Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała filiżanka

Odpowiem na pytania o implantach zębowych

Polecane posty

Gość rex turbo
szukam dobrego implantologa w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie mam wstawianych implantów, ale moja mama zdecydowała się na taki zabieg. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie, przede wszystkim nie chodzi szczerbata, a to już bardzo dużo. Implanty robiła w klinice Rojek Dental i nie narzekała. Moim Zdaniem to miejsce jest godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie zeby twoja mama wstawiala sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullian
Ja mogę polecić Wrocław i klinikę Platinum http://www.platinum-klinika.pl/. Szukałam po opiniach w interenecie i po znajomych. Miałam załamanie nerwowe z powodu zębów, ani się uśmuechnąć, ani nawet rozmawiać bo wydawało mi się że wszyscy widzieli w jakim stanie jest moje uzębienie. Też miałam regenerację kostną a potem wszczep implantów. Byłam przerażona, ale lekarz stanął na wysokości zadania. Był bardzo wyrozumiały i fachowy. Po wszystkim wiem że wybrałam najlepsze miejsce i najlepszy uśmiech którym wreszcie mogę się dumnie dzielić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam implant z nadbudową kości a to już takie proste nie jest /a i droższe/. O takich przypadkach już niewielu wspomina. Długo nie miałam zęba w tym miejscu i kość zdołała tam zaniknąć i trzeba było odbudowywać, a to już długotrwałe leczenie, Momentami żalowałam, ż eniezdecydowałam się np, na most w tym miesjcu. Teraz wiem, że to byloby tymczasowe rozwiązanie bo zab obok jest "do wycinki" i by długo jako oparcie mostu nie wytrzymał, więc nie żaluje. Implanta nikt nie wstawia bo ma takie widzimisie tylko musi zrobić tak albo zostawić luke. Też robiłam u Daneckiej jak ktoś powyżej. B.pozytywna osoba. Uważam ze decyzje o implancie trzeba porzadnie przemyslec, wypytac lekarza o wszystkie za i przeciw, a i osamym lekarzu wszedzie informacji poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryyyka
ja wstawiałam implanty w centrum medycznym Vita Medica na ul Kłopotowskiego u lekarza Filipa Brzozowskiego, co ważne mają w swojej ofercie ratalną możliwosć zapłaty za zabieg, co jest bardzo korzystne, a przynajmniej ja się na to bardzo ucieszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryyyka
zgadzam się z osobą powyżej, implanty nie sa najtańsze, ale właśnie w centrum Vita Medica przyjmują formę ratalną za zabieg, wiec jest do dość wygodna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andiik
Albo oszczędność albo jakość. Turbo Rex może nie Kraków, ale autostradą szybko. Nie wiem jak w bliskich okolicach Krakowa, ale na Zagłębiu nie ma według mnie lepszej profesjonalnej kliniki stomatologicznej zakładającej implanty http://www.danecka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza renomą kliniki czy lekarza i wszystkimi reklamami i zapewnieniami, zwracajcie uwagę na specjalizację stomatologa. Ja jestem na etapie planowania zabiegu, głównie finansowego:) Jestem po konsultacji u dr Bieleckiego w Dentica Bieleccy w Raciborzu, zadowolona. O implancie 6-tki rozmawiałam od dawna z moją dentystką, chciała się podjać zabiegu, ale nie bardzo potrafiła mi wszystko wytłumaczyć. Warto wiedzieć, że są w stomatologii specjalizacje, m.in. z ortodontyki, implantologii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem wielkim specjalistą od implantów, wiem tylko z własnego doświadczenia. Ja robiłam implant jedynki tu: http://www.viscardi.com.pl/ i jestem zadowolona ząb wygląda naturalnie, a zabieg był w przystępnej cenie, trochę taniej niż gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarmiak
W Częstochowie jest świetny stomatolog, który specjalizuje się w Implantologii, to Pan Grzegorz Łęcki. W całym województwie chyba nie ma lepszego. Zainteresowanym podaję numer telefonu: 508294500 Osobiście znam kilka osób, którzy bardzo byli zadowoleni z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, teraz każdy dentysta proponuje implanty, ale czy się na tym zna? to tak samo jak z aparatami ortodontycznymi - dentysta bez specjalizacji może tylko krzywdę wyrządzić, nawet niezamierzoną i nieświadomie! Specjalizacja z implantologii też jest i warto o tym wiedzieć i pamiętać i zapytać ewentualnie lekarza o jego specjalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@mariusz1920r - wg mnie na Śląsku to najlepszy w implantologii jest Borczyk na poparcie słów mych przytaczam link XD tam jest tez sporo oglnych info o wstawianiu implantow http://www.borczyk.pl/oferta.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhkaroll
hm no na Śląsku to chyba nigdzie nie stosują takich metod nowoczesnych jak u Borczyka, wiadomo ze to kosztuje, ale lepiej zrobic raz a dobrze, niz wydawac kase na slaby implant, ktory sie nie przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Śląsku polecam Dentica Bieleccy, pani i pan dr bardzo fachowi, super opieka i ceny przystępne. Za wstawienie górnej czwórki płaciłam 3,5 tys. z wszystkim już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka25
we Wrocławiu warto sprawdzić Omnident. Paru znajomych tam wstawiało implanty i są zadowoleni. Ich nr to 795 560 222. Jak chcecie więcej szczegółów to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KornelK
Niestety miałem kiedyś taką niemiłą sytuację, której skutkiem były braki w uzębieniu - dwie jedynki... Ze względu na to, że jestem z Warszawy swoje implanty robiłem tutaj: http://odent.pl/oferta/protetyka_i_implantoprotetyka_o5/ Wiadomo chciałem aby wszystko było idealnie zrobione, ponieważ w końcu to jedynki, one zmieniają cały kształt twarzy . Wszystko poszło po mojej myśli mam w końcu swoje wyczekane jedynki i ładny uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po wypadku miałam dwie jedynki do zrobienia. Mostu nie chciałam bo to słabe rozwiązanie. Także implanty – wstawiali mi je na nowowiejskiego w lublinie. Zęby w sumie jak swoje – mogę gryzc wszystko i nawet ładniejsze niż moje „oryginalne” zeby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrego specjalisty szuka się nie tylko pod nosem, ale i dalej, jeżeli już decydować się na implant. Dojechałem aż do Olsztyna, by w gabinecie, który specjalizuje się w implantologii zrobić ten zabieg. Nie sugerowałem się do końca opiniami w Internecie, bo wiadomo jak to bywa, co człowiek to opinia, ew. reklama. Aczkolwiek przewertowałem wiele informacji. Wybrałem dentystę roku 2013, którego odnalazłem w gabinecie sujka.com. Etapy leczenia nie są krótkie, najpierw implant, potem most, potem dbanie i doglądanie. Jednak warto było. Cena to pojęcie względne, dla jednych mało, dla innych dużo, ale efekt bardzo zadowalający. Żadnego bólu, proces gojenia przebiegał pomyślnie, więc polecam, bo moje zadowolenie jest pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Od 20 lat noszę protezę. Górną i dolną. Po wypadku zostało mi tylko 5 zębów. Mieszkam w Warszawie i szukam tu kogoś pewnego i nie za drogiego. U mnie to może trwać dłużej, ale słyszałam że ma jednym implancie może zawiesić 2 zęby? Bo nie stać mnie na wprawienie kilkunastu implantów. Czy coś ktoś podobnego robił, wie? I czy ma warszawskie dobre doświadczenia? Słyszałam też, że niektórzy jeżdżą do Białorusi?? Jest połowa taniej i po kilku latach nie żałują.... (???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Jak ktos szuka dobrej kliniki w lodzi to polecam stomed i profesora Kozakiewicza. Ja juz jestem po zalozeniu 6 implantow i mam nadzieje ze bedzie oki. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakładałam implant w klinice VipDental (http://www.vipdental.pl/) w Bielsko-Białej. Na szczęście nie trzeba było robić augmentacji kości. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Możliwość zrobienia tzw "teeth in an hour", czyli wstawienie implantu w godzinę. Niby trzeba się do tego wcześniej przygotować, ale radość z posiadania implantu w tak krótkim czasie, bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na razie jestem po konsultacjach w gabinecie Almadent (http://www.nzozalmadent.pl/) i zastanawiam się nad wstawieniem korony porcelanowej. Powiedzcie mi tak szczerze, czy różni sie taka korona od implantu? Bo że ceną to juz wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za dziwna alternatywa, korona czy implant ? Koronę można założyć, jeśli jest korzeń zęba, jeśli go już nie ma, to nie ma na co nakładać korony, pozostaje implant albo most. Implant to jest ten metalowy sztyft, wbijany w kość, na to idzie potem odbudowana protetycznie korona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jejku?! Wygląda to tak jakby tu sami fachowcy pisali? Chyba że ja taki tępmy jestem i nie wiem w większości o czym piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak zęba to jedna z najgorszych rzeczy, jaka może nas spotkać… Mi wyrwano górną dwójkę, nie wiedziałam co dalej robić, byłam podłamana bo wszystkie implanty takie drogie… Z pomocą przyszła koleżanka, która poleciła mi dr Kołosowskiego z kliniki Unident Union we Wrocławiu. On uratował moje życie! Wiadomo, że trzeba było trochę zainwestować, ale to końcu inwestycja na całe lata. Jestem bardzo zadowolona, teraz znów mogę się uśmiechać i nie straszę przy tym przechodniów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taki sam problem. Mam złamany korzeń górnej dwójki. Czeka mnie usunięcie zęba. Na implant mnie nie stać. Proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem dlaczego wszyscy pisza o dentystach, klinikach,a nikt nie wspomina jakiej marki sa ich implanty ? Przeciez to takie wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×