Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

hej dziewczyny ;) mam swój topik dotyczący odchudzania, ale tak się złozyło że od dziś jestem na diecie 1000 kcal :) niestety boje sie ze nie podołam jeść o określonych porach 5 posiłków dziennie ... chodzi o to ze obiad mogę zjeśc najwcześniej o 15 ... i potem nie mam czasu na 2 posiłki (podwieczorek i kolację) ... oto nasuwa się moje pytanie: czy mogę podiweczorek przełożyć na "3 sniadanie" (czyli np jakbłko, banan) a po obiedzie po około 3 godzinkach jeść kolację (200kcal) ? acha, i jeszcze jedno pytanko :) ważę 58 kilogramów, mam około 160 wzrostu, jakmyslicie czy uda mi się przez 2 miesiące zrzucić te 8 kilo na tej dietce wspomaganej dodatkowo cwiczeniami? czy 4 kilo na miesiąc to nie wygórowane oczekiwania? pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nie stosuje sie do rownych pór posilkow, jem tak aby dzienny bilans nie przekraczal 1000kcal. Obojetnie o ktorej. Jednak przypadkowo podwieczorek i 2 sniadania to jablka. Jesli chodzi o 8 kg w 2 miesiace to uwazam ze to zanizone wymagania :) jesli do tej diety dodasz cwiczenia do schudniesz nawet wiecej :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, wstałam :) Ann_ --> tak, jak pisała arpana, nie są to wygórowane wymagania ;) Ja też nie stosuję takich samych godzin jeśli chodzi o posiłki z prostego względu, że codziennie wstaję o innej godzinie ;) Ogólnie po prostu staram się robić przerwy ok 2-3h między posiłkami i nie jeść po 18/19.. no i nie przekraczać 1000 oczywiście ;) to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje ze wstalam:) sloneczko za oknem wiec mam nadzieje ze bedzie to lepszy dzien od poprzednich bo juz przytłacza mnnie to wszytsko....dzis ide na silownie chyba ze cos extra na jutro do szkloly dostane wtedy bede musiala sobie darowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez juz wstalam :) nawet zdązyłam wziąsc poranny prysznic do szkoły wychodze dopiero za ponad godzine ale musze jeszcze włosy wysuszyc i umyc ;) a na sniadanko zjadam 2 kanpki wasy z serkiem naturalnym i ogureczkiem zielonym max 100 kcal to ma :) wszkole tylko 2 lekcje dzis wiec tez bede szybko w domku ale mam jutro spr. z mikrobiologi wiec bede kuuuc ;( a jak tam u was sniadanka ? Do dziewczyny która chce schudnac 8 kg w 2 miesiace mysle ze sie uda ja sie od dzis biore ostro w garsc zeby w poniedzialek bylo 76 kg na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut cwiczen, komplikacje: babel na malym palcu :p sniadanie: grahamka 100g i parowka 50g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz wruciłam ze szkoly o 14 zjem sobie obiadek :)w domu beda jesc placki ziemniaczane ale ja sie nie dam dzis bedzie to samo co wczoraj :) nie moge sobie pozwolic na zadne osunięcia ani w diecie ani na wadze bo do poniedzialku musi byc 76 na wadze ! a 27 74 :) tak wiec mam 19 dni na pozbycie sie tych okropnych 3,5 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :d ja dzisiaj wczesniej jestem :D zjadłam na sniadanie 100 g chleba ciemnego z białym serkiem i sałata..i tak sie zastanawiam co zrobic na obiad moze surówke tylko niewiem z czym :D odezwe sie wieczorkiem bo ide pocwiczyc i na solarium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroisz pekinska na drobno normalnie i kupujesz sos knorr ja polecam grecki i jesz jesz i jesz malo kcal a syci:) ja na sniadanko jogurt z musli na obiad zaraz zupa ogorkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowe sosy maja moze niewiele kalorii ale sa bogate w transtłuszcze (czy jakos tak:P) podobnie jak np gorace kubki ktore tez niby maja niewielka kalorycznosc ale mozna sie na inich niezle utuczyc. wiec mimo wszystko nie plecam gotowych produktow czy półproduktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis cały dzien chodze niezadowolona ! kurcze chciała bym chociarz zeby bylo juz mniej to 10 kg jak ja sie zle czuje w swoim ciele to masakra poprostu ! Mam takie sadło na tym brzuchu ehh :( z tego wszystkiego chyba nic juz nie jem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis zalamalam bo bylam w centrum handlowym i widok mojego ciala odbijajacego sie w lustrach przymierzalni gdzie własciwie kazda sciana to lustro mnie przerazil:( nie lubie sie tak ogladac z kazdej strony... nie lubie siebie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie swoje odbicie ale w ubraniach, bez juz nie ... chyba dzisiaj skocze na solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpana jak bym była na twoim miejscu to bym kochała swoje ciało ale wiadomo kazdy jest inny inaczej wyglada i wogule wogule i moze jak kiedys kiedys bede tyle wazyc tez bede uwazała ze zle wygladam nic nigdy nie widomo półki co to marzenie wazyc to głupie 69 ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzieki za przepis ;) ale nie mam oliwy nawet w domu i kasy zeby ja zakupic ehh nic mi sie nie chce wydaje mi sie jakbym przytyła wogule nawet na wage nie chce stawac bo sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry sama mi mowilas ze wierzysz we mnie wiec ja ci to samo powiem....grunt to chyba wiara w siebie:* kurde jutro musze sie zwazyc i mam nadzieje ze bedzie 85kg eh normalnie byla bym bardzo zadowolona wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki firanka ale dzis mam takie jakis dzien :( wydaje mi sie ze zadnych efektów nie ma pozatym musze sobie kupic pozadna wage bo ta działa chyba jak sie jej spodoba :( a swoja droga pamiętam ja wazylam te 85 czy 84 i strasznie chciałam zejsc do 79 heh kiedys bede wazyc 64 i bede sobie wspominac te wlasnie chwile gdzie waze 78 .... potworna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz powiem ci ja tez mam jakies ciezkie dni u siebie....w szkole wystawianie ocen i wyscig szczurow za ocenami. zaraz matura stres...i ta waga tez ona u mnie dziwna jest bo pierwszego weekedu jak zaczelysmy sie tu wspolnie wspierac wazylam sie rano w domu bylo 88 a nast dnia jak nocowalam u brata w warszawie zwazylam sie i bylo 85kg...elektorniczna mam w domu niby dokladna jest.ale mysle ze nie zawsze do konca poniewaz ja mam krzywe podlogi w bloku i mysle zema to tez wplyw.tez strasznie zle sie czuje w swoim ciele mam dosyc samej siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!!!! a ja robię sos do sałatek z oliwy(albo oleju ale polecam oliwę bo zdrowsza :D ) do której dodaje żwierze zioła prowansalskie(takie moźna kupić hipermarketach w doniczkach np. bazylia, tymianek, oregano, estragon, kolendra itp...) porwane na kawałeczki(nie posiekane bo tracą aromat), troche soli(ale nie za duźo!!!), trochę soku z cytryny(albo octu winnego)i pieprz(zwykły lub ziołowy) tszystkie skladniki dokładnie mieszamy , ąż utworzy się taka zawiesina... :D :D Polecam po prostu pyszne!!! A ja w domu znalazłam taką fajną książkę z różnymi przepisami pt. \"Gotujmy inaczej\" Ta książka jest o zdrowym gotowaniu, bardzo fajna, tylko że nie dostanieciejej teraz już nigdzie w sklepie bo była wydana 1987 roku...Samych sosów jest aż 32!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znjadziesz jakis fajny przepis daj znac....a czuje sie taka ociezała bo jutro powinnam @ dostac...i tak chodze marudze eh wogole nic mi nie pasuje wiec wiem ze jutro nie bedzie rewelacji na wadze bo wiadomo @ albo przed zawsze jest sie cięższym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam złe dni bo to ze cztery referaty, muszę napisać, nauczyć się na klasówki... Może to przez pogode a sama nie wiem... :( Dziś obudziłam się o dziewiątej, zjadłam śniadanie wypiłam herbatę wziełam leki idalej lulać.... a jak się obudziłam to była równo trzynasta więc nie wiem co się ze mna dzieje.... :( A to co dziś skonsumowałam: -płatki ryżowe na wodzie z ketchupem+herbata na spalanie(śniadanie) -pokrojone w kawalki jedna-czwarta papryki i ogórka+2 wafle ryżowe(2 śniadanie) -jogurt naturalny z rodzynkami(podwieczorek) A na obiad ugotuje sobie kalafiora, a na kolacje sałatę zjakimś sosem tylko muszę jakiś smaczny poszukać w tej mojej książce kucharskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja juz nie wiem co robic zeby chudnac wydaje mi sie ze ta moja diete juz nie wystarcza ze mój organizm sie przyzwyczaił do takiej ilosci kcal ... szkoda ze nie ma skutecznego sposobu na odchudzanie tzn szybki tani zdrowy i efektowny ;( ile by to ludziom ułatwiło zycie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×