Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chica88

rzucił mnie chłopak a powód - bezsensu..

Polecane posty

"zadsługujesz na kogoś lepszego" a może jak zdejmiesz różowe okulary i wyłączysz burzę hormonów to się jednak okaże, że one wcale nie był taki super a ty miałaś selektywną percepcję rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinus
poza tym wydaje mi sie ze przez takie pier***dolenie jacy to oni nie sa warci nas chca sobie zostawic otwarta furtke. no bo jakby co to przeciez nie powiedzial Ci na pozegnanie zlego slowa, wrecz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona/
Mnie się wydaje,że chłopak autorki postu stracił zainteresowanie... sorry :( A co do zrywania, na ,,niezasługuje'' i ,,nie wiem'' lub ,,będę żałować'' to faktem jest,że pierwsze to definitywne zerwanie, ale już dwa ostatnie mówia nam o tym,że zrywający ma wyrzuty sumienia i faktycznie nie wie czy dobrze robi... Mój chłopak zarządził ostatnio separacje, on chciał miesiąca, ja zgodziłam się na 2 tyg., Wiem, że jestem idiotką-optymistką, ale własnie nie wiem o co mu chodzi, bo kiedy zapytałam czy nie chce już ze mną byc na pewno, odpowiedział ,,nie wiem''... Jak nie wie to niech się k*** dowie ;) Życie to nie film, ale miłość nie zawsze musi sie kończyć po kryzysie. I hope :( Odezwe się za 2 tyg i Wam napisze jak to się dalej potoczyło. Pozdro ludziska ze złamanymi sercami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaww
Przed chwilą rozmawiałam z chłopakiem przez telefon, sam do mnie zadzwonił żeby mi powiedzieć że nasz związek nie ma sensu i że to koniec:/ chuj nawet nie miał odwagi sie spotkać. przez cały rok mówił że mnie kocha a teraz tak nagle mu sie odwidziało;/ powiedzcie jaki jest najlepszy sposób na zapomnienie oprócz czasu oczywiście?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinus
nalepszy sposób na zapomnienie? klin klinem, hehe:) na mnie zawsze dobrze wpływa wypełnienie czasu po brzegi. studia, znajomi jakies hobby. nie ma po prostu czasu na rozmyślanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie - czy ja mogę sobie pożyczyć "selektywną percepcję rzeczywistości", czy też masz do niej prawa autorskie? - bo podoba mi się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do chlopakow
czy zerwali byscie z dziewczyna ktora wam szpera po telefonie i spytala was czy ma inna? prosze oszczere odpowiedzi.czy potrafili byscie cos takiego wybaczyc i dac jeje szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu to jest pocieszanie i gadanie. nie ma winnych. Po prostu nie bylo z jego strony milosci- nie kochal Cie. wszystkie inne powody to tylko wymowki. Zawsze tak jest. Jak sie ludzi ekochaja to sa razem a jak nie to sie rozstaja. kiedys to zrozumiesz. nie ma co sie rozwodzic nad tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewidentnie chcial
Cie splawic ale nie wiedzial jak to zrobic zeby Cie nie skrzywdzic wiec wybral najidiotyczniejszy ze sposobow....odpusc go sobie bo to kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kretyn nie kretyn nie kochal, ludzie maja setki powodow, mysla ze gdyby nie to czy tamto to byli bysmy razem. a to g... prawda. Nie ma milosci to nic nie pomoze. Tylko moze takie gadanie pomaga;) ja nie wiem wogole jak to jest ze ludzie wierza w bajki o milosci ze on kocha al enie bedzie ze mna ale moze worci .. albo sie rozstaniemy na chwil ei potem sie zejdziemy i inne pierdoly tego typu. Kazdej osobie radze pojsc po rozum do glowy, odczekac chwile po zakrztuszeniu sie miloscia, i na psokojnie poszukac tego jedynego z ktorym nei bedzie zadnych chorych numerow. boze jak czlowiek dziecinnie zakochany to taki glupi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoczi
to standardowy tekst....nie jestem ciebie wart zasługujesz na kogos lepszego ble ble ble.... pisza tak zeby z siebie zrobic ofiare zebys o nim zle nie myslała . to koniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym słyszała mojego faceta: "nie zasługuje na Ciebie". Może to pretekst, żeby ci zamydlić oczy i żebyś to ty z nim zerwała, bo niektórzy faceci nie lubią mieć zerwania na sumieniu, a gdy dziewczynie się odmieni zawsze mowia "to ty ze mna zerwalas" i ją olewaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebuba27
Dla mnie podal całkiem sensowny powód :o Nie kocha Cię i uważa, że do siebie nie pasujecie, tekst o zaslugiwaniu na kogoś kolepszego jest banałem na oslodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wart jest ciebie ten chlopak zwalil wine na Ciebie ktorej nie ma.. jesli naprawde go kochalas to on sobie uswiadomi to jak bedzie za pozno,bo teraz znalesc dziewcyzne ktora kocha bez powodujest bardzo ciezko.wiem z wlasnego doswiadczenia zycze Tobie powodzenia z calego serca.napewno jestes interesujac osoba rozejzyj sie dookola napewno jest nie jeden chlopak ktory by oddal wszystko za twoja milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turia85
nie martw się mnie też rzucił chłopak a właściwie narzeczony i to 4 miesiące przed zaplanowanym ślubem, teraz siedze w domu i nie wiem co mam ze sobą zrobić Jaki miał powód?? hmm...bo trochę się kłóciliśmy no i on nie jest już szczęśliwy...trzeba się jakoś wykręcić więc każdy powód jest dobry, jakby powiedział, że zrywa ze mną bo ma obstrukcję to dla mnie było by to samo co jego wykręty,,,,eh szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinus
tak naprawdę te powody, które się pojawiają są pewnego rodzaju pójściem na łatwiznę. nastały takie czasy, że ludzie boją się zobowiązań. wolą czuc się wiecznie "wolni". po co naprawiać czy pracować nad "starym" związkiem skoro można rzucić ta drugę osobę i wymienić ją na tzw. nowszy model. bo wiadomo że na początku wszystko jest cacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinus
tak naprawdę te powody, które się pojawiają są pewnego rodzaju pójściem na łatwiznę. nastały takie czasy, że ludzie boją się zobowiązań. wolą czuc się wiecznie "wolni". po co naprawiać czy pracować nad "starym" związkiem skoro można rzucić ta drugę osobę i wymienić ją na tzw. nowszy model. bo wiadomo że na początku wszystko jest cacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkklllllliiiimmmmm
do turia 85 a jak by chcial do Ciebie wrocic dala bys mu szanse??? Moj zwiazek trwal pol roku wiem ze to nie dlugo ale dlamnie to cos poniewaz byl moim pierwszym bliskim chlopakiem. ja strasznie za nimtesknie mam nadzieje ze wroci juz przeszlo miesiac jest "glucho " myslam nad tym by wzbudzic w nim zazdrosc co wy o tym myslicie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko
ciesz się,że facet nie rzucił Cię bez słowa bo też tak potrafią, przedtem napisze,że "ostatni dużo o nas myślałem" i więcej się nie odezwie bo ma głeboko w d.... :o ale nawet po takim czymś można się pozbierać ;) docen to,że Twój chłopak potrafił z Tobą zerwać i to w dość normalny sposób. Zapomnij o nim i tyle, wiem,że to nie jest proste ale jak najbardziej możliwe. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIZUNIA<3
no bo to prawda on chce się spotkać na tygodniu a ty nie możesz bo abo studiujesz daleko albo pracujesz.dla mnie to nie ma sensu:p no ale jak go kochasz to walcz o niego;;;chyba że już zawalczyłś:Pdla mnie to nie macie już szans;znudziłas mu sie;;heznajdz sobie kogoś innego.no chyba że nadal go kochasz.ale jak o nim nie zapomniesz to nikogo sobie nie znajdziesz nigdy.weź sie dziewucho w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak boli rozstanie....jednego dnia nabierałam sił, i wierzyłam, że będę kiedyś szczęśliwa, ale były dni w których miałam ochotę zasnąć..tak bolało serce, a oczy nie widziały już nic poza rzęsami, bo były tak zapuchnięte...musiałam go odzyskać....zamówiłam urok miłosny na http://magicznerytualy.pl. I znowu był mój:) Czasem taki sposób jest lepszy od ciągłego cierpienia. Ja wiem, że bym się nie pozbierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak nie wiedział jak ma powiedzieć, że to koniec, ale i tak w porządku, że nie ciągnął tego dalej bezsensu bo czym dalej tym trudniej by Ci było. A jeszcze jedno i czy prawdziwe w Waszym wypadku czy nie ale ogólnie baaardzo ważne są te wspólne tematy, zainteresowania. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat efektywniejszego robienia zakupów? Wejdź na tego bloga http://kasia378.blogx.pl/2015/01/09/na-zakupach-w-ulubionym-sklepie/ i znajdź dużo cennych porad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból jest ogromny i Ty również to czujesz, wiem o tym z własnego doświadczenia, ale to nie minie z dnia na dzień, czy z miesiąca na miesiąc. Potzreba na to więcej czasu. Ja żeby się nie męczyć zamówiłam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl i odzyskałam ukochanego. Aczkolwiek czasami lepiej przecierpiec trochę czasu niż na siłę kogoś odzyskiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobną historię autorką, doskonale Cię rozumiem. Minęły 3 miesiące od rozstania a ja dalej się nie mogę pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nim też rzuć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miej go w du.... poznasz lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyuczony text zeby nie zranic,bardzo milo z jego strony,mnie jeden powiedzial ze ja sie do niczego nie nadaje.Tak wiec ciesz sie ze cie nie obrazil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×