Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

poprostu_karolina tez mi ostatnio pasztecik posmakował bo taki własnej roboty z miesa mielonego i kurczaka...ponoc troszke zdrowszy bo bez konserwantow... zjadłam 2 kanapki chleba razowego z nim i jeden krazek ryzowy... teraz czekam gdzies do 13 :) ehh przemyslałam i stwierdziłam ze czasem kazdemu sie zdaza dzien słanbosci...ja wczoraj taki miałam..troche pojadłam ale przynajmniej dzisiaj jestem pełna energi do dalszej walki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dzień słabości w środę ;d może nie do jedzenia,ale do alko.. dużej ilości, ale następnego dnia jadłam same mandarynki ;) i tak nie przytyłam ani grama, baaa...schudłam pół kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnioi nie chudne ;/ ale słyszałam ze jak sie jest długo na diecie to poniej baaardzo wolno kg spadaja... :/ a jestem na tej diecie od listopada juz ... ale no nic bede cierpliwa...chociaz nie mobilizuje mnie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam,że jak waga już dłuższy czas stoi to powinno się jeden dzień zwiększyć kcal, najeść się , by pobudzić metabolizm a w nastepne dni już jeść mniej tak jak wcześniej .. ale nie jestem pewna czy to prawda :o także nie sugeruj się tym :D podobno też białko przyśpiesza metabolizm, no i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to ja sie wczoraj najazłam to mam nadzieje ze ruszy :D to dzisiaj na kolacje zjem jajko bez zółtka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
z calym szacunkiem ale ta dieta to najgupsza jak moze byc a moze 1200 kal!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie w rozmiarze nie zauwazyłam...moze tyle ze czesciej nosze rozmiar M...i spodnie mi sie luzniejsze porobiły :) i wbiłam sie w spodniczke która była zamała i juz miałam ja wywalic :D jeszcze tak drugie 10 kg i bym była szczesliwa :D znacie jakies cwiczenia na brzuch? bo to mój najwiekszy problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łuuu... ale wczoraj biba była:D:D oczywiście zgrzeszyłam pijąc dużo alkoholu, a potem wielkim kebabem o 4 nad ranem... a no i jeszcze wcześniej zjadłam dwa kawałki ciasta... Ale wiecie co? nie mam ani troche wyrzutów sumienia- chce schudnac ale nie mam zamiaru rezygnowac z przyjemnosci (od czasu do czasu oczywiśćie;)) a teraz jem w ramach sniadania musli z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie przejmuj
na pewno przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzik67 z calym szacunkiem ale ta dieta to najgupsza jak moze byc a moze 1200 kal!?--->dla ciebie może i glupia bo pewnie ważysz z tonę i całymi dniami i nocami obychasz sie chipsami, lodami, tłustum mięsem, gazowanymi i słodzonymi bardzo napojami i tymi wstętnymi fast-foodami!!!!!!!!!!! Jesteś gruby jak maciora w ciąży... :P Więc jak ci się nie udaje schudnąć to lepiej się odp***ol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic nie przejmuj na pewno przytyjesz----> nawet jak Lady_Marika by przytyla(a ja jej tego nie życzę, schunij do swojej wymarzonej wagi ściskam mocno kciuki!!! :D) to już jej problem a ty nie wtryniaj nosa tam gdzie nie jest twoje miejsce!!!!!!!! Spadaj na forum dla emerytów i się więcej tu nie wypowiadaj!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Koalka
wyluuuuuzuj dziewczyno! Czyżby ta "dieta- cud" tak negatywnie sie odbiła na twoim zachowaniu i stąd to chamstwo u ciebie?:o Może kawałek czekoladki by ci pomógl?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
dziekuje za obronne KOALKA_1990 co za nerwowa z Ciebie kobieta przeciez nikogo nie obrazilem nie mozna sie wypowiedziec, i jetem chudy mam 181cm i waze 65 kg i chce przytyc. badz zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Koalka
no zauważyłam że wielu ludzi podczas restrykcyjnych diet robi się strasznie opryskliwych i klótliwych że bez kija do nich nie podchodź. :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wymieniajmy sie :D kazda niech napisze maila i poprssyłamy :) to moj : tynkaaaa3@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chill out ludzie:) wszyscy jacys dzisiaj tacy nerwowi i w nastrojach zaczepnych:P jak sie komus cos nie podoba to niech tu nie zaglada. My tam kochamy nasze nerwusiki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Koalka
niby olewac ale jak widac niektorzy na tym forum są przewrażliwieni na punkcie swojej diety.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×