Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

to ja tez moze zaczne :D co tu tak cicho dzisiaj?:P jak tam dietka u was...bo umnie w miare dobrze :D tzn wczoraj 3małam sie do wieczora dzielnie nawet pizzy nie zjadłam :P ale wieczorem troche nadrobiłam :D a dzisiaj jest dobrze :) jutro wazenie :P a mi waga wogole nie spada;/ dzisiaj chyba pojde pobiegac taka ładna pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam super ciałko po tym.. myślałam,że tylko ja odczuwam róznicę, ale chłopak mi też to powiedział :D Mi waga spada ale powolutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 a dlugo jestes na diecie? bo ja juz 7 mies i teraz to juz strasznie pomału idzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nachetniej bym tego nie robiła :P dobra lece z pieskiem na spacerek :D odezwe sie pozniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja teraz dopiero dotarłam na forum, miałam gośći.. Choć mama przyrządziła obiadek, to ja się nie skusiłam na prawie żadne mięso A to co jak na razie skonsumoiwałam: - paprykę konserwową -kilka ogorków konserwowych -jedną czwartą piersi z kurczaka Ja nie mam się na czymm ważyć... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko: musli z mlekiem obiad: kurczak w ziołach i gotowana marchewka wiecej nic nie zjem:) ale nie wiem czy jutro sie ważyć, nie chce sobie robic przykrości widząc ze przytyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia tylko wytrwałej bo innych mail nie znalazłam :( ja dzis zjadłam miseczke rosołku z makaronem ps wie ktos ile to moze miec kcal ? obiad to bylo niecale 100 gr ziemniaczków brokuły do tego i piers z kurczaka pieczona w piekarniku i deserek galaretka truskawkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzycie w takie coś jak dieta chałwowa?? serio można na tym schudnąć?? rany, to by bylo fajne.... opychac sie chałwą i chudnąć:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo wierze tak jak nie wierze w diete lodową Dobrze z jednej strony ze juz sie zaczyna tydzien roboczy bo te weekendy bywaja grzeszne :D Zostały mi dokładnie 2 tygodnie zeby na wadze zobaczyc 75 ! a jutro to chyba nawet nie staje bo sie boje :D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... a moze jest tak ze kazda \"dieta\" polegajaca na jedzeniu tylko jednego produktu np. lodów czy chałwy powoduje spadek wagi?? no ale wtakim razie jo-jo murowane.... eeee... chyba jednak bede sie trzymala tych 1000 kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi się tez tak wydaje ale po tym efekt jojo .. Nie wiem co ja jutro zjem :/ cokolwiek bym nie chciała to wydaje mi się,że tego jest za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mollahova
Witam Was tysiaczki :D Ja bylam na diecie kapuscianej i myslalam ze idzie mi niezle ale jak 5 dzien z rzedu wcina sie ta zupke to juz uszami leci :/...postanowilam przejsc na 1000 kcal zeby nie nadrobic tego co zgubilam (cos jednak spadlo ale nie wiem dokladnie bo wagi nie posiadam ;D)...juz w wakacje stosowalam ta dietke i powiem szczeze ze przez miesiac zeszlam z 72 kg na 66 :D:D Ale przyznam ze sporo cwiczylam z SHAPE'm i mialam ku temu mozliwosci bo siedzialam na wsi a tam blisko lasy i jest gdzie rowerkiem pojezdzic ;) Dodam jeszcze ze mam 17 lat ale bylam strasznie zdesperowana zeby w liceum zrobic jak najlepsze wrazenie bo to juz nie przelewki :) No i przyznam ze troche sie zapuscilam i po zimie przybylo pare kiloskow :( A tu wiosna idzie i to cudowne zakochanie :))) Trzeba jakos wygladac :D Jak sie pogoda w Sz-nie poprawi to bede z przyjaciolmi pedalowac po puszcze bukowej ;} Pozdrawiam i dolaczam do Was w srode :) (jutro ostatni dzien "wolnosci" ;)) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mollahova--> pozwole sobie cie przywitac w imieniu swoim i reszty:):) mam nadzieje ze do srody sie nie rozmyslisz:) ale skoro jutro jest ostatni dzien wolnosci to czym bedzie wtorek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady-marika rozpedzilam sie nieco ;) Oczywiscie zaczynam od wtorku (juz myslalam ze mamy poniedzialek ;D)...dziekuje za powitanie ;) Juz nie moge sie doczekac jak zaczne ta diete bo czuje spory przyplyw energii i mam motywacje zeby wygladac lepiej ;) Tylko gdzie ta pogoda??!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na pogode nie narzekam bo u mnie jest naprawde śliczna;) a dzis moge sie pochwalic, że mimo moich urodzinowych odstepstw udało mi sie zrzucić kolejne 1,5kg:D:D ciesze sie niesamowice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×