzeszylas to trudno mozesz jeszcze raz a to bez sensu trzymaj sie i omijaj slodkie bokiem . ja kazalam mezowi jego slodycze zamknac w szafce na klucz bo on musi miec slodkie w domu a mnie wtedy korci a jak jaest zamkniete to nawet o nich nie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co galileoo ty i tak masz sie fajnie bo jestes wysoka to tych kilogramow pewnie nawet nie widac ja mam slabe 165 cm to ile bym nie wazyla to i tak zawsze mala kulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieciaczki akurat spiaa wy co gdzie sie podzialyscie tak pisze i pisze i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak mi motywacji do cwiczen ? kupilam hula hop nawet mi wychodzi krecenie ale w w dzien nie mam kiedy a wieczorem nie mam sil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!! :) kaad1 ja tez nie mam motywacji do cwiczen. Mialam juz miesiac cwiczyc ale mi sie niechcialo a widzialabym juz rezultaty. Przez 2 dni myslalam ze znow zaciazylam. Czulam sie jak w ciazy (3 dni spoznienie,nudnosci, mdlosci, spanie, sikanie :) ) na szczescie dostalam @ troche dziwna ale jest :) . Galileoo rano mozg \"nie dziala\" tak jak przez dzien. No coz stalo sie. Ja nieumiem zrezygnowac ze slodyczy calkowicie i jem raz w tygodniu ciasteczko ( zaleta karmienia cycusiem ). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z cwiczeniami jest roznie. Raz mam zapal i checi i wydaje mi sie ze bede cwiczyc codziennie, innym razem wcale mi sie nie chce i mam kilkudniowy zastoj. Musze sie wziac do cwiczen porzadnie, lato wkoncu idzie... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wieczorowa pora bo ja caly dzien spedzilam na spacerowaniu zaraz poczytram wasze posty i dowiem sie co u was slychac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiejszy dzień bez spacerubyłby dniem stracownym-dziś również byłam na 3 hspacerku,było super.Tyle że od rana na kawce,potrm trochę sałatyi pomarańczy,fryzjerka i tak zleciałao do 16 potem trochę zupki i the end!Ja już po zabiegachupiększających,synuś spi i jest spokój...a mąż w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień załamania!to normalne,wcześniej czy później każdą chwycie...może nie rzucaj się na wszystko tylko po troszku,żeby poźniej nie żałować.Może masz jakiegoś doła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak, wlasnie dola zadnego nie ma, humorek dopisuje, tylko kupilam corce flipsy i ciagle je podjadalam. Buuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×