Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała filiżanka

Odpowiem na pytania o implantach zębowych

Polecane posty

Gość gość
Implanty stomatologiczne w Pure Clinic to najlepszy sposób na rekonstrukcje brakujących zębów. Świadczymy wszechstronne usługi stomatologiczne, zajmujemy się m.in.: implantologią, stomatologią estetyczną, endodoncją i protetyką. Umiejętności lekarzy, specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednio przystosowane placówki pozwalają na bezpieczne oraz coraz bardziej estetyczne wykonanie zabiegu Jednak jak każdy zabieg, leczenie implantologiczne wymaga odpowiedniego planowania oraz wiedzy nie tylko lekarza wykonującego zabieg, ale także samego pacjenta odnośnie profilaktyki przygotowawczej oraz po zabiegowej. W końcu najlepsze rezultaty wynikają ze współpracy. Zapraszamy więc do naszej Kliniki Stomatologii i Implantologii Pure Clinic. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne sukcesy naszych specjalistów z pewnością pozwolą Ci uwierzyć, że jesteś w odpowiednim miejscu. Dzięki naszym implantom odzyskasz swój piękny uśmiech!!! Serdecznie zapraszamy! Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku 8:00 – 20:00 Oraz w Soboty i Niedziele 10:00 – 16:00 tel. 81 477 57 96 LUBLIN UL. DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 181 Nie zwlekaj zapisz się już dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kilka pytan 1. czy zalozenie wiekszej liczby implantow pozwoli na negocjowanie ceny za pojedyczny implant? jaka jest praktyka gabinetow stomatologicznych w tym zakresie? 2. jesli brakuje mi szesciu sasiadujacych ze soba zebow to co bedzie lepszym rozwiazaniem? 6 pojedycznych implantow czy zalozenie np 3 + korona?, ta druga opcja wydaje sie byc tansza ale wtedy nacisk na cala powierzchnie spoczywalby tylko na 3 srubach, nie mam pojecia czy one sobie z tym poradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz132
Myślę, że najlepiej skontaktować się od razu z kliniką, w której mógłbyś wykonać wszczepienie implantu. W samej Warszawie to polecam Galileo Dental (galileodental.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wiedzieć, że samo wszczepienie implantu to jeden z etapów leczenia. Najpierw cała diagnostyka, często potem odbudowa kości, następnie zabieg wszczepienia, okres zagajania się implantu i potem budowy zęba. Warto szukać stomatologa, który specjalizuje się właśnie w implantach, a nie robi je po kursach tylko. Ja robiłam swoje 2 implanty u dr Bieleckiego w Dentica Bieleccy. Wszystko załatwia się na miejscu, nie trzeba biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straciłam zęba (aż wstyd mówić), jedząc kebaba. Ułamała mi się jedynka. Byłam załamana! Jak normalnie funkcjonować bez jedynki? Chodziłam przecież do pracy :( Trafiłam do Smile Makers na warszawskim Wilanowie, do implantologa - Pawła Cichosza! Zrobił mi jedynkę tak, że nic nie widać! Leczenie trochę trwało i nie należało do najtańszych, ale polecam z całego serca! Zapomniałam wspomnieć - już nigdy nie tknę kebaba! Tu podsyłam link do kliniki i Pana Pawła Cichosza http://smilemakers.com.pl/pawel-cichosz/. Jeśli ktoś jest z Warszawy, polecam serdecznie. Ja po złamaniu tej jedynki byłam w stanie pojechać nawet na koniec świata, oby tylko mieć dobrze zrobiony ząb! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleczek
Na implantach lepiej nie oszczedzać, trzeba znaleźć dobrego dentystę który będzie w stanie prawidłowo je wstawić. Ja miałam zakladany implant po ubytku, jeszcze z dzieciństwa. Miałam szczęście znaleźć gabinet https://stomatologiaswiatkowska.pl/, który specjalizuje się w implantologii. Teraz mam ładny impant i zero problemów po jego założeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty to bardzo dobre rozwiązanie, ale trzeba o nie też dbać, inaczej je również możemy stracić. Niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Mnie uprzedził doktor który wstawiał implnaty w gabinecie Medens - b.miły stomatolog, zna się na swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że bardziej ten kierunek - http://www.newdentclinic.pl/ Tak, to Poznań, ale jesli chodzi o implanty, odległość nie powinna mieć znaczenia. Raz, że mowa o kosztownym zabiegu, a dwa - chodzi jednak o czymś poważnym, co powinno być prowadzone przez fachowca. Dr Alaa Eljamal właśnie w tym się specjalizuje. Najlepiej pojechać na darmowe konsultacje i nawet porównać sobie z tym, co usłyszycie w innych gabinetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluniaa
Ja polecem Beatę Świątkowską https://stomatologiaswiatkowska.pl/ to prawdziwa profesjonalistka. Jest miła i rzeczowa, a wykonane przez nią implanty doskonale się spisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam implant i leczenie kanałowe. Teraz już wszystko ładnie zagoiło i powiem, że nie żałuję, mogę się nareszcie uśmiechać bez wstydu :) Koszty rzeczywiście są zabójcze ale efekty ok. Polecam po zabiegu (ale nie bezpośrednio) stosowanie konopnego płynu do płukania jamy ustnej. Lepszy niż nie jeden polecany przez lekarzy. Zawiera naturalne składniki, np. stewię, szałwię. Działa przeciwbólowo, antybakteryjnie i przede wszystkim po dłuższym stosowaniu wybiela zęby. Produkt naprawdę godny polecenia:https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/22-konopny-plyn-do-ust-150ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konopna Farmacja Poznań
Konopny płyn do ust jest wzbogacony wyciągami roślinnymi ze skrzypu, konopi, szałwii, goździków, cynamonu, mięty, rzepaku i stewi. Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Zalecany do codziennej pielęgnacji higieny jamy ustnej. Może on pomóc przy nieprzyjemnych dolegliwościach takich jak: aftach,  ostrym bólu zębów i dziąseł, zapaleniu dziąseł i chorobie przyzębia krwawieniu z dziąseł , próchnicy, kamieniu nazębnym,po zabiegach chirurgicznych jamie ustnej, powstawaniu płytki nazębnej,profilaktycznie. https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/22-konopny-plyn-do-ust-150ml.html konopiafarmacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka20347
Konopny płyn do ust jest wzbogacony wyciągami roślinnymi ze skrzypu, konopi, szałwii, goździków, cynamonu, mięty, rzepaku i stewi. Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Zalecany do codziennej pielęgnacji higieny jamy ustnej. Może on pomóc przy nieprzyjemnych dolegliwościach takich jak: aftach,  ostrym bólu zębów i dziąseł, zapaleniu dziąseł i chorobie przyzębia krwawieniu z dziąseł , próchnicy, kamieniu nazębnym,po zabiegach chirurgicznych jamie ustnej, powstawaniu płytki nazębnej,profilaktycznie. https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/22-konopny-plyn-do-ust-150ml.html konopiafarmacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, i znowu nieuczciwe reklamy, a na konkretne pytania nie ma kto odpowiedzieć. strach się udać do takich doktorów, co się posługują takimi metodami. gościu z 2017.04.01 nie wiem jak to jest z kosztami w takim przypadku, mam nadzieję, że można liczyć na jakieś zniżki, szkoda, że tak trudno 'spotkać' prawdziwych pacjentów, którzy mają coś do powiedzenie, a tylko ciągle te reklamy. natomiast jeśli brakuje obok siebie kilku zębów, to na pewno można na mniejszej liczbie implantów założyć tzw. most, wydaje mi się że na 3 dałoby już radę, ale to też musi ocenić lekarz, po zbadaniu warunków w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty to ostateczność. Strauman ok, Osteoplant zniknął z rynku, fabryka upadła. Czasem wszczepiaja po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 40
Z całego serca moge polecić wam doktora Kołosowskiego z kliniki Unident Union Denta Spa we Wrocławiu. Bardzo kompetentny lekarz dzięki któremu mam piękny uśmiech i nie wstydzę się wychodzić z domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszechobecne nadajniki telefonii komórkowej i implanty - żyć nie umierać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa70
Witam. Ja zaczęłam historię z implantami pięć lat temu. Najpierw wizyta u ortodonty, bo okazało się że mam zły zgryz. Od 25 lat byłam bez jedynek . Nosiłam protezę. Odstęp między dwujkami się zmienił i zanikła kość pod jedynkami. Słowem pełny komplet koszmaru. Dwa lata noszenia aparatu ortodontycznego. Jestem zadowolona z mojej pani doktor. Po dwóch latach noszenia aparatu kontakt z chirurgiem szczękowym który jest specjalistą implantologiem. Tomografia i pamtomogram . Kilka konsultacji. To było bardzo trudne wyzwanie. Przyszedł dzień na wstawienie implantów. Tego dnia lekarza willa jeden , dłużej nie mogłam wytrzymać. Nic nie bolało ale te wszystkie dźwięki które słyszałam mnie rozwaliły. Niestety . Pół roku później wystawiałam drugi implant u tego samego lekarza. Znów czekałam pół roku. Przyszedł czas na śruby gojące. I niestety implant wstawiany jako drugi się nie przyjął. To narazie zostałam z jednym implantem jeż że śruba i drugi wyjęty. Znów czekałam aż dziąsło się zagoji. Potem była znów próba wstawienia i znów niestety się nie przyjął. Postanowiłam że do trzech razy sztuka. Odczekalam aż dziąsło się zagoji i podjęłam trzecia próbę. Zapomniałam napisać że tą trzecia próbę podjęłam u innego lekarza. Po czterech miesiącach sukces. Przyjął się. Teraz to jest po pięciu latach mam obie śruby gojące i jestem po zrobieniu wycisków. W czwartek powinnam mieć już zęby. Sama niedowierzam. Mąż mnie bardzo wspiera. Po wszystkim czeka mnie jeszcze jeden zabieg. Zostały mi pokiereszowane dziąsła nad jedynkami. Trzeba zrobić plastykę dziąseł. Ból był, jadłam zupki, powoli wprowadzałam pokarmy stałe. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo się udało. Niestety nie wiem jeszcze jak będę wyglądać. Jeszcze sporo przede mną. Pozdrawiam wszystkich tych zadowolonych i niezadowolonych z implantów. Szkoda tylko że to jest tak potwornie droga sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej, skomplikowana historia, naprawdę, życze najlepszego i szybkiego uzyskania pięknego uśmiechu!!! U mnie nie było tak skomplikowanie , bo tylko implant dwójki. Ale pozytywnie od poczatku do końca. Wiem, że najwazniejsze to trafić do najlepszgo fachowca, to najważniejsze. Ja trafiłam - moja mama wcześniej wstawiała sobie most na implantach i widzałam co i jak , u niej super, u mnie teraz też. Robiłyśmy w Śląskim Centrum Imlantologii Astra Dent http://www.astra-dent.pl/ bardzo wam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, sprawdzajcie przed jakimkolwiek leczeniem najpierw specjalizacje stomatologa, to naprawde ważne, żeby wiedzieć że się jest w dobrych i odpowiednich rekach. Mżna to zrobić w sekundkę dosłownie http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/rejlek/hurtd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty wstawiano mi w Krakowie w Studio Stomatologii Estetycznej SE+ na BAtorego, efekt super. Klinika rewelacyjna, lepiej trafić nie mogłam http://www.studiose.med.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak00
Ciężka sprawa z tymi implantami zębowymi. Są oczywiście drogie i trzeba przejść długą drogę by wszystko się udało. Ja na szczęście nie miałam żadnych powikłań i od razu moje 3 implanty się przyjęły. Może to dlatego, że trafiłam na dobrego specjalistę? ;) Polecam serdecznie robić implanty zębowe w Vita-dent gliwice http://vita-dent.gliwice.pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola000
http://stomatologkolobrzeg.com.pl/implanty-i-protetyka/ polacam bardzo. Pan Paweł to magik w swoim fachu. Myślałam, że nikt mi nie pomoże ale jednak. Bardzo profesjonalnie, bezboleśnie, cenowo jak dla mnie w Kołobrzegu najlepsze ceny. W końcu mogę bez skrępowania i wstydu uśmiechać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertGra
Co w sytuacji gdy po 10 latach (na tyle zwykle dostaje się gwarancję), implanty zaczną się "psuć"? Mam na myśli sytuację, w której jest to spowodowane czynnikami niezależnymi od nas samych (np. cofanie się dziąseł). Co wtedy? Usunięcie implantów i sztuczna szczęka? Dziwnym trafem ten temat nie istnieje podczas rozmów z ortodontami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robercika
Ja polecam panią Elżbietę Sujkę http://sujka.com.pl/, znakomity lekarz. Też nie rozumiem tej nagonki na implanty. Czasem tak się dzieje -zęby są słabe mimo starań i dbania o nie, czasem można je stracić w wypadku samochodowym. No nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena3934
Też wstawiałam implant we Wroclawiu, ale w klinice stomatologicznej Proclinic Dental.Po części , ze znałam to miejsce ( jestem ich pacjentką od lat). Po częśći, że klinika ma dobre opinie i jest uznawana za jedna z lepszych w mieście. NIe było to tanie ale nie żałuję. Jest to wygodniejsze, ząb wstawiony praktycznie nie różni się od moich naturalnych. Zęba utraciłam niestety ale w wypadku, nie przez zaniedbanie. http://proclinicdental.pl/o-nas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam wszczepionego implanta, moj korzonek zadomawia sie od 2 dni i jest to prawa 3. Lekarz dal antybiotyki, plyn i cos silnego przeciwbolowegona recepte. Ale dziwne to on nic a nic nie boli, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się, że nic nie boli :) to kwestia tych przeciwbólowych leków, ja też nie odczuwałam bólu po. Protetyk to jak już się implant zagoi! Gdzie robiłaś zabieg? Ja u Bieleckiego w Dentica Racibórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniuszka
ja idę do Lux Medu żeby sprawdzić co dzieje się z moimi zębami bo chce zrobić implant, do 15 października mają darmowe konsultacje więc chcę skorzystać i sprawdzić czy w ogóle mogę mieć implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×