Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czytam i czytam i mysle

Z innej strony, nie chce juz dziecka

Polecane posty

Gość czytam i czytam i mysle

Czytalam inny temat o tym jak maz nie chcial dziecka.U mnie było podobnie. U mnie odezwała się chęć bycia mamą w wieku prawie 24 lat.Bardzo wtedy tego chciałam, prześladowal mie widok cudzych dzieci, ubranek w skepach itd.Moj narzeczony wtedy nie chcial, nalegal abym \"poradzila sobie jakos z tymi uczuciami\". Tak sie stało.Teraz jak juz jestesmy \"dorobieni\", co oznacza ze pracujemy w zasadzie tylko tyle, staram sie o dziecko i ...nic.U mnie ciagle sie pojawiaja torbiele na jajniku, to raz odrzucam tabletki, raz zaczynam znowu brac.Frustracja siega granic i mam teraz do Niego o to żal.Gdybysmy wczesniej zaczeli sie starac, moze byłoby inaczej.A teraz czuje presje czasu i niecheć do staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCIAŁAS KARIERĘ TO MASZ
wiele jest takich dziewczyn czy to kobiet jak TY i...maja kasę ale niemaja dzieci , małżęństwo się sypie, on odchodzi do innej , młodszej która może dac mu dziecko, albo robi dziecko na boku a żona nic o tym niewie dopuki jej sąsiadka nie powie która sie dowiedziała od innej sąsiadki i tak to jest znam takie przypadki, skoro juz masz wystarczająco kasy to sobie zrób in vitro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzsfgdsfgfd
bo dziecko gwarantuje szczęście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×