Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka_wodna___

Umiejetnosc pracy w zespole.

Polecane posty

Gość kurka_wodna___

Witam. Coraz częściej w ofertach pracy pracodawcy stawiają na umiejętność pracy w zespole. Wypełniłem taki test na pracuj.pl i sie okazało że ........ mam niższą niż inni wiedzę na temat pracy zespołowej. Czy są gdzieś jakieś testy wraz z najbardziej prawidłowymi odpowiedziami? Chciałbym wiedzieć czemu moja wiedza na ten temat jest zła. Boje sie ze na teście rekrutacyjnym mógłbym polec no i sam chce wyłapac roznice miedzy tym co ja mysle a tym czego oczekuja pracodawcy. Bardzo prosze o pomoc. Tu są odpowiedzi które ja zaznaczyłem. http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=13549 http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=13550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka_wodna___
Nikt nie pomoże? Ten temat innym się też przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on1234r56ty
moze tam trzeba zaznaczyc wszystkie odp - pasuje do mnie... ja bym raczej nie bral za bardzo pod uwage tego typu testow,jak pracowadca bedzie chcial wiedziec jak sie odnajdujesz w grupie to cie da do takiej i zobaczy jak sobie radzisz a w cv zawsze mozesz napisac ze z praca zespolowa swietnie sobie radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka_wodna___
Podnoszę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel897
Jest zajebista opcja na stronie . Wystarczy że wrzocicie tam swoje CV i za free znajdziecie prace w Wielkiej Brytanii, nie koniecznie w Londynie. Pracodawca skontaktuje się z wami przez telefon, a jeśli się spodobacie gwarantowany zwrot kosztów przejazdu na interview do UK. Jest tylko jeden szkopół: wykształcenie ekonomiczne i język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×