Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10,5... .....62 firank_a............19........168............88,5....... .....4,5...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84............... 9..........64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 arpana...............20........168............58........ .......3............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......2........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......4........60 Chrupcia............19..........163.........53.......... .......1,5........48 Tak wiec do celi pozostało mi 11 kg :D jak sie spreze to w 2 miesiace powinno byc ale wiadomo potem kg beda wolniej leciały :) wazne by zobaczyc ta 6 z przodu ło ło ło hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście wolę ryż od kaszy...może ciemny ryż jest lepszy,nie wiem bo nie próbowałam,ponoć zdrowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwała mi wczoraj napisała ze ryz jest tłuczący... :( mi sie wydawało ze nie jest a tu prosze tzn mi 1 woreczek starczal na 3 razy wiec jadlam go mało no ale jak tłuczy to odpada bo to mi nie sprzyja w chudnieciu a skoro kasza lepsza to sie jakos przezuce :) wkoncu czego sie nie robi dla pięknej sylwetki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ryzu nie przytyjesz, a juz na pewno nie od takich ilosci jakie jadlas dotychczas. Zaczynacie przesadzac.... cos przeciez jesc trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu staram sie nie chodzic głodna i miescic sie w tysiacu i czasami robie to nieswiadomie kiedy podlicze co zjadłam i wyjdzie 800 to trudno nic nie poradze.. mi taki styl zycia odpowiada wiadomo kiedys bede zwiększała kcal jakos np 100 kcal tygodniowo czy co 2 tygodnie ale narazie nie mysle o tym chce byc reszcie chuda i cieszyc sie zyciem jak inne dziewczyny w moim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje,że jak raz na jakiś czas zjeść trochę ryżu to się nic nie stanie no bo czemu niby ? Nie jedz go codziennie tylko raz na jakiś czas,bez obaw przytyjesz ale od czekolady :D nie od ryżu .. ja sobie zrobię jutro jabłka z ryżem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety nie wpadajmy w skrajności w skrajność-oczywicie że ryż nikomu nie zaszkodzi,przecież jeżeli je się go z umiarem to jest ok-pamietajcie o jojo, takie zachowania mu sprzyjają, a może to początki jakiejś obsesji?nie jestem zwolenniczką anorektycznych ciał,myślę że wy również??????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tak .... ale jesli mozna zamienic na zdrowsze ? moze ten brazowy ryz ... ja napewno nie zrezygnuje całkowicie z ryzu bialego ale poprsotu go ogranicze np 3 czy 2 razy w tygodniu Dziewczynki a nalesniki sa raczje duzo kaloryczne co nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak mówią,że banany są tuczące ale ja jem sobie raz w tygodniu i nie tyje od nich ;p a są dobre lubie je, wiec dlaczego mam sobie odmawiac/?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie- trzymac sie pierwotnej zasady- 1000 kcal!! Cwiczycie wiec i tak bedziecie chudły:):) a jak ja czytam ze ktos ma zaplanowany jadlospis na 500 to mnie słabi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ówniez nie jestem zwolenniczka anoreksji ani bulimi. Bardzo szkoda mi tych ludzi którzy popadli w ta chorobe :( Wlasnie na lekcjach Wychowania do zycia w rodzinie ( dokladnie we wtorek) miałam puszczany filmik o anorektyczkach poprostu zal :( jak te dziewczyny sie tam wypowiadały ze z tej ich mniemanej piękności doszły do brzydoty anoreksja opanowała całe ich zycie no szkoda poprstu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co ja poradzę jak jem i pod wieczór obliczam a tu potrzę 500-600 kcal mi wyszło ..no to przecież nie skocze po czekoladę i nie nadrobię tego jem co chcę, banana , jakiś obiad mniejszy .. kolacje.. no i wychodzi mi np 700 kcal, tyle mi wystarczy, nie jestem ani przejedzona ani głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok;) ale wierzyc mi sie nie chce ze zjesz jablko, szklanke rosolu i actimela i jestes full na koniec dnia- nie oszukuj nas ani przede wszystkim siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina lepiej banana niz batona :) A ja wczoraj maiam straszna ochote na cos nie wiem czy konkretnie słodkiego ale pewnie tak i normalnie poszła bym do sklepu i kupila ciastka albo czekolade albo jakies tasie mleczko :D normalnie czyli 2 miesiace temu ... a ja ? nie nie mama szła akurta do sklepu to kupiła mi jogurcik i sobie go skonsumowałam :D i mały głód mi przeszedł hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha no prosze Cię. Jaki miałabym cel w tym,że was oszukuje i siebie? Nie, nie oszukuje nikogo, byłam najedzona , a czy Ty mi wierzysz czy nie to raczej nie mój problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laidy_Marika to jest mozliwe ze zje sie mało i nie jest sie głodnym... wiem z włąsnego doswiadczenia zoląde się kurczy poprostu ja tez miałam taki okres przed swiętami teraz troche juz jest inaczej ale mnie to niestety nie dziwi tylko ja bym sie tym rosolem nie najadla bo ja jadlam np 2 wasy z serkiem naturalnym jablko piers gotoowana z kurczaka i np 2 pomarancze albo kisiel ale jednak uwazam ze to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o toze wmawianie sobie ze na takim jedzemiu mozna przezyc i byc najedzonym no to sorry ale mozna to miedzy bajki wlozyc. i wcale nie mowie ze masz jesc wieczorem czekolade zeby dobic do 1000 tylko sugeruje ze powinnas tak sobie wczesniej ulozyc jadlospis zeby wszystko co powinno sie znalezs w twoim organizmie (bo jest niezbedne!!!) sie znalazlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja sobie wmawiam? Sama siebie oszukuje? Ty chyba mylisz pojęcia.. Piszę jak jest, nie jestem głodna to nie jestem. zresztą nie zależy mi ani trochę by ktoś mi tu wierzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie miałam ochoty ;) Haha, przypominasz mi moje sąsiadki co wtykają nos w nie swoje sprawy i wszystko komentują, :D ale ja mam to gdzieś, mnie nie interesuje jak Ty się odżywiasz wiec Ty nie komentuj tego co ja jem chyba że musisz mnie to nie obchodzi kochana :D:D:D:D:D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×