Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość da się coś zrobić

Kupiłam za duże buty........

Polecane posty

Gość da się coś zrobić

Niby były dobre(mój rozmiar), ale jak w nich pochodziłam, wyczułam że sa trochę zbyt luźne. Dodatkowo, nie sa całkowicie zakryte, mają tylko krytą pięte i moze to sprawia, że czuję, że stopa jest w nich niezbyt stabilna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się coś zrobić
Sądząc po ilości odpowiedzi chyba nie da się nic zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedza_Sami
Ładne są anwet ;) Ja niestety mam rozmiar 42 wiec bym mogla odkupic gfdyby wieksze byly ;pp ale nei da sie nic zrobic niestety ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa terapia
Jak już chodziłaś , to i trochę zużyłaś, więc oddac juz nie oddasz. To jest fatalne uczucie, takie za duze buty, może kup sobie wkładki silikonowe, dzięki którym stopa się nie ślizga w bucie w dół, no a sama wkładka jakąś tam minimalną grubość ma, wiec moze ci trochę wypełni przestrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhffhhh
wkładki silikonowe - nie wiedziałam, że coś takiego jest, a gdzie je mozna kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy gdzie mieszkasz
widziałam takie w punktach usług szewskich w galeriach dużych supermarketów, są też w dobrych sklepach z butami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się coś zrobić
Wypróbuję te wkładki silikonowe, moze to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie http://www.allegro.pl/item337564671_hit_sezonu_rozowe_czolenka_w_super_cenie_37.html Tez niby kupilam moj rozmiar, ale tak to jest z butami z allegro.Sa sliczne, mieciutkie, jak wlozylam na stopy to jak boso i o niebo stabilne.Kupilam moj rozmiar 41, a sa za duze.Pierwszy raz mi sie zdazylo miec na nogach za duze buty...I teraz nie wiem czy je odmieniac(musiabym odeslac je na swoj koszt i zaplacic za wysylke mniejszego rozmiaru) czy jakas wkladke...Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqgewgt
jak mozesz odeslac, to odeslac, po co sie meczyc i kombinowac autorka oddac juz nie moze, bo nosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×