Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

zastanawiam sie kiedy wreszcie nastapi ten dzien

Polecane posty

dziewczyny ale ja od poczatku wam usiluje wytlumaczyc ze nie mam z kim zostawic Zuzi.. nie mam tesciowej ani mamy do pomocy... nie mam rodziny.. moja matka odwiedza nas raz na tydzien, dwa.. tesciowa raz na 2 miesiace..na nianie sie nie zdecyduje - raz ze wzgledu na koszty, 2 nie powierze opieki nad dzieckiem - tym bardziej tak przywiazanym do mnie- obcej osobie, ktorej zuzia nigdy nie widziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chcialas uslyszec
To siedz w domu z dzieckiem i placz! Juz chyba Ci ktos dzis odpowiedzial na twoje pytanie! Wyjdziesz dopiero jak mala bedzie pelnoletnia, albo na tyle duza by mogla zostac sama! Jesli nie umiesz sobie z tym poradzic, niestety tyki twoj los!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz zacząć stopniowo przyzyczajac Zuzię do niani, ale to raczej by była długotrwała i kosztowna akcja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorkowa nie wiem jaka twoja zuzia jest ale moja Maniula to by z kazdym zostala i do kazdego poszla... wogole sie ludzi nie boi... gorzej ze mną bo ja jak ja z moja mama zostawiam to sie denerwuje a co dopiero z kims obcym :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris no wlasnie:O Mamani no a moja Zuzka z do kazdego si usmiecha, do obcych "gada".. ale wystarczy ze ktos ja chce na rece wziac.. to jest ryk.. poza tym z nikim sama w pokoju nie chce zostac.. pytalam nawet psychologa i niby to normalne biorac pod uwage ze zuzia babcie i innych z rodziny widzi od swieta.. i to ze karmie cyckiem.. ale na boga sily juz nie mam i naprawde marzy mi sie by znow poczuc sie beztrosko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowa ja tez mam to samo zdanie co haris, albo jakas znajoma ktorej mala sie nie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowa - taka juz kolej rzeczy ja juz mam wiecej swobody ale np. teskie do mojego bobasa, którego już nie ma zamiast niego jest duży kańciasty chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooo
to po cholere decydowalas sie na dziecko...?!!! widac wpadlas i tyle a teraz ci zal wczesniejszego zycia...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowa to i tak długo wytrzymałaś... ja też chętnie bym się sponiewierała, ale co z klonami??? ehhh to czekamy do pierwszych kolonii;) wyjechali wszyscy nasi podopieczni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
eee ja to już mam za sobą ;) Balowałam przez miesiąc co piątek i mi się znudziło :P Na takie domówki do przyjaciółki łaziłam bo teraz to mi się nie chce dziadzieje :O Owocowa doczekasz się a jak sie doczekasz to wypijesz 2 piwa i padniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co z jednej strony to to jest tak niesamowicie slodkie.. lata za mna ta moja zuzka doslownie wszedzie... a jak chce sie do mnie przytulic a np maz trzyma ja na rekach to robi taka wypasiona minke... boze no to jest poprostu wspaniale uczucie:D ale z 2giej strony czuje sie tak uciemiezona, tak uzalezniona, ubezwlasnowolniona wrecz...przybita, przyklejona... i mnie to wewnetrznie tlamsi.. poza tym gdybym byla typem domatorki to byloby mi pewnie latwiej.. ale nie jestem ( delikatnie ujmujac:P ) wiem ze kiedys zatesknie za moim bobaskiem przyklejonym do nogawki.. i chyba tylko to mnie trzyma i pozwala nie zglupiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my juz zaczelismy wychodzic... tak mniej wiecej po 13 latach :D cierpliwosci ;) poki co zrob imprezke w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
owocowa moja Zuzka ma 23 miesiace i dalej taka jest do tego stopnia że nawet śpi na mnie (POWAGA :O ) w ciągu dnia mamo i mamo i mamo ale jak mojego zobaczy to mogę sobie iść w cholerę i wali ją to :) I to jest plus że nie mamy problemu zostaje i ze mną i z nim także które chce może wyjść :) gorzej jak chcemy razem wyjść a ona żeby została z teściami :O potrafi o 2 w nocy przynieść jej kurtkę i chce do Mamy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie dziwic... ja bym z moimi tesciami tez dluzej niż 5 minut nie zostala... odrazu bym kurtke przyniosla :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahahaha :P Nie no Teściowie są super !! ;) powaga uwielbiają ją :) ale ona taka jest że nie lubi nikogo oprócz rodziców i siostry :) Paula nie narzekaj bo będzie jeszcze gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itede czyli mam jeszcze12 lat.. coz - zrobie sie na bostwo!buhahahha to mnie Hania rozwailas :) powaznie spi na Tobie??ale codziennie?? moja spi ze mna.. moze niedlugo tez wlezie na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itede czyli mam jeszcze12 lat.. coz - zrobie sie na bostwo!buhahahha to mnie Hania rozwailas :) powaznie spi na Tobie??ale codziennie?? moja spi ze mna.. moze niedlugo tez wlezie na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Owocowa niestety tak :O kładzie sie jak niemowlak na brzuchu twarz wtula w brodę i tyle :( Czasem zrobi mi wolne i sie położy na K ;) skutkiem czego dzisiaj ledwo zlazłam z łóżka tak mnie kręgosłup napierdziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itede czyli mam jeszcze12 lat.. coz - zrobie sie na bostwo!buhahahha to mnie Hania rozwailas :) powaznie spi na Tobie??ale codziennie?? moja spi ze mna.. moze niedlugo tez wlezie na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Owocowa niestety tak :O kładzie sie jak niemowlak na brzuchu twarz wtula w brodę i tyle :( Czasem zrobi mi wolne i sie położy na K ;) skutkiem czego dzisiaj ledwo zlazłam z łóżka tak mnie kręgosłup napierdziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itede czyli mam jeszcze12 lat.. coz - zrobie sie na bostwo!buhahahha to mnie Hania rozwailas :) powaznie spi na Tobie??ale codziennie?? moja spi ze mna.. moze niedlugo tez wlezie na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Hania gorzej juz sie nie da :D - i to jest wląsnie optymisty6czne podejscie :D:D kolorkowa a dlaczego spisz z malą? Jeny ja bym nie dala rady... Wszystko zniose ale noc to jest czas kiedy potrzebuje miec swoj prywatny kącik i z nikim sie nim nie dzielic- nawet z malą! Ani jednej nocy nie spala z nami... nawet w szpitalu z nią nie spalam- mimo ze ją kocham nad zycie nie moglabym z nią spac i jak ktos pisze ze sypia z dzieckiem to empatycznie wspolczuje bo wyobrazam sobie jaka to musi byc niewygoda.... zuzka kolorowej jeszcze mala moze by ja jakos oduczyc? bo hanusiowa zuzka to sie juz niedlugo sama oduczy zapewne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahahaha Mamani a tu ci dowalę a co :P moja z nami nie spała przez 22 miesiące a teraz sie uwstecznia i śpi codziennie bez wyjątku :P i też sie chwaliłam -- łochocho moja z nami nie śpi jak można spać z dzieckiem :P a spróbuj Zołze wygonić to ryk jakby zarzynali :P najlepszy myk... idziemy na sikanie do wc a ta już w pełnej gotowości leci za nami cobyśmy sobie w nocy nie uciekli od niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania udam ze tego nie przeczytalam :D:D:D juz sobie wyobrazam jak to bedzie mania z jednej strony, dzidzia z drugiej, filip ktory moze zasnac w kazdych warunkach, w nogach pies... a ja do wanny :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
MaMania spoko może nie będzie najgorzej ;) Zmykam bo znajomi mają przyjść ;) Owocowa nie łam się może na początek zostawiaj Zuze na 10-15 minut z mężem a potem coraz dłużej i dłużej muszą sie do siebie "przekonać" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie jak moge spac z synkiem. nie ma nic lepszego gdy czuje go obok. teraz nie mozemy sobie na to pozwolic bo tata w domu, ale jak jest okazja wczesnym rankiem polezec razem to fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesnym rankiem to ja lubie sie odwrocic na lewy boczek, zakosic mezowi koldre bo idzie do pracy wiec mu juz nie jest potrzebna i sie nią opatulic i sobie pospac :D:D:D a mania tez ceni sobie jak narazie prywatnosc :) lubi sypiac w roznyh pozycjach i najczesciej w odwrotną strone niż powinna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×