Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

A ja już po lekcjach, miałam dziś aż trzy, bo -polski :P -gegre :P -angol :P Na pierwszej omal nie zemdlałam tak fatalnie się dziś czuje... :(( Kręci mi się w głowie, mam zaburzenia widzenia(takie czarne plamki jak na coś patrzę), jest mi słabo i czuję się jakby uchodziły ze mnie wzystkie siły... :(( Nie wiem co robić?????????? A ja dziś zjadłam: -półtorej małej bułki razowej z sałatą, pomidorem, ogórkiem i papryką -herbatę na spalanie -kawę cykoriową z mlekiem -jabłko A na obiad jeszcze nie wiem co zjem.... :D Zaraz idę czytać książżkę bo na dwór nawet psiutka żal na podwórko wypuszczaż(na szczęście moje zwierzaki siedza w budzie)... Może jak się przejaśni to pójdę do ogrodu... a wczoraj zrobiłam 35 pełnych brzuszków nic mnie nie boli bo się wsześniej porozciągałam... A co u was słychać????????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam dzis całe...30 minut zajec;) wiec sie za bardzo nie przemeczyłam;) wiecej czasu spedzilam w autobusie niz na uczelni:P i dobrze bo u mnie pogoda piekna:D zjadłam: -grahamke z ogórkiem i pomidorem -1 jablko -wypilam szklanke soku na obiad zjem warzywa na patelnie i kurczak gotowany, potem jeszcze moze jakis owoc i na kolacje jajko;) i mam nadzieje ze nie wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam w teatrze i na zakupach :D takze jestem wczesniej :P nie miałam ciemnego chleba wiec zjdałam 2 kromki zwykłego (chyba od listopada go nie jadłam :D) i narazie tyle...zastanawiam sie co moge zjesc na obiad..chyba zrobie surówke z pekińskiej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad złożony z sałatki z kapusty pekinskiej to nie obiad:P jak Ty to robisz ze ty to wytrzymujesz? tez bym tak chciala:) ale te ciagle burczenie w brzuchu by mnie dobilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis zjadłam pół jabłka 1 jogurt pitny 140 kcal i 1,6 g tłuszczu na obiad warzywa na patelnie ok 100 gr plus gotowana piers z kurczaka jakies 70 gr i 40 gr ryzu białego Dziewczynki gdzie wy kupujecie te wasze ciemne ryze ? Bo ja w skelpie nie znalazłam... narazie w jakiś 500 kcal sie zmiesciłam nie mam dalszych planów co jeszcze dzis zjem alee to sie okaze :) Dziś dzien ładnie dietetyczny :) oby taak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja dopiero przyszlam .....dola mam juz ciut mniejszego ale wszytko mnie drazni....jestem przed @:( menu na dzis: -jogurt pitny - musli fitella (te wiecie takie w malym opakowaniu) - surówka z pekinskiej surowka to obiad a na kolacje niewiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do firanka ...
i ty masz diete 1000 kcal ? coz nie krytykuje cie ale marnie na tym skonczysz i znow przytyjesz tak jak przy poprzednich razach opanuj sie bo nigdy nie schudniesz a na tym forum jestes od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos o nicku Do firanka fajnie sie krytykuje jak sie jest pomaranczakiem !! Skoro firanka nie chodzi głodan to jej nie krytykój. A swoją droga ja na poczatkach chodziłam cała rozdrażniona i wsciekła ale teraz juz mi przeszło :) ale dzis sliczna pogoda u mnie oooh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do firanka ...
nie krytukuje bo firanka sama pouczala inne dziewczyny że jedzą mało a sama je malo ale jak dla mnie to moze i pasc z glodu i tak nie schudnie :) widze po innych topikach jak walczy i walczy i ciagle to samo no ale niech robi jak chce zamiast raz a porządnie to ona po kilka glupich diet ale jak tam chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierze ze firanka schudnie ! tylko niech wytrwa poczatek bo ona jest najtrudniejszy A dziewczynki ja dokladnie 6 tygodni temu zaczelam sie odchudzac :) 27 bedzie 2 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj jesli masz odwage krytykowac mnie to przynjamniej powiedz kim jestes i skad mnie znasz....po drugie czy ja napisalam ze skonczylam dzisiejszy bilans jedzenia wiem dobrze ile to kcal mi wyszlo i mam zamiar zjesc jeszcze jakas kolacja bywyszlo te 1000kcal.....tobie nic do tego...nie znasz mnie ani mojego zycia wiec odpierdol sie odemnie. i nigdy nie krytykowalam nikogo by jechac po nim tak jak ty po mnie teraz....krytykowalam i bylam szczera w niektorych przypadkach jak dziewczyny totalnie sie glodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to skryc sie pod jakims nickiem i kogos krytykowac.....a nawet jesli nigdy nie schudne to i tak jestem szczesliwa bo mam faceta chcemy zalozyc rodzine i zyc razem w przyszlosci...jesli ty patrzysz na wyglad napewno szczescia w zyciu nie bedziesz mial/miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firank_a ja tam w Ciebie wierze ;) a tacy co potrafia tylko krytykować to zawsze sie znajda.. dobrze że sie tym nie przejmujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nic niewie o mnie.....z zewnatrz moze nie widac co siedzi we mnie....ja mam kolorowe zycie..wiecznie cos sie dzieje....czasem czlowiek nie wyrabia. ja juz mam dosc tej krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wyzej napisałam tez wieze w firanke ! wierze w nia tak samo jak w inne dziewczyny. Ehh ciekawe ile tak wazy przeciętna dziewczyna która się miesci w rozmiar M i ile ma w pasie .... hymm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ciekawa ale gdzies przy wzroscie 168 jak ja to gdzies ok 65kg tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka ty sie nie nie przejmuj jakimis głupimi pomaranczuchami których nie stac na odrobinę szczerości i odwagi. Ile dajesz sobie czasu na zrzucenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w M nie mieszcze i ubolewam nad tym caly czas:( chociaz prawde mowiac moja kolezanka miala 170 cm, wazyła jakies 50 kg i nosila ciuchy od XS- XL, nie rozumiem dlaczego niektore firmy wychodza z zalozenia ze jak musi byc długie to i szerokie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy odchudza się jak chce, każdy sobie obrał inną drogę by osiagnąć cel ! i niech każdy patrzy na siebie :) Jak nie schudnie - jej problem, jak schudnie - jej szczęście! co komu do życia innych :o Ja wierze że firance się uda, no bo czemu niby nie?! Pfffffffff. Ja jem ok 500-700 kcal, też po mnie laski jechały nie raz ale co tam, to moje zdrowie, moje zycie moja dieta. damy radę wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje sobie do pazniernika mniej wiecej by wazyc 65kg zobaczymy jak wyjdzie w praniu nie zakladam.....bo czasem wolniej czasem szybciej schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina ja tez zadko dobijam do 1000 a na podiweczorek zjadłam z 4 łuzeczki budyniu czekoladowego ale niedobry byl wiec nie jadlam wiecej pozatym wydawal mi sie zaslodki nie wiem ile mógł miec kcal ale powiedzmy ze 100 i chyba dzis juz nic nie bede jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam ok 500 kcal i jestem najedzona, syta.. nie chodzę głodna, nie jest mi zimno ani nie jestem słaba,odpowiada mi taka dietka.. 500-700 kcal .. nie mam ochoty na więcej a nie chcę w siebie wpychać... Ja mam ochotkę na kisiel i zrobię sobie na weekend, oczywiście bez cukru o ile się nie mylę to ma 60 kcal a jak syyci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbic to może sie i wbije- tylko po co skoro z dołu wystaje mi brzusio ;) ale mysle ze to wynika z ogolnej budowy ciala, wcale nie jest powiedziane ze dwie osoby o tym samym wzroście i tej samej wadze beda wygladac tak samo... ja sie troche zapuscilam- generalnie za duzo wisi mi wszedzie tłuszczyku. ale mam nadzieje ze jak schudne i pocwicze nad miesniami to w koncu sie to ładnie zbije :D:D oby ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×