Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Dlaczego dziewczyny ida do lozka z kazdym chlopakiem, z ktorym chodza?

Polecane posty

Gość do księżyc w skorpionie
zajdź co??Farmazony sadzisz jak nie wiem, zazdrośc dupkę ściska? to jest twoj sposob na zycie, ale nie ciskaj komus, że jak napiszesz białe to znaczy to czarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo uwazaja jak ten tutaj
ze seks to grzech, zabawne tylko, ze sam chce grzeszyc i to z niewinna dziewica, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawne jest to jak wszyscy podniecili sie tym tematem zamiast wrzucić na luz :) 🖐️ bueheheee kocham Was za to , że tyle śmiechu mi nieraz dajecie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwww
porządna, nieporządna... zdumiewa mnie sposób myślenia niektórych... ważne jest szanować siebie i innych, być dobrym, szczerym, uczciwym, dobrze się rozumieć, kochać... i być OSTATNIM kochankiem; po grób bez zdrad i zawsze z miłością. ale co tam, i tak nikt dla kogo najważniejsza jest "wyłączność" nie zrozumie, że dla innych są sprawy ważniejsze niż to ile razy kto z kim i w jakich okolicznościach. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem prosta Skorpion, masz dar jasnowidzenia?jesli tak to marny, a jesli nie, to po co sie blaznisz? nie wiesz o mnie ani jednej rzeczy, wiec na jakiej podstawie tak twierdzisz? chcesz obrazaj moje poglady nie zgadzaj sie, z tym co mowie, ale uzywaj sensownych argumentow chyba nie musze mwoic, ze to ktorych ty uzywasz swiadcza wylacznie o Tobie...nie rozmawiamy o mnie, ale o pogladach, no coz... co do Ciebie problem, rob sobie co chcesz, twoje zycie, nie zamierzam juz dawac zadnych rad, choc te byly raczej szczere... jedna prosba, nie obrazaj tylko idealistow, romantykow i estetow, dla tych liczy sie cos wiecej niz tylko ocena ludzi przez pryzmat seksu pozdrawiam :] brudna Noelia, bo pozwolila sie dotknac swojemu facetowi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanan
zanim komus powiesz spojrz na swoje wypowiedzi, tez dostarczasz w niektorych niezlej rozrywki, standardy kafe? obrazajmy ile wlezie, masz cos do powiedzenia na ten temat mow, a jak chcesz zawierac swoje zlote mysli, to zaloz wlasny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'do hanan' urzekła mnie twoja histeria dziekuje, pozdrawiam, paaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata 2
taaa a jutro bedziesz gadac z hanan jak z najlepsza psiapsiola na czarnym niku . a ty w ogole widzisz co napisalas? co to ma byc? wypowiedz pierwszoklasisty?! hana uwielbiam cie tak trzymaj !! ja tez mam z akich jak "do hanan" niezly ubaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ja jestem romantykiem, idealista, esteta. dla mnie najwazniejsza jest milosc, chcialby miec tylko jedna partnerke seksualna w zyciu. a skoro dla mnie najwazniejsza jest milosc, to seks bez milosci potepiam. i nie widze powodu dlaczego mialbym byc z dziewczyna co uprawiala seks bez milosci. niby mnie z nia nie laczylo. w ogole niewiele by mnie mogla laczyc z dziewczyna co uprawiala juz seks, bo jestesmy jak dwa odzielne swiaty, dwie rozne planety, zbyt duza roznica i przepasc, nie pasowalbym chyba do takiej, ani ona do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanan
nie nie bede nie jestem hipokryta, nie pojawiam sie tu czesto, wiec dlatego nie mam czarnego nicka.. ale etraz spojrzalam sobie na niektore rzeczy (tzn wczoraj) ktore wypisywala, ja uwazam tyle, ze znaim sie zacznie kogos oceniac, nalezy spojrzwec na to co sie samemu pisze.. poza tym moglabys hanan wymyslec cos swojego, ta histeria jest tu powtarzana przez co 5 osobe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie mu odpisywac
ten temat robi sie nudny, a do tego obrazaja tu ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk no dobrze jaka jest
idea romantyzmu, idealizmu? i czy znasz chociaz 3 bohaterow romantycznych? nie chce Cie obrazac, ale Ty chcialbys byc romantykiem, idealista itd, tak samo jak chcialbys miec dziiewice, a chciec nie zawsze znaczy moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowy-sorbet
głupstwo. nie kazde. znasz wszystkie dziewczyny na ziemi? ja mialam 2 chłopakow: jednego z ktorym byam 3 lata , obecnego razem jestesmy rok. i tylko z nimi poszlam do lozka. a poza tym zeby facet wymagl swietosci od dziewczyny sam powinien taki byc.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On uwaza ze jak jest prawiczk
iem to wystarczy, a ze przy tym, ćpal kiedyś, i jest nietaktowny bo od razu pyta o przeszlosc seksualna, a do tego kazda dziewczyne widzi w seksualnej sytuacji, to oznacza, ze jednak cos z Nim nie tak nie bronie mu chciec dziewicy, ale takie syndromy jakie ma swiadcza o zaburzeniach psychicznych:( przeciez ejdna z jego kolezanek odpowiedziala mu, ze nie chce byc z Nim (nie byla dziewica, mimo to On chcial z Nia byc), poniewaz przez pryzmat seksu ocenia akzdego czlowieka, jakim ignorantem trzeba byc, aby choc przez chwile nei zastanwoci sie nad tym, co mowi do nas dziewczyna ktora sie zna, i na ktorej nam zalezy? skoro ona juz tak stwierdzila znajac go??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Moze się wypowiem :P Chodziłam z wilema chłopakami, ale nadal jestem dziewcią. Przciez facet na poziomie nie będzie naciskał, szanuje decyzję czy poglądy dziewczyny, a często jeszcze batrdziej ją ceni, chyba ze zalezu mu tylko na jednym :O Ja tez sobie nie wyobrazam, jak mozna pozwalac się dotykac w kroczu osobom ktore się widzi pierwszy czy drugi raz. Juz nawet nie mowię o wielkim uczuciu, ale o nabuciu zaufania, wybadania czy ta osoba Cię szanuje co mysli o dziewczynach, ktore dosc szybko się decydują... Z kazdym chlopakiem staralam się zaprzyjaznic, rozmawiac o wszystkim, naprawdę warto.... A tak swoją droga, to wszystko na te dziewczyny. Czy nie potraficie spojrzec "po rowno"? No pewnie nie, bo jak facet daje się "obmacywać" każdej to wilelki macho :o Ja tam bym nie chciala "zdotykowanego" i wylizanego przez wile kobiet :P Tu rowniez pojawia się kwestia szacunku do wlasnego ciala i osoby, poglądow itp. Nie wazne jaka płeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, spójrzcie na facetów, którym tylko seks w głowie! Rozpatrzmy sytuacje, w której dziewczyna idzie z facetem do łózka na 2 randce i są ze sobą do końca życia.. przecież są kobiety, które idą na którejś z kolei randce do łóżka z facetem i na pewno to nie jest to, że się nie szanują tylko mają normalne potrzeby jak facet. Pozatym w większości faceci namawiają na łóżko, niż kobiety.. to oni zawsze są pomysłodawcami, kobiety się zgadzają albo nie.. Kobieta nie szanująca się to kobieta, która ma codziennie innego faceta w łóżku.. nie taka, która na 2 randce idzie do łóżka.. Pozdrawiam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
to, ze ze wzgledu na poglady nie chcialaby ze mna byc to powiedziala dziewica. a z dziewczyna, z ktora sie rostalismy, rozeszlismy sie z powodow roznic w charakterze, a nie z powodu pogladow na dziewictwo. bylem w stanie dla niej zrezygnowac ze swoich marzen i idealow, pogodzic sie, przebolec, odchorowac, ze nie byla dziewica i jakos zyc z tym bolem i starac sobie z nim radzic. ale nie wyszlo nam. tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
"nie chce Cie obrazac, ale Ty chcialbys byc romantykiem, idealista itd, tak samo jak chcialbys miec dziewice, a chciec nie zawsze znaczy moc" skoro jestem prawiczkiem, to uwazam, ze zasluguje na dziewice. jestem romantykiem, bo wierze w romantyczna, prawdziwa milosci, chcialbym miec tylko jedna partnerke seksualna w zyciu oraz uczucia i milosc sa dla mnie wazniejsze od seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tylko jednego
bylam w zyciu na kilkudziesieciu randkach - spalam z 3 roznymi facetami... dla mnie randka to kolacja, kino, powrot do domu okolo 22-23, jak mi sie spodoba to jeszcze sie z nim umowie, jak nie - to nie... chodzenie z kims to cos innego niz randka - to pozostawanie w stalym zwiazku, spotykanie sie w domach a nie na neutralnym gruncie w miescie, i nic wtedy dziwnego, ze sie z tym kims zacznie w koncu dzielic nie tylko serce ale i lozko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - problemem jest to
przecież miłość nie wybiera.......... być może zakochasz się w dziewczynie od Ciebie starszej, która była w jakimś związku wcześniej i wydawało jej się że to jest właśnie prawdziwa miłość......... tak samo ty gdy już spotkasz swoją miłość po kilku latach może okazać się że to jednak nie ona jest tą jedyną..... bo miłość nie polega na tym żeby rezygnować ze swoich zainteresowań dla drugiej osoby, tylko wymaga akceptacji.......... pierwszy rok z ukochaną osobą zawsze jest super......... później jeżeli nie ma między Wami przyjaźni, wspólnych zainteresowań i akceptacji dla odmiennych poglądów.. związek nie ma szans, a usiełowanie doprowadzenia go do porządku kończy się frustracją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jesli rozstane sie z pierwsza partnerka, to wtedy zrezygnuje ze swoich idealistycznych marzen, dumy i ambicji. jeden partner... a jakby to byla dziewczyna, ktora uprawiala seks nie tylko z milosci, miala wiecej partnerow i szybko z nimi do lozka chodzila? co by mogla laczyc mnie, prawiczka i ja, dziewczyne z bujna przeszloscia? moim zdaniem nic, nie pasowalibysmy do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodza bo sa latwe
i nie szanuja przyszlego meza oraz swojej seksualnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jakbym bardzo kochal to moze bym jakos to przebolal, ze dziewczyna ma przeszlosc seksualna i bym z tym jakos zyl i znosil to cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a faceci....
a faceci lubią doświadczone bo te niedoswiadczone potem zdradzają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
doswiadczone kobiety, to lubia faceci doswiadczeni. do prawiczka najlepiej pasuje dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona18latek
ja sie bzykalam na 2 randce i sie za puszczalska nie uwazam,uklad pasowal i mi i jemu.ale to ze tak zrobilam nie znaczy ze na kazdej randce tak robie,nie widze w tym nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona18latek
a i racja z tym ze niedoswiadczone potem zdradzaja bo chca sprobowac jak to jest,inne zostaja zazwyczaj kurami domowymi i wykonuja polecenie meza,nie mowie ze wszystkie ale wiekszosc.a to ze ja sie bzykam nie znaczy ze bede zdradzala,teraz sie wystarczajaco wyszaleje zeby byc dobra zona i matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a faceci....
pasuje?? po uszach czy po czym pasują??:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×