Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytającakobitka

brzuszek

Polecane posty

Gość pytającakobitka

mam nietypowe pytanie... ciekawi mnie od którego miejsca rośnie brzuszek przyszłej mamusi. da się go odroznic od zwykłego przytycia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od około 20 tygodnia ciąży, wczesniej wyglądałam po prostu jakbym przytyła trochę, po 20 tc juz nie dało się tego pomylić z niczym innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczął kiełkować w połowie 4 m-ca i zdecydowanie widać było, że to brzuszek ciążowy a nie utyty :D Pojawienie się brzuszka jest sprawą indywidualną dla każdej z nas - podobnie jak z dolegliwościami ciążowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta 8711
u mnie byl widoczny dla innych dopiero w 6 miesiacu a tak to od 4-5 mies ja widzialam niewielka roznice!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dopiero pod koniec 5 miesiaca...wczesniej nic a nic...nawet nie widac bylo tycia:)do 5 miesiaca miesciłam sie w swoje jeansy, potem w niektóre tylko a w 6 miesiacu juz musiałam załozyć nowe większe:) To chyba kwestia indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze ok 4 miesiaca,troche wczesniej robilam jeszcze fotki,zeby wyslac rodzicom jaki mam juz brzuszek,chcialam sie pochwalic,ale niedawno tak ogldalam te fotki i mi sie smiac chcialo bo bylam plaska jak deska,no ale widocznie my z mezem juz widzielismy jakies zmiany:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 ciazy do 7 miesiaca chodzilam w swoich zwyklych spodniach biodrowkach teraz jestem w 21 tyg ciazy i tez niewiele widac, ja widze zmiane ale inni nawet sie nie domyslaja wiec roznie to bywa , ja do samego konca mialam maly brzuch, taki bardziej na boki niz w przod, a moja kolezance wysadzilo ok 5 miesiaca i to tak naprawde :) fajnie bylo ogadac ta zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
to chyba oczywiste że powiększa sie macica przed ciążą ma wielkośc gruszki (owocu) a w czasie ciąży musi rozciagnąc sie na tyle by zmeiściło się w niej prawie 5 kilogramowe dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Jestem w 22 tygodniu ciązy i prawie nic nie widac. Tzn ja zauwazam bo zawsze mialam bardzo plaski brzuch, ale jak ktos nie wie, ze jestem w ciazy nic nie zauwaza. Zupelnie plaski mialam do 19 tyg., taki doslownie prawie bez zmian, ale potem w ciagu weekendu jakos sie zaokraglil. Co dziwne, dziecko ma prawidlową wagę mimo, że moj brzuszek malenki. Gin powiedzial, ze skoro jestem wysoka inaczej mi sie wszystko rozlozy:) Ale faktycznie mysle, ze sprawa brzucha jest indywidualna. Dziewczyny, ktore są dokladnie w tym samym miesiacu ciazy mają brzuch jaki ja pewne bede miala w 8,9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×