Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Dlaczego dziewczyny ida do lozka z kazdym chlopakiem, z ktorym chodza?

Polecane posty

Gość a faceci....
chodziło mi tez o to ze te niedoswiadczone są pozniej zdradzane przez facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a faceci....
i co ty prawiczku robiłbyś z tą dziewicą, zanim doszłoby do czegoś konkretnego miałbyś chłopaku wytrysk i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ja chce miec tylko jedna partnerke seksualna w zyciu, wiec moze lepiej zeby byla dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam to
calkiem dobry temat, widac, ze zdanie rozne, niech robi co chce, a ludzie dobieraja sie w zwiazki tak zeby do siebie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
temat chyba nie dotyczy wszystkich dziewczyn, tylko tych co tak robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie puszczac sie baby
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci tez sie puszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porządna dziewczyna
Ja taka nie jestem, spałam tylko z moim mężem, mimo, że mam 25 lat, nie miała więcej partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
porzadna dziewczyna - wlasnie przed takimi kobietami jak ty chyle czolo i takie wzbudzaja we mnie podziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak rpzed toba chyli
tak ale jak ja napisalam ze spalam tylko z moim facetem, a jestem z Nim ponad dwa lata, to uslyszalam ze jestem nieporzadna i tak...wez sobie chlopie daj spokoj co? a najlepiej jak sie juz schylisz nie wstawaj, bo jedna bluzgasz a na druga normalnie pochwaly leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jestes porzadna, ja tam nic nie mam do kobiet, ktore prowadza zycie seksualne (nawet bujne), ale bolesne by dla mnie bylo, jakbym mial byc z taka w zwiazku, gdyz jestem prawiczkiem. dziewczyna moze byc praktycznie idealem, swiata moglbym poza nia nie widziec, ale jakby wczesniej spala z kims innym, to byloby to dla mnie strasznie przykre i meczace. nie wiem czy taki zwiazek by sie udal. zarowno dla dziewczyny, jak i chlopaka "uklad" nie dziewica + prawiczek moze byc niewygodny i krepujacy. z tego co wiem, takie zwiazki przewaznie nie sa udane. zreszta przewaznie kobieta, ktora uprawiala juz seks unika prawiczkow i raczej wolalaby zeby jej przyszly partner prawiczkiem nie byl, bo ona tez juz nie jest dziewica. to duza roznica, przepasc, babiera, dwa rozne swiaty. zreszta co tam kobieta, ktora miala jednego partnera, ktorego kochala. jakbym wszedl w zwiazek z taka co miala kilku to bym sie pewnie paskudnie czul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jeszcze dodajmy to, ze dziewczyny, ktore dziewicami nie sa nasmiewaja sie z prawiczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
albo sytuacja, chlopak prawiczek bez doswiadczenia, i dziewczyna, ktora ma za soboa wszystko, w tym oral i anal. fajny bilans obydwu stron :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla każdej matki
Do problemem jest to---Wiesz z czym byś miał problem?Nie z jej brakiem dziewictwa ale z tym,że był byś porównywany z poprzednikami i tego się boisz,że gorzej wypadniesz.A dziewica nie zauważy Twojej nie wiedzy w tym temacie i biedna będzie myślała,że tak musi być:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie boje sie, bo wiem, ze czula, wrazliwa, madra, wyrozumiala, ciepla, kochana, dobra, porzadna, inteligentna dziewczyna bylaby wyrozumiala dla mnie jako prawiczka, i by mi wrecz pomogla sie nauczyc, poza tym dla niej nie seks, a milosc jest najwazniejsza. wiec porownania sie nie boje. bardziej chodzi o poczucie estetyki i to, ze jestem wrazliwy. strasznie by mnie bolalo, ze ktos z nia wczesniej obcowal nago i robil z nia rozne "niegrzeczne" rzeczy, ze nie bylaby czysta dla mnie i tym podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla każdej matki
Taaaaaaaaaaaa-ona dziewica miała by Ciebie uczyć!!!!!!!!Ciekawe!!!!!A skąd miała by czerpac tą wiedzę,co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jestem wrazliwym i romantycznym idealista, wierze w milosc doskonala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla każdej matki
Za dużo filmów się chłopie naoglądałeś,a może harlekiny czytasz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie pisalem, ze dziewica by miala mnie uczyc. tylko nie dziewica, jesli by byla wyrozumiala na pewno dalaby mi szanse i zrozumiala, ze jestem prawiczkiem i musze sie nauczyc a wiedze teoretyczna mam, bo seksem sie bardzo interesuje, tylko, ze nie mam zadnej praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
po prostu by mnie bolalo, ze ktos by ja wczesniej obracal, brzydko mowiac. ciezko by bylo mi sie z tym pogodzic. kazdemu prawiczkowi chyba. moze lepiej isc do agencji albo przezyc przygode z jakas puszczalska dziewczyna, to potem juz bede zbrukany i skalany, taki "brudny" i nie bede juz mogl dziewictwa wymagac od dziewczyny i wtedy juz bym nie byl tak przewrazliwiony na punkcie jej przeszlosci, bym to akceptowal, bo samy bym mial swoje na sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla każdej matki
Chłopie ale Ty jestes pokręcony.Zachowujesz sie jak pies ogrodnika.Chcesz i niechcesz miec doświadczeń.Zdecyduj się w koncu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
uwazam, ze warto by bylo miec w zyciu tylko jedna partnerke seksualna, ja bym tak chcial. ale wtedy lepiej jakby ona byla dziewica. a jakby nie bylo, to lepiej zebym ja tez mial jakas przeszlosc, ze bylo rowno, uczciwie i sprawiedliwie. kobieta by tego nie docenila, ze z seksem czekam na milosc, wrecz by to pewnie wysmiala. od prawiczka juz pewnie wolicie chlopakow, co byli w burdelu, albo mieli przygode na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
mam takie zasady, ze seks powinien byc z milosci, ale jak widze po tym, jakie dziewczyny w moim wieku i mlodsze maja juz czesto doswiadczenia, to az chce miec sie zlamac moje zasady, wbrew sobie pojsc sie puscic gdzies. bo i tak pewnie na dziewice nie trafie, wiec dla kogo ja mam sie tak szanowac i na kogo czekac? moze mam z pierwszym razem czekac na dziewczyne co spala z kilkoma facetami i na dodatek zeby to byla milosc mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
poza tym uwazam, ze kobiety, ktore mialy wielu facetow w lozku powinny sie wiazac z babiarzami, bo do nich pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze dziewczyna miala jakies
doswiadczenie juz, nie oznacza, ze nie byl to wlasnie seks z milosci, ale ty zakaldasz od razu, ze sie puscila a co innego laska zrobi z toba? tez zalozmy z milosci pojdzie do lozka, a pozniej sie rozstaniecie i co? tez zrownasz ja z ziemia, uwazajac za puszczalska, zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze dziewczyna miala jakies
aha widze ze jednak masz powazny problem... uwazasz, ze laski od razu ida do lozka z facetami, na pierwszej randce, a jak nie ida, to pojdza na drugiej, a jak nie to na pewno i tak juz zgrzeszyly.. poza tym gadasz ze niedziewie nasmiewaja sie z prawiczkow, chlopakie z jakimi laskami Ty sie spotykasz? moj facet jest pierwszy dla mnie, ale ja dla niego nie jestem, ale nie widze w tym problemu, nie robie chorych jazd, bo najwazniejsze to jest to, ze go kocham, a nie ze spal z kims przede mna... mam nadzieje, ze keidys zrozumiesz ze sa wazniejsze rzeczy od seksu, bo sprawiasz wrazenie jakby twoj zwiazek mial opierac sie tylko na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze dziewczyna miala jakies
tam mialo byc niedziewice* nasmiewaja sie z prawiczkow - bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×