Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Gość bzik67
z bilogi referat to bym mial moge wyslac na meila jesli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
Lady_Marika ja toche wrazlwy jestem i nie smialy, wiem mi trudno sie przedstawic choc by troche ale ja chce przytyc Wy odchudzic a przeciwosci przyciagaja czyz nie? Jestem zwyklym ziemianinem, zjadaczem chleba choc nie do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_Marika ---> zgadzam się z tobą bo się wprosil, jak nie powiem kto... :DNiech okaże swoje oblicze prawdziwe bo na razie to jakieś bajeczki wciska, bzik67 ---> kim ty jesteś i dlaczego wlazłeś z łapami w nasze forum(sorry nie mogę powiedzieć naszej bo przecież to forum założyły wytrwała z firank_ą, cóż mały błędzik już poprawiłam) dzięki za dobre chęci ale to tylkochęci, jakieś gruszki na wierzbie, obiecanki-cacanki... Po pierwsze nie kopiuje niczyich referatów i sama potrafię tworzyć na pewno ze sto razy lepsze niż ty kim kolwiek jesteś.. :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ktos nowy tu zawitał :D jak tam dziewczynki u was? ja chyba przekroczyłam dzisiaj... ale byłam ponad godz na rowerze wiec chociaz troche spaliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie trochę a tu jakieś zmiany,nowi ludzie...ale z calkiem innymi problemami? Nie wiem czy to dobry pomysł, ale o czym można rozmawiać z osobą, która ma calkiem odmienny problem od naszego...coś mi tu nie gra!to jakaś podpucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Zaraz zaczniesz wciskać nam kity jaki ty biedny jesteś ,i wogóle jake z ciebie dobre chlopisko a pewnie okażesz się jakimś zboczeńcem, ktory myśli że dziewczyny można tak łatwo omamiś NIC Z TEGO SORRY GREGORY.......... :D :P :P :P Lepiej się tu nie pokazuj załatwmy to po dobroci ty znikniesz z tego forum i założysz własne dla chłopaków którzy chćą przytyć i wtedy będziesz mógł się z kolegami dzielić swoimi wrażeniami i odczuciami ZGODA Awy dziewczyny co myślicie o moim pomyśle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
mnie juz nie chca moja zguba, same Lady byc wrazliwe bo zem wkroczyl na ich teren nie wygodny byl bym wasciem, wszak opuszcze te ze forum i nie bede rad wam prawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca 83
ale tu chyba pisza dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstałam godzinkę temu, a przecież jest niedziela! :p heheh, ale o 7:30 wstało moje kochanie i jedzie na uczelnie więc zrobiłam mu śniadanko i przy okazji sobie :) Bułeczkę z serkiem feta.. ser feta ma prawie same białko :D więc się przyda bo ostatnio mało tego jem :P teraz piję dwa duuże kufly - jeden z czerwoną herbatką, drugi z zieloną, przygotowałam peeling kawowy :) i zaraz idę się pilingować a potem na masażer :P buziaki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero wstałam ale patrząc na godzine mojego pujścia spac to nie wiele sie naspałam ;) :D Ide teraz pod prysznic a potem zobaczymy musze przycisnąc pasa bo moje ostatnie dni wcale nie wygladaja jak dni na djecie ale ja tu w tygodniu sie przypilnuje poządnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×