Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

razem z firank_ą zakładamy nowy topic... po świętach wracamy do ponownej walki z kilogramami ! zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego realizowania celów ! xDD ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za mało kalorii
nie skorzystam.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudło
ja nie wytrzymałabym z liczeniem ich:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że da sie przezwyczaic :) dla mnie to juz normalne :D a tak mało nie jest...co innego dieta 700 cal :P ale moim zdaniem to bez sensu efekt jojo gwarantowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślisz że po diecie
1000 kcal nie będzie efektu jojo? To mit, że taka dieta jest dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mysle :) wiem to z doswiadczenia...jestem 7 miesiac na tej diecie i tylko waga spada w dół...moze nie tak szybko ale wiem ze na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 miesiecy na takiej diecie
nieciekawie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla chcacego nic trudnego :D pozatym nie czuje sie zebym sie głodziła...jak to jest na innych dietach "schudnac 10 kg w tydzien" naprawde polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jak macie krytykowac to nie wchodzcie na forum i swoich durnych wpisow nie zostwawiajcie..........kazdy na sposob inny na swoje cialo wiec wiecej szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno jedz 1000kcal i cwicz ....zobacz jakie efekty ma wytrawała a znam sie z nie juz dlugo odkad sie odchudza ona.....i ja tez...zaczelysmy sie odchudzac razem ja 500-800kcla a ona zawsze 1000....wiec zobacz na stopke....a wspomne ze wazylam 80kg jak zaczynalysmy we dwie odchudzanie a teraz?jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 witamy :) firanka nie ma co sie przejmowac takimi ludzmi ! :) ważne że my znalazłysmy swój sposób na odchudzanie ... i że całkiem dobrze nam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znajome dziewczyny-pewnie że przyłączam się do tego miłego grona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja tez sie do was przylaczam! :) stosuje diete 1000 kcal i rozłaczna na raz. chociaz nie zawsze dobijam do 1000 kcal. dzisiaj to chyba 650 ich bylo ... do tego cwiczylam. wae 58 przy 168cm. musze zgubic 10 kg w 2 miesiace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka-nie łam się,po to tu jesteśmy,mamy ten sam problem i to nas łączy...a razem damy radę pokonać kompleksy,niską samoocenęi przede wszystkim te kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie nie martwie :)wiem ze teraz mi sie uda:) i pokaze wszytkim na co mnie stac:D w kupie siła:P czyli w nas...mam dobry humor i pozytywne nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka, to tylko kwestia czasu i silnej woli :) moze za kilka miesiacy ty bedziesz najchudsza a nas wszystkie dopadnie jojo :) 3mam kciuki za Was wszystkie! PRzeraza mnie fakt, ze wakacje juz tak blisko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth...
Witam Moge przyłączyć się do waszego grona?? Chciałabym zrzucić jakies 5-6 kg, teraz mam 69 kg przy wzroście 175 cm. Jakos też brakuje mi motywacji więc w szerszym gronie napewno jest trochę łatwiej :-). Postanowilam, że przechodze na diete 1000-1200 kcl do tego obowiązkowo godzinka cwiczeń dziennie chocby sie walilo i paliło zaczełam juz od dziś i muszę powiedzieć, że odrazu lepiej sie czuje zmęczona ale szczęśliwa - to chyba te endorfiny - cudowne hormony szczęścia :-) o tak. powodzenia i trzymam kciuki za was za siebie zreszta tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe forumowiczki :) pewnie ze razem łatwiej :D no niestety z jednej strony nie za dobrze ze wakacje tak blisko :P ale w sumie chciało by sie troche odpoczac :D wiem ze przez wakacje bede miała dużo ruchu i waga szybciej zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam jakie jest wasze przykladowe menu?? bo powiem szczerze że dla mnie najgorsze jest to liczenie kalorii pełno jest tabel kalorycznych tylko, że mnie zniecheca troche to przeliczanie bo wszędzie są podane kalorie w 100g lub 100ml produktów a czasami trudno mi jest stwierdzić ile porcja czegoś ma gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie przezwyczaiłam do tych cal :P chociaz tez zauwazyłam ze roznie w roznych tabelach jest... ale ja tak mniej wiecej licze :0 zeby sie tylko zmiescic :) to mam pomysł od jutra pod wieczor bedziemy sie \'spowiadac\' co zjadłysmy :) i bedziemy miały przykładowe menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeth-ja mam ten sam problem,ale od jutra postaram się bardziej temu przyjżec.Narazie uciekam...obowiązki matczyne...a jutro wpadne z kawusią na rozmowę-Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała dobry pomysł taka spowiedz dobrze 'oczyszcza" dusze :-) no i pozwoli nam sie przyjrzeć co jemy i jezeli "zgrzeszymy" to bedzie to widac czarno na białym :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się ;););) mam 21 lat, 174 cm wzrostu i ważę te nieszczęsne 69kg (ale jeszcze w niedziele było 70-> nie potrafię się powstrzymać przed częstym ważeniem;)) Mój cel to 69 kg, a owy cel mam zamiar osiągnąć do końca maja. Uda sie!!!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszytko dobrze sie uklada:) warto codziennie pisac o swoich problemach na forum bo wtedy jest latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×