Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka ja lzejsza 15 kg

SCHUDLAM ! KG W MIESIAC I NIE MAM JOJO!!!!!!!!!!

Polecane posty

Pytanie do autorki Ile masz lat ??? i jeśli pracujesz to jak sobie radziłaś w pracy z niejedzeniem. i czy przy takiej głodówce można pić kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showtimess24
kiedy skonczylas swoja glodowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borynka ----- Mimo że byłam tylko na wodzie i od czasu do czasu wypiłam herbate bez cukru to wiele nie schudłam :) Ale mi nie zależało na schudnięciu a zupełnie na czymś innym. W 1 tygodniu było 3,5 kg W 2 tygodniu 3 kg w 3 tygiodniu niecałe 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka ja lzejsza 15 kg
hej musisz mi kochana pomóc:) musze się coś ciebie spytać napisz do mnie na gg 7071160 pilne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie jak możecie
wierzyć w takie bzdury???? Byłam chora i leżałam ponad 3 tyg. bez jedzenia .Bo jeść nie mogłam schudłam 7 kg. i to był szok dla organizmu .Lekarze robili co mogli ,żeby zatrzymać wagę . Pomyślcie o tych wszystkich chorych ludziach ,którzy leżą pod respiratorami co z nich by zostało??CIEŃ? Lecz się wariatko i nie wprowadzaj ludzi w błąd po takiej głodówce można dostać zapaści . Poje bie skończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie jak możecie
przy głodówce pić kawę modra ty jesteś?? TRUCIZNA plus głod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen6699
Do: do taka ja lzejsza 15 kg Czy mozesz powiedziec czy stosowalas w ciagu tych 21 dni jakies lewatywy lub czyszczenie okreznicy? Co obecnie jadasz i kiedy dokladnie rozpoczelas glodowke. Z tego co wiem to sie do niej nie przygotowalas, czyli poprzedniego dnia jadlas jeszcze mieso? Czy miewalas bole glowy badz zawroty? Czy w trakcie glodowki mialas miesiaczke? Jesli tak to jak ja przechodzilas? Pisz jak najwiecej o swoim doswiadczeniu. Masz absolutnie racje, ze glodowki sa zdrowotne i wazne jest wychodzenie z nich. Pozdrawiam i gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola22096
czesc chce schudnac 25 kg ile dni bedzie trwała moja głodówka tak +/-?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola22096
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borynka -----TAmta głodówka to było wieki temu.Niestety nie wytrzymałam teraz :) A waże 63 kg/170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola22096
jak wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1239
ja tez tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1239
pomoz mi dzis zaczelam boje sie ze sobie nieporadze bo to nie jest tkie latwe mam taka wage jak ty na poczatku i wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchviolets
witam wszystkich ja jestem wlasnie na drugim dniu glodowki.. i jestem straaaaaasznie glodna, marze o jedzeniu caly czas :( ale MUSZE wytrwac i schudnac.. zalezy mi takze na poprawie cery :/ obeznie waze 70kg przy wzroscie 1,67m, chcialabym schudnac conajmnie 10kg :( potrzebuje wiecej motywacji, dlatego jestem tutaj na forum... podobnie jak autorka tematu [swoja droga GRATULUJE!! jestes wielka] zniechecam sie nie widzac szybkich efektow :/ dlatego zadna dieta na mnie nie 'dziala'.... :// wierze ze glodowka zadziala!!!!!!!!!! :D powodzenia wszystkim glodujacym 'glodujacym' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchviolets
*- glodujacym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchviolets
wow 3 dni i 3kg mniej!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchviolets
omg wlasnie sie zwazylam poraz kolejny.. i mam 5kg mniej!!! mimo ze to jest dopiero 4ty dzien. zycze wytrwalosci wszystkim!! wlasnie mam przed soba jedzenie.. i mam ochote zjesc chociaz troszeczke....ale wiem ze tego nie zrobie i to sprawia ze jestem z siebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki: bardzo, bardzo gratuluje i zazdroszcze. ja tez chce schudnac. Waze 65kg na 170cm wzrostu. Dopiero zaczelam, ale tak slabo tylko, nie jem po 19 ( a wczesniej obzeralam sie po nocach). Autorko, prosze, napisz, czy bylo Ci ciezko na samej wodzie? Co z uczuciem glodu? Przeciez to mozna sie wykonczyc na samej wodzie. Jak sie czulas? napisz, to wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc laseczki
słuchajcie ja zamierzam sie odchudzac po swojemu czyli z pewnością NIE!!!::::::: - jesc słodyczy - pic gazowanych i farbowanych napojów - podjadac a stosowac się do -jedzenia 3 razy dziennie; a)ś.2 kanapki waza b)o.to co bedzie tylko ze w mniejszych ilosciach c)k.serek activia lub,, m'' z mlekowity+owoc _ćwiczenia a)brzuszki po 100 dziennie b)hula hopem do tanca po 20 min dziennie c)jazda na rowerze, rolkach, gra w pilke nozną, siete, kosza -picia duzej ilosci wody Chce wazyc 10kg mniej przy najmniej w 3 miesiące gdy uda mi sie to osiognąc mija mama obiecala mi ze kupi mi całą szafe nowych ciuchów co z pewnoscią bardziej mobilizuje mnie do tej diety. nie bede wymyslała jakis głodówek bo po ostatniej tylko przez jeden dzien udało mi sie nic nie jesc ale oczywiscie za duze smakolyki moja mama zrobila w domu wiec nie bede wydziwiała. mama nadzieje ze pomogłam pozdrawiam i napewno odpowiem jak poszla mi ta dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc laseczki
uważam ze to najlepszy sposób na schudnięcie ja rozumie ze głopdówka nie którym dała duzo czyli 13kg mniej ale dochodzi do wyniszczenia organizmu a predzej czy pozniej wasza wotroba serce itp. odegraja sie za tą głodówke. ja jestem w okresie dorastania czyli musze jesc by mój organizm mógł sie odpowiednio rozwijał lecz z pewnością wyklucze białe pieczywo i bede jadła waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuska*
hej hehe czytam sobie o tej glodowce i coraz bardziej nabieram ochoty:) Waze 62kg i mam 173 cm wzrostu :) chcialambym schdnac do ok 55kg. kazdy mi gada ze dobrze wygladam zejestem dobrze zbudowana ale ja sie nie czuje jednk pewnie:( popieram nie mam zadnego sadla ani nic z tych rzeczy poprostu chcialabym byc drobniejsza:) i chyba zobacze jak to jes byc na glodowce:) mam nadzieje ze tez mi sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka glodowki
przerabialam to wiele razy,najpierw postanowilam sie glodzic po mojej pierwszej ciazy ,poniewaz wazylam 5kg wiecej niz przed ciaza.Najpierw przez miesiac jadlam w kratke -jednego dnia zjadlam 2kanapki z pomidorem z chleba ryzowego,innego jablko,jeszcze innego nic.Kawe pilam normalnie,rano z mlekiem i cukrem i czasem wieczorem jesli glod byl silny,oprocz kawy pilam czesto herbatki owocowe.przez caly nastepny miesiac moze zjadlam 2 jablka i pomidora lacznie ,w trakcie odchudzania sie nie wazylam ale sama widzialam jak chudne w oczach ;) bylam zachwycona ,chodzilam dumnie,nie przeszkadzalo mi nawet to ze moje piersi piekne C staly sie pomarszczonym obwislym A(schudly jako pierwsze:( wszystkie kosci mialam na wierzchu -caly kregoslup,mostek zebra:( po tych 2 miesiacach stanelam na wage -43 kg przy 1,63wzrostu.Schudlam 13kg ... gdyby nie ultimatum mojej mamy pewnie dalej bym sie glodzila ,bo mimo ze sama widzialam te kosci to widzialam za duzo tluszczyku w udach w posladkach.... moja psychika zamienila sie w psychike anorektyczki,wstret do jedzenia nawet do zapachow i widoku,czulam sie lekka ,taka czysta w srodku... patrzylam na swiat inaczej - bylam kims lepszym od innych ,nie musialam jesc nie potrzebowalam tego bo czulam sie dobrze podczas gdy inni od sniadania do obiadu zdazyli 5razy zglodniec-ja bylam silna!lepsza!patrzylam na ludzi jedzacych... z obrzydzeniem,sam proces jedzenia-przezuwanie lykanie itp-bylo dla mnie czyms odrazajacym... Moja mama powiedziala ze jesli nie zaczne normalnie jesc to nie zabierze mnie ze soba za granice(bez wdawania sie w szczegoly-marzenie na ktore musialam czekac prawie 2lata).Do wyjazdu miesiac -mama robila specjalne jedzenie-rybka kurczaczek itp,zjadlam garstke-czulam sie jak balon ,bez sil.Czasem zwalalam na pore-ze za wczesnie ze potem zjem itp,zapomninala potem.panicznie balam sie przytyc-zaczelam robic codzinnie 200 brzuszkow .po miesiacu wazylam 47kg czyli 4kg wprzod....jooojoooo...Warunek o ktorym jeszcze wiedzialam dlugo przed wyjazdem to rzucenie palenia... po 2 dniach od przyjazdu skonczyly mi sie fajki i wtedy sie zaczal maraton jedzenia ,picia kawy jedna za druga,czesto wymiotowalam bylam tak pelna,wszystko mi sie zbieglo,stres z brakiem nikotyny we wkrwi,moja zorana psychika mowila nie jedz podczas gdy z drugiej strony ,musialam czyms zastapic papierosa,po tygodniu bylo coraz lepiej,wymiotow nie mialam ,juz na spokojnie rozmawialam ze soba w myslach ,musze jesc normalnie ale w malych ilosciach a czesto.I wtedy zaczelo byc normalnie.... zaczelo sie od nowa pol roku pozniej...znow cos mi w glowie zaswitalo ze musze zrzucic pare kg...czulam sie nieatrakcyjna bo moj brzuch wygladal na 5miesiac ciazy,glodowka 2tyg,rzut na jedzenie ,co pare tygodni powtarzalam tygodniowa glodowke.potem zaszlam w ciaze,wszystko sie zmienilo,w koncu nie moglam odcudzac mojej malej kruszynki...niestety poronilam w 14tygodniu... :( do tej pory sie zastanawiam czy moje wczesniejsze odchudzanie nie mialo na to wplywu,organizm nie byl wystarczajaco silny by podtrzymac ciaze :( zaszlam w nastepna ciaze po 4miesiacach normalnego jedzenia :) urodzilam zdrowe dziecko,teraz kiedy ma roczek znow postanowilam wziac sie za siebie,jestem od pol roku na diecie warzywno owocowej,oprocz surowych owocow i warzyw jem takze kubek musli z mlekiem,na tej diecie w ciagu miesiaca schudlam 5kg w ciagu 2-7kg,po 3 juz tylko 8 i tak sie utrzymalo ,potem wprowadzilam chleb ryzowy z serem zoltym i pomidorem-przytylam 2kg w miesiac wiec odrzucilam,nie mam pojecia jak wyjsc z tej diety :( bez jojo obecnie waze 49kg i chce utrzymac ta wage za tydzien mam wizyte u dietetyka bo sama nie dam rady... po zapoznaniu sie z moja historaia bede skierowana do psychologa ktory leczy anoreksje-pamietajcie ze anoreksja jest choroba psychiki a nie ciala choc w tej chorobie jest jedno z drugim powiazane,i nawet jesli czasem jest w uspieniu to zawsze powraca,potrzeba osoby wykwalifikowanej ktora przedstawi ci jasno sprawe i pomoze -2dni na pozbycie sie toksyn to moim zdaniem gora!!zastanowcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla lala
Do glodowki leczniczej nalezy podejsc z glowa, wazna jest inteligencja emocjonalna, stabilnosc psychiczna i wiara w to, ze nie jest to tylko sposob na schudniecie, ale tez uzdrowienia ciala i duszy. Ja stosowalam glodowke, aby oczyscic organizm z toksyn jak rowniez po to aby byl to zacecajacy sposob na dalsze odchudzanie. Glodowke przeszlam, bez wiekszych problemow, bo jem duzo warzyw i owocow, mieso z 5 razy w roku, duzo cwicze, medytuje i rozwijam sie duchowo. Nie mam efektu jo jo. Robie glodowkj 5 dniowe, poniewaz biore tabletki antykoncepcyjne. Dziewczyny te, ktore tak zlosliwie sie wypowiadaja nie wiedza nic na ten temat, oprocz zakorzenionego ciemnego w glowie stereotypu, ze to cos zlego. Szacunek dla Was, ale jestescie niekompetentne w tym temacie. Do glodowki trzeba sie madrze przygotowac !!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebyćchud
mam 15 lat około 160 i waży 56 kg ;( rok temu ważyłam 49 i chce powrócić do tej wagi , chce głodowac ale każda moja głodówka kończy się po 1 dniu bo mam napady głodu pomóżcie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziebajecznie
Mam 17 lat, kocham jeść, od jutra próbuję moją już trzecią głodówkę, najgłużej wytrzymałam 6 dni (tak wiem, marny wynik). Postaram się wytrzymać tym razem dłużej, dużo dłużej, obym miała silną wolę. Marzeniem jest osiągnąć 55 kg przy wzroście 172 cm, teraz jest pewnie ok. 70 kg :/ Podjęłam wyzwanie na fb, 30 dni z Mel B. Ćwiczenia + głodówka powinny mi pozwolić zrzucić trochę, a przy okazji ujędrnić ciało. Dziś najadłam się znowu jak szmata, czuję się taka tłusta. Dokładnie się wszędzie zmierzyłam, wiem, że waga dokładnie niczego nie odwzorowuje, więc może centymetr coś pokaże. Najbardziej obawiam się weekendu. Ah, błagam, wspierajcie ! Chyba chciałabym w przyszłości zostać modelką, a to nie będzie możliwe z moimi wymiarami, jeśli chce wejść w świat modelingu powinnam juz zacząć. Wzrost mam, jeszcze waga i będzie kwitnąco. Gorąco Pozdrawiam ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKA NA DIECIE
WITAM :-) poszukuję ciekawych polek , które nieustannie są na diecie usmiech.gif i mogłyby na ten temat napisac wielee książek. powstaje nowy projekt dla tv discovery - polka na diecie. jakie diety najbardziej lubimy, czy lubimy się odchudzać czy to w ogóle jest skuteczne i sprawia , że naprawdę czujemy się lepiej ? jesli któraś z Was ma ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami ( niekoniecznie przed kamerą) to bardzo proszę o kontakt 505 765 088 - założę się, że macie super historie do opowiedzenia ;-) pozdrawiam serdecznie K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ja lżejsza 15kg gratulacje! Naprawdę zmotywowałaś mnie , dziś mamy z przyjaciółką pierwszy dzień głodówki bo naprawdę potrzebujemy szybkiej utraty wagi, mamy ogromne brzuchy, uda i cztery litery :/ nie fajne uczucie gdy wszystko jest obcisłe i coś się 'wylewa' przed dwoma tygodniami ważyłam 53,5 kg przy wzroście 169 teraz ważę 62,4 a to tylko dlatego że po wcześniejszej głodówce zaczęłam się dosłownie obżerać. Jadłam więcej niż przeciętni je młody chłopak. Fast foody, słodycze dosłownie wszystko co wpadło mi w ręce. Teraz zamierzam wziąść z Ciebie przykład i się pilnować po głodówce, chciałabym dotrwać chociaż dziesiątego dnia. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! Ale ja się boję takich głodówek. A nie czułaś się słabo tyle dni bez jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×