Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Natalia, waga tu raczej nie ma nic do rzeczy... Chcesz się czuć pewniej i czujesz ze utrata wagi podniesie Twoja samoocenę to odchudzaj sie, nikt Ci przecież tego nie zabroni! ale rób to z głową, powoli a skutecznie. Poza tym masz 13 lat, Twoje ciało sie zmienia i nic na to nie poradzisz bo taka jest natura. będziesz miała pełniejsze uda i szersze biodra i moim zdaniem to jest zajebiste;) Chodź na basen, jeździj na rowerze, biegaj , ruszaj się po prostu, do tego zrezygnuj ze słodyczy, chipsów, fast foodów a będzie ok:) wcześniej czy później będziesz miała swoja wymarzona wagę, piękną cerze i na pewno będzie za Tobą ciągnął sznur chłopaków :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajaca D
hey dziewczynki od dzis zaczynam oddchudzaie :D:D mysle ze mam cos okolo 172-175 cm :D a waze 58 kg dzis zjadalam sniadanko ;D jogurt płatki 180 kcal II snaidanko 1 kawalek arbuza obiad poł schabowego i mizeria hm nniewiadomo ile kcl podiweczorek brzoskwinia 100 kcal kolacje zjem kawałek arbuza "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana33
laseczki ile mysliscie zawiera pół bułki bez masła z szynką i serem + pomiodorek blagam wassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajaca D
MAm pytanko do poprostu karolina czy ty ta zupe kalafiorowa robisz ? czy moze jest jakas gotowa ?:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Moja wizyte tu własciwie zawdzięczam Wytrwałej przypomniała mi o tym ze topic jest i istnieje ja kiedys obiecywalam ze nie dam umrzec i robie teraz intensywną reanimacje ... zapuściłam sie kompletnie przez ostatni miesiac a moze nawet wiecej niz miesiac ale koniec tego ...miałam czekac do poniedziałku bo tak by mi było wygodniej ale po co czekac jutro tez jest dzien tak samo dobry do zaczęcia diety jak poniedziałek ...moja waga dobila 69 i jestem strasznie zla i nie dopuszcze do 70 ! Wracam ! juz nie od dzis ale od soboty ! czyli za godzine bede mogła powiedziec Jestem na Diecie od dzis od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam karola:* mam nadzieje ze reszta tez wroci :) u mnie tez ostatnimi czasy nie ciekawie ale od tyg juz sie trzymam ostro :) mam nadzieje ze uda namm sie ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i jak tam ? ja od 2 dni juz sie stram na jutro ugotowane warzywa na patelnie z ryzem jogurcik tez zakupiony bedzie dobrze mam nowa motywacje ahhh ta miłośc ;) Wytrwała zagladasz jeszcze tu czasami bo samej to mi smutno bedzie ;( moja waga pokazala 72 zalamalam sie znów daze do 6 z przodu ale mi sie ladnie przytylo ale za miesiac mam nadzieje ze bedzie 66:) taak na wakacjach w tej wadze czulam sie siwetnie :) do swiat bedzie 59:) Uda ! się tym razem za rok półmetek juz czas o tym pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich .... Mam pytanko. Jestem od 14 dni na diecie 1000 kcal (schudłam już ok 2 kg) i szczerze powiem że zdecydowanie mi taka porcja jedzenia wystarcza , nie czuje sie głodna , najadam sie w sam raz. Nie wyobrażam sobie żebym miała jeść więcej... w moim przypadku norma wychodzi ok 2400- 2800 kcal dziennie. Ale musiałabym jeśc na siłe żeby osiągnąc taki dzienny wynik. Jem wartościowe rzeczy , dużo witamin , białka i tłuszcze też w normie. Co by sie stało jakbym już zawsze tak jadła jak teraz, czyli do 1000 kcal dziennie? Boje sie różnych niedoborów i chorób , wiec chcialabym zeby wszystko było ok, ale naprawde nie wyobrażam sobie teraz jeść więcej, lub bardziej tłustych i kalorycznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remoraMam
Mam 170 cm wzrostu i ważę 90 kg. Chcę schudnąć 25 kg. Czy z tą dietą 1000 kcal mam szansę zrzucić tak dużą nadwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioufhm
jets tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×