Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KARMAPEMA

LINEA - NOWOŚĆ - czy ktos probował ???

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie te cała linea , asystor slim ( nie mówię już o meridi czy adipex czy jakoś tak) to jakieś ś****wo za przeproszeniem i wymówka dla leniwych i słabych psychicznie .-przecież to jakieś placebo jest i działa tylko na psychikę "Łykam tabletki i rzeczywiście mi się jeść nie chce "- za przeproszeniem sranie w banie i wyrzucanie kasy w błoto. Ruszyć tyłki 2-3 razy w tygodniu ( ja pracuje, studiuje a czas zawsze znajdę -dla chcącego nic trudnego) ograniczyć wp*****lanie słodkiego i tłustego a waga na pewno zleci -ja schudłam w 8 miesięcy 33 kg przy ćwiczeniach godzinnych przez trzy dni w tygodniu i zdrowym odżywianiu - gdzie jeszcze problemy zdrowotne mam ( układ hormonalny cały rozstrojony ). Tego typu wynalazki to specyfiki placebo ( kolega jest lekarzem -spojrzał na skład tych gówien i stwierdził , że to placebo jest i nic nikomu to nie pomoże -chyba , że wpływa na psychikę ) . LENIE RUSZCIE SIĘ POĆWICZYĆ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lżejsza
Oczywiście, że nic nie pomoże jak się siedzi i żre, ale na przykład ja mam problemy z sercem, bieganie, cardio, rower - odpada. Ćwiczę prawie codziennie, ale bardziej statycznie - joga, pilates, poza tym czas mam tylko wieczorami a nie zasnę bez kolacji więc wiadomo - efekt żaden. Lepiej się czuję jasne, ale waga stoi. Wkurzona kupiłam Lineę 20+ i dopiero coś drgnęło! Przede wszystkim te kolacje jem lżejsze, mniejszy mam apetyt no i chyba też lepsze trawienie, bo jakoś tak mi ogólnie lżej. A no i w 3 tygodnie 3 kilo! Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi40
lykam od tygodnia,efektow brak jem jak jadlam pije jak piam ale o słodyczach rzeczywiście nie mysle już tak intensywnie1watpie jednak abymi to pomoglo wiek robi swoje a o 5 dzieci nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic strasznego
ja stosuje linee od 2 tygodni biorę 2 tabletki codziennie... jedną rano a druga wieczorem... schudłam już 3,5 kg... ale do tego dużo więcej się ruszam... nie jem mniej ale mniej tłusto i staram sie w miare regularnie... myślę ze ta linea sama w sobie nie pomaga... ona tylko zmniejsza apetyt i sprawia że tłuszczyk się tak nie wchłania.... a żeby było widać efekty należy jeszcze nad sobą troche pracować i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi21345
ja biorę linea 2 i pół tygodnia i schudłam 5 kg oczywiście plus dieta i ćwiczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia0905
Witam, udało mi się zrzucić w 5 tygodni 6 kg, zażywam Lineę 20+, ale też mniej jem, jem zdrowo - wyrzuciłam z diety tłuszcz i cukier, ograniczam sól, spożywam dużo owoców, warzyw, nabiał. Dwa razy w tygodniu chodzę na basen, sprawiłam sobie też rowerek stacjonarny i codziennie pedałuję, juz doszłam do 40 km :) Powiem tak - bez diety i Linei nic nie wskórałam, bo wcześniej też dużo się ruszałam, ale jadłam normalnie i wychodziłam na zero. Po tabletkach naprawdę zmniejszył mi się apetyt, słodycze są mi obojętne (a uwielbiałam czekoladę) i wystarczają mi duzo mniejsze porcje. Podsumowując: najlepsze efekty przynosi mądre jedzenie,******* Linea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia0905
Hahaha, te gwiazdki to "ruszanie się", ale jakaś cenzura się wkradła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam brałam linee i rzeczywiście schudłam ale to co się stało po zaprzestaniu było najzwyczajniej koszmarem z którym musę się zmierzać do dziś. Przy okazji jeżdżąc po lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznała i uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną i bardzo skuteczną oraz zdrową metodę odchudzania i zmiany metabolizmu na szybki. Szybki metabolizm to klucz do sukcesu a najważniejsze jest odchudzanie zdrowe i skuteczne bez jo-jo zgodne z naturą! organizmu. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i 100 % Jo-Jo. Różne diety prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia, jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich na odchudzanie, ale tylko suszu!!! oryginalnych Tibetan Herbs żadnych proszków, tabletek itp. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła Tybetańskie i schudłam tak 16 kilogramów. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jutro zaczynam brać te tabletki. Nie chcę zbytnio schudnąć, tylko chcę mieć mniejsze łaknienie. Dodam, że 3 tydzień już ćwiczę i biegam dla kondycji. Zbliża się lato, więc mam motywację. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka nowosc, stare te tabletki jak swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta27CK
brałam linea 20+ byłam meega zadowolona, schudłam szybko w około 6 tygodni cudowne 5kg! rzeczywiście hamuje apetyt na wszystko - i słodycze i normalne jedzenie.niestety zaczął mnie bardzo boleć brzuch (czytałam że nie tylko mnie) i odstawiłam tabletki. waga wróciła szybciej niż ubyła, nie wiem w co buzię włożyć - taki mam apetyt. więc lepiej naturalnie chudnąc - tak też spróbuje. nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję ok tygdnia a jestem na diecie od półtora, w tym czasie schudłam 4 kg. apetytu mi raczej nie chamuje ale za to często latam do toalety, wcześniej wypróżniałam się raz na kilka dni a teraz minimum raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna49
menopauza to koszmar, przybylo mi kilogramow, zaczelam więcej jesc… skusiłam się na linee meno. i mogę powiedzieć, ze na pewno mam po jej stosowaniu lepsza przemianę materii. Ma wyciag z szyszek chmielu, co jest w moim przypadku istotne, bo lagodzi dolegliwości, które wystepuja przy meno. Polecam kobitki, jeśli borykacie z podobnymi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelinka
Moja kumpela używała, mi odradzała, mówiła, że nie warto na to tracić kasę. Mi udało się pozbyć 7 kg jak zastosowałam dietę Sandruni. Więcej o tej diecie można przeczytać tutaj: https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×