Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka ja lzejsza 15 kg

SCHUDLAM ! KG W MIESIAC I NIE MAM JOJO!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość taka ja lzejsza 15 kg

chcialam sie z wami podzielic moimi doswiadczeniami!Nie naskakujcie na dziewczyny ktore robia glodowki!ja uwazam ze jak ktos chce schudnac w szybkim czasie to jest to najlepszy sposob!jak pisalam o swoich zamiarach to wszystkie(prawie)naskakiwaly na mnie ze bede miala mjojo jestem glupia i takie tam!!!!!A ja i tak zrobilam po swojemu a wchodzac na ich topiki czytam ze po dwoch miesiacach schudly 5 kg nie raz nawet mniej :-P Zaczelam glodowke.2o dni pilam tylko wode i nic wiecej.Poczatki byly trudne ale dalam rade.Schudlam tak 13 kg potem odpowiednio wyszlam z glodowki tzn dwa dni pilam rozcienczone soki,nastepnie wprowadzalam owoce,warzywa,cwiczylam troche.Zmienilam nawyki zywieniowe,nie ciagnie mnie do slodyczy,frytek i innych swinstw.Tak schudlam 13 kg potem jeszcze dwa.Do teraz utrzumuje ta wage bez zadnych problemow i jestem z siebie dumna!!!a bylo to dwa miesiace temu!!teraz waze 55kg /167 cm wzrostu,nosze rozmiar 36 i wyglada i czuje sie swetnie!!!zapewne znajda sie takie ktore mnie zbluzgaja ale wiem ze tylko z zazdrosci bo one nie schudna nigdy bo ponad wszystko cenia zarcie i sa uszczypliwe jesli komus udaje sie z tego zrezygnowac!wiele razy nazwalyscie mnie idiotka i gwarantowalyscie mi jojo!malo tego ze jestem szczupla,mam swietna cere,lsniace wlosy,zadnego cellulitu i rozstepow!zycze wam wytrwalosci i warto uwierzcie!!!!!trzeba tylko umiec wyjsc z glodowki i zmienic nawyki zywieniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak ja Ci zazdroszcze :P heheh no ja tez odchudzalam sie jakis czas glodowka SUPER sprawa... wazne tylko zeby znac umiar...wiedziec kiedy zaczac przestac i jak przestac !!! no ja idzialm jak zaczac wazylam jzu 53kg mam tyle samo wzrostu co Ty a teraz jestem spasla swinia waze 62 kg AAAAAAAAA mam ochote sie powiesic... no ale mnie teraz zmotywowalas.ze jednak da sie utzrymac... nei wiedzialm dokonca jak wyjsc z glodowkihmm i dopadlo mnie jebane JOJO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja lzejsza 15kg
Madeleina1990,poverLOVE69 dzieki:-) ;-) rewelka nie nie jest to proste,kosztuje sporo wyrzeczen,cierpienia,placzu,zwatpienia,ale nie zaluje tego.Te 20 dni zlecialo naprawde szyko i nie raz mialam chwile zwatpienia ale kosztowalo mnie to zbyt wiele zeby przestac i zaczac sie obzerac.Teraz jestem z siebie dumna,zakladam jeansy,nic mi sie z nich nie wylewa,moge chodzic w czym chce i uwielbiam zakupy a wczesniej ich nienawidzilam.I od razu plec meska patrzy inaczej:-) :-) a ja jestem TAKA SZCZESLIWA!!!A glodowka byla dla mnie najlepszym wyjsciem bo ja nie potrafilam wytrzymac na zadnej diecie,wolne chudniecie mnie nie mobilizowalo wrecz przeciwnie zniechecalo.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym zrobiłam sobie 20 dni głódówki;) to nic pewnie by ze mnie nie zostało;) ale tak ogólnie ja bym wolała warzywno -owocowo bo zawsze to jakaś świadomość,że coś się żuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz mi proszę
Napisz dokładnie jak sie przygotowałaś do głodówki??? co konkretnie piłaś i w jakich ilosciach i jak wychodziłaś z głodówki?? ile dni. Bardzo prosze Cię o informacje Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to
sciema! Ludzie ona to wymyslila, zeby zaraz wszyscy sie zlecieli z pytaniami :O -tak tak 20 dni na glodowce :O ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja lzejsza 15kg
przeciez to-jezeli nic nie wiesz o glodowce to sie nie wtracaj tylko poczytaj!!!ludzie gloduja nawet30-40 dni dla zdrowia !!!a ze ty masz jakies problemy i zapewne zazdroscisz bo dalej jestes tlusta to twoj problem!!!ciekawe co by mi dalo zmyslanie bzdur i spedzanie czasu na siedzeniu i pisaniu bajek ...boze zawisc ludzka nie zna granic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to
hehe tak tak ja tlusta????????? jestem szczuplejsza od ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedwewowow
mam pytanie do autorki: jak zareagowal twoj organizm; a dokladniej twoje wlosy, cera?? czy wypadaly ci? czy zazywalas jakies witaminy w czasie? jak ogolnie skora twoja teraz wyglada po utracie tylu kg?? cwiczylas?poza tym jestem pelna podziwu dla ciebie:)) wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja lzejsza 15kg
przeciez to-tak zapewne na dodatek zawistna i infantylna :-/ To o co ci chodzi nazywajac moj sukces prowokacja????????????bo nie rozumiem!!!!Nie jestes mna to mi nie pisz bzdur!!!a skora taka szczupla jestes to po co wlazisz na diety?i tak nie masz niczego ciekawego do powiedzenia.ZENADA wedwewowow -wlosy sa lsniace,mialam problem bo sie przetluszczaly ,teraz juz sie nie przetluszczaja;-) Zadne pryszcze mi nie wyskakuja(nie mialam z tym wiekszego problemu aleczasem jakies mi powychodzily) teraz mam gladziutka,zdrowa cere.Nie mam ani rozstepow i cellulit moge powiedziec ze w 90% zniknal.Smarowalam sie balsamami,robilam peelingi,maseczki,no dbalam o siebie zeby czuc sie lepiej:-) a co do cwiczen to biegalam albo spacerowalam ale nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to
wchodze na diety bo wciaz musze sie pilnowac z dieta! ...ale taka pusta jestes ze nawet bys na to nie wpadla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja lzejsza 15kg
przeciez to,ty jestes pusta bo nie potrafisz komus pogratulowac z sukcesu tylko od razu piszesz jakies brednie i bezpodstawnie oskarzasz mnie o jakas scieme!!!!!!!Nie jestem tak pusta jak ty i zapewne nie chce taka byc!!!!!wiem jak to jest przytyc i napisalam to zeby niektore uwierzyly w siebie i schudly a nie meczyly sie ze swoja waga!!!!1a ty jesli nie masz nic do powiedzenia(madrego) na tn temat to nie wypowiadaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loooooooool
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja lzejsza 15kg
jem jakies 4 posilki dziennie ale male,i jem zdrowo przede wszystkim.Wcale nie ciagnie mnie juz tak do slodyczy,jem owoce,warzywa,jogurty,mieso ale gotowane,ryby...Nie chce juz chudnac tylko ewentualnie dopracowac brzuch,posladki zeby fajnie to wszystko wygladalo.Czasem zgrzesze ale nie czesciej niz raz w tygodniu,bardziej cieszy mnie przeznaczenie kasy na jakies ciuchy czy jakies slodycze i te sprawy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja lzejsza 15kg
* "Czasem zgrzesze ale nie czesciej niz raz w tygodniu,bardziej cieszy mnie przeznaczenie kasy na jakies ciuchy a nie na slodycze i te sprawy" -tak mialo byc tam wyzej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
czy mozesz nam podac takze ile cm potracilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja lzejsza 15 kg
nie mierzylam sie na poczatku ale nosilam rozmiar 40 a teraz 36. 38 jest luzne zreszta zalezy od materialu i firmu jakiej kupuje ciuchy.W niektore spodnie w rozm 38 sa spoko a niektore spadaja.przewaza 36:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie masz zadnych problemow zdrowotnych to masz naprawde szczescie. Gratuluje 15kg. Nie masz jojo bo jak piszesz wychodzilas odpowiednio z diety:). Łał, 20 dni bez jedzenia? Nie no szczena mi opadla. Byc moze z zewnatrz nie widac efektow takiej drastycznej diety, ale w srodku Twoj organizm mogl sie troche wyniszczyc. Robilas jakies badania? Jak nie to powinnas. To glupota , ale jesli ktos chce szybko schudnac i liczy na szczescie, ze nie dopadnie go jojo, rozstpey itp to dobry sposob. Ja nie pochwalam takich dlugoterminowych glodowek, ale wazne ze jestes zadowolona ze swojej sylwetki.:) Jednak nie zachecaj innych do takiego "odzywiania" bo ktos inny juz moze nie miec takiego szczescia jak Ty. "A ja i tak zrobilam po swojemu a wchodzac na ich topiki czytam ze po dwoch miesiacach schudly 5 kg nie raz nawet mniej :-P" Jestem na dwoch topikach i dlla innych to jest duzo te 5kg, wez to pod uwage. Dla innych nie liczy sie czas tylko efekty. Ja chcialabym chudnac 3-4kg miesiacznie. Nie wiecej i nie mniej. Nie kazdy marzy o zrzuceniu tylu kg w tak krotkim czasie. Zycze Ci aby nie dopadlo cie jojo. Pozdrawiam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj z głodówka
tylko w głowach dziewczynom mącicie,latami pracowałyscie na swa wagę a chcecie w miesiąc 20 kg chudnąć,żenada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam pytanie
do autorki - jak dokładnie wyglądał okres Twojej głódówki? dosłownie NIC, tylko woda? co np z gumami do żucia? dla mnie to ważne, bo jestem od nich uzalezniona. :P poza tym serdecznie gratuluję i życzę powodzenia w utrzymaniu wagi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ola
Autorko! Z calego serca Ci gratuluje!! I trzymam kciuki, zeby Ci ani pol grama nie wrocilo!!! Ja bylam jesienia na 6 tygodniowej diecie warzywno-owocowej, schudlam z 70 kg do 61 przy wzroscie 165, i w ciagu nastepnych 2 miesiecy wrocilo mi 16 kg!!!!! Waze 77.. To wszystko dlatego, ze od razu rzucilam sie na jedzenie i jadlam i jadlam i jem do dzisiaj w sumie. Wiec na prawde podziwiam Cie! I jeszcze raz gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ola
A powiedz jeszcze prosze czy brzydko pachnial Ci oddech? A jesli tak, to jak sobie z tym radzilas? I wlasnie co z ta guma? I jeszcze jedno- co robilas jak bylo Ci troche slabo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerry
hej. gratuluje wytrwalosci! chcialam spytac czy moglabys podac swoj nr gadu bo z checia zadalabym ci kilka pytan. pozdrawiam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaa
czyli ogólnie ile dni wychodziłas z glodówki i glodziłas sie?? iel to ci zajelo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppajpjdapos
ja tez tak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 gratuluje!!!! To prawda z głodówki trzeba umieć odpowiednio wyjść! zresztą jak z każdej diety :) Ja również zaczełam głodówke.Dziś jest mój 3 dzień :D Kiedyś byłam na głodówce 21-dniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes poyebana
Papla1 lecz sie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×