Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała filiżanka

Odpowiem na pytania o implantach zębowych

Polecane posty

Gość gość
Co takiego?! implanty na allegro?! świat oszalał!!!! :) Ja rozważam zamianę protezy na implanty, nie mam w ogóle zębów. Nie mogę się przyzwyczaić do plastiku w buzi i dentysta polecał mi implanty. Nawet nie ośmieliłam się zapytać o koszty, żebym nie spadła z fotela:) czy ktoś tu może orientuje się co do kosztów implantów w przypadku całej protezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowita proteza na implantach może przekroczyć koszt 50 tysięcy złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze... Wyczytałam już, że to jest kilka implantów, na których opiera się potem proteza, a jeden implant to tak 3-4 tys. Umówiłam się na konsultację do implantologa i dowiem się wszystkiego. Mam nadzieję, że nie będzie to koszt samochodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakesienka
ja robiłam implanty u Milcarza, na wszystkie pytania odpowiedział mi na wizycie konsultacujnej wraz z wykonaniem potrzebnych badań przed zabiegiem. za implant płaciłam ok 2000 zł na stronie www.milcarz.pl jest dużo informacji na temat implantów także polecam poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi u Borczyka w katowicach zaspiewali 70 tysiecy za cala gorna proteze na implantach + odbudowa dna zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po małym incydencie mój mąż stracił dwa ząbki i potrzebował na szybko implantów. W Boadent prestige udało się to sprawnie załatwić i całe szczęście bo pokazać się tak ludziom bez jedynek na przedzie to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdajemy sobie sprawę, jak istotne są dla pacjentów ich zęby, ich zdrowie i wygląd. A także poczucie bezpieczeństwa w gabinecie i kompetencje stomatologów. Dlatego polecamy siebie ;) Zabieg wstawiania implantów jest ważnym zabiegiem. Każdy przeprowadzamy z ogromną dokładnością i zachowaniem zasad higieny. Wszczepiony implant zębowy zostaje solidnie i stabilnie umiejscowiony. Nie różni się wyglądem od naturalnych zębów pacjenta i jest tak samo funkcjonalny jak one. Na przestrzeni lat chirurgia stomatologiczna bardzo się rozwinęła. Jak najefektywniej korzystamy z jej postępu, zapewniając swoim pacjentom najnowocześniejsze leczenie implantologiczne. Pozdrawiamy z Krakowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RemiGaillard
Hej, robiłem implanty we wrocławskim Omnidencie, mają świetnego chirurga i implantologa. Co prawda noszę pełne implanty (śruba + korona) dopiero niecałe dwa miesiące ale są bardzo wygodne i dopasowane do zgryzu, poza tym nie czuć jednak tego ciała obcego, praktycznie jak własne zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga33
Ja osobiście zaopatrzyłem się w kosmetyczne implanty zębów za pośrednictwem www.odzyskajusmiech.pl , no i muszę powiedzieć, że nie widać, że nie mam zęba. Polecam serdecznie, zwłaszcza że to tanie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onadd
Osobiście mogę polecić implanty na stronie internetowej www.odzyskajusmiech.pl - sam z nich korzystam od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolony. Za niewielkie pieniądze można pokonać kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę na ursynowie Dental Service, miałam robione praktycznie wszystkie zęby, ale jestem bardzo zadowolona z efektu. Jeżeli chodzi o lekarza proszę pytać o Dariusza Pitucha, czytałam o nim sporo, jest jednym z czolowych polski implantologów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka00
Jeśli ktoś ma naprawdę spory problem, żeby znaleźć kogoś odpowiednio to warto zajrzeć na stronę http://www.psi-icoi.pl Może coś doradzą z tego zakresu. Implantologia stomatologiczna to specjalizacja, która wymaga naprawdę sporej wiedzy. Nie oddałabym się w przypadkowe ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie właśnie! teraz implantami zajmuje się prawie każdy dentysta! a nie każdy ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, sam kurs nie wystarczy żeby zajmować się tematem. Ja trafiłem na doktora A. Bieleckiego (Dentica Bieleccy Racibórz), specjalista z protetyki i implantologii, a jego żona z periodontologii. Specjaliści więc jak znalazł od implantów zębowych! Warto zwracać uwagę na specjalizację lekarską, zanim zdecydujemy się na implanty w danym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje taki implant i czy trzeba się liczyć z kosztami pobocznymi? Widziałam reklamę, gdzie była podana cena 1500 zł. Zdziwiłam się, że to tanio. Ale może są jakieś koszty dodatkowe, o których w reklamach nie mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dwa tygodnie wszepialam 6 implantow (w katowicach). Mialas niesamowicie dosc noszenia protezy calkowitej akrylowej,z biegem lat mi strasznie przeszkadza. Naczytalam sie ze zabieg bezbolesny itd ,no fakt nie bolalo ale te wkrecanie wiertarka nie bylo przyjemne ,choc nie bolalo:)Tydzien bylam spuchnieta i z domu nie wychodzilam i ten tydzien bylam bez protezy. Po tygodniu podscielil mi lekarz ta moja proteze i mecze sie narazie bo znowu takjaby musze sie przyzwyczajac do niej bo wydaje mi sie wieksza(dlatego ze dziasla sa wieksze po implantach). ale na szczescie nie widac zeby jakos zeby byly inne czy wystawaly z buzi.Plus taki ze schudlam 5 kg bo malo jem i plynne pokarmy i gorna warge nie mam juz taka zapadnieta tylko taka ladna teraz:) Musze jeszcze odczekac 4 miesiace i wtedy na zakladanie srob gojacych a potem znowu za dwa tyg juz na zakladanie koron czy protezy na implantach(stalej)i bez podniebienia:):):):) narazie mecze sie i czekam ale moze moje marzenie sie spelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden taki implant to około 5 tys. zł ze wszystkim. Jak pisałam, robiłam u dr Bieleckiego w Dentica Bieleccy w Raciborzu, tam mają taki pakiet za 5 tys. zł i wszystko w tym pakiecie, od badań przez zabieg aż po koronę na zakończenie. Za 6 implantów ile płaciłaś? Ile wyniesie Cię ta proteza całkowita? Na pewno w przyszłości jeśli będę potrzebowała protezy całej, to na pewno implanty! Nie wyobrażam sobie jakiegoś plastiku w buzi. Podaj koszty całkowite jeśli możesz ile Ciebie wyniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas33
Sprawdź sobie ofertę gabinetu HD Dental – http://hd-dental.pl . On mieści się przy ul. Tarnogórskiej 217 B. Kolega polecił mi dr Herczakowskiego, jak miałam problem z usunięciem ósemki. Zabieg wykonany znakomicie, szybko, sprawnie. Naprawdę warto korzystać z usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuntaKinte123
Powiem tak, jeśli ktoś chce zasięgnąc na prawdę fachowej pomocy na temat implantów zębowych to niech się zgłosi do Nobel Biorace. Oni prowadzą właśnie darmowe konsultacje, nie pamiętam jednak w które dni. Warto sobie ich jednak wygooglowac ponieważ to bardzo dobre miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ząbki też robie w Unident Union. Mój uśmiech wreszcie odzyskał blask i biel. Teraz mam ochotę tylko się uśmiechac. Przede wszystkim profesjonalna obsługa, oraz miły pan lekarz stomatolog Kołosowski . Wnętrze robi wrażenie i czasem można spotkać kogoś sławnego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do zrobienia dwa implanty - 6 i 7 na dole. Niestety efekt zaniedbania w młodości. Teraz zęby u góry się obsuwają, ze względów zdrowotnych chciałabym uzupełnić te braki. Koleżanka poleciła mi klinikę Luxdetnica w Krakowie, gdzie sama robiła, i dra Wilisowskiego. Myślę, że do niego się wybiorę, bo ma świetne opinie. Dodatkowo interesuje mnie bardzo ta kwestia http://www.luxdentica.pl/implanty-w-1-dzien - nie ukrywam, że chciałabym jak najszybciej mieć to za sobą i cieszyć się już efektami i pełnym uśmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o implanty, to radzę robić je w gabinetach, gdzie jest możliwość zrobienia na miejscu tomografii szczęki, aby ocenić jakość kości. Dzięki temu można uniknąć przeszkód podczas zabiegu. Ja miałam konsultację z chirurgiem w gabinecie Indexmedica, tomografię i wszystko poszło super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawabez
Gościu z 17.03.2016 jeśli zajrzysz, napisz jak Twoje implanty, czy wszystko do tej pory w porządku? nie jestem z K-c, ale jestem ciekawa ile zapłaciłaś tam za jeden implant. Myślę o implantach, ale nie umiem się zdecydować, bardzo się boje zabiegu, efektu (bo mam trudną sytuację ogólnie, brak kilku górnych zębów i bardzo dziąsłowy uśmiech, a swoje zęby przekrzywione w jedną stronę, super efektu estetycznego nie oczekuję, najbardziej zależałoby mi na naturalnym wyglądzie, lecz nie wiem czy to w ogóle możliwe do osiągnięcia ;<) ubolewam ogromnie nad stratą zębów, bo stało się to bardzo wcześnie, i od tej pory praktycznie wegetuje w ukryciu. Jako czarnowidz boje się też, że się u mnie nie przyjmą, albo po paru latach coś się z nimi stanie, może na coś zachoruje co źle wpłynie na dziąsła/kości/implanty i będzie trzeba wszystko usuwać, a to ponoć jeszcze gorsze niż zakładanie, trudno znaleźć lekarza, który się podejmie, i można zostać z masakrą w szczęce. Bardzo mnie to przeraża, bo na ten temat jest minimum informacji, nawet w cennikach tego nie widziałam, czyli jakby potwierdza, że nie zdarza się to póki co często, ale jak się zdarzy to jest duży problem. Czy ktoś może przechodził usuwanie implantów? może przesadzam? może te straszne przypadki, które znalazłam to jakieś wyjątki i w większości przypadków kończy się to dobrze? Wiem, że muszę w końcu podjąć jakąś decyzje w sprawie uzupełnienia mojego uzębienia, dlatego każde informacje na ten temat są dla mnie istotne, nie znam w ogóle żadnych osób, które mają implant czy tez inną protetykę. wydaje mi się, że sama jestem z takim problemem :( jeśli ktoś chce może pisać też na mail kawabez@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawabez
po 'możliwe do osiągnięcia' miał być raczej :( a wyszła nie ta mina : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka009
To raczej profesjonalista powinien odpowiadać na pytania o implantach. Technologia tak idzie do przodu, że obecnie już nie korzysta się z niektórych materiałów czy metod sprzed lat. Warto tutaj http://fachowydentysta.pl/uslugi-implantologia/ sobie poczytać, umówić się na wizytę i popytać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo fajnych informacji. Dzięki. Ja w przyszłym tygodniu będę miała robiony implant. Trochę się boje ale chyba niepotrzebnie. Miała któraś z Was robiony implant w gabinecie http://www.hercka.pl/? Właśnie tam jestem zapisana.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka poleciła mi http://artdenta.pl/. Ona robiła tam implanty, po tym jak stracila zęby w wypadku, poza tym miała jeszcze inne poważniejsze problemy chirurgicznie, z którymi w Artdenta sobie poradzili. Stwierdziłam, że skoro dają radę nawet z takimi hardkorowymi przypadkami, to mój implant pójdzie jak z płatka ;) Jakością i podejściem do pacjenta jestem zachwycona! Polecam p.Agnieszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×