Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała filiżanka

Odpowiem na pytania o implantach zębowych

Polecane posty

Gość gość
kawabez zacznij od konsultacji z lekarzem implantologiem. Jak pisałam już wcześniej, ja robiłem w Dentica Bieleccy u dr Bieleckiego. Oni mają bezpłatne takie konsultacje w każdy czwartek, oczywiście trzeba umówić wizytę. Doktor wszystko sprawdza i wyjaśnia, jak są potrzebne badania możesz je zrobić od razu na miejscu (są płatne, ale jak zdecydujesz się na zabieg, to odliczają te koszty potem). Przynajmniej warto się wybrać i dowiedzieć wszystkiego jak to jest w Twojej sytuacji. Bo w internecie jest dużo i sprzecznych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tak jak napisała powyższa osoba, musiszaczać od konsultacji ze stomatologiem zajmującym się implantami zębowymi. Wcześniej jednak dobrze jest wiedzieć o czym rozmawiać, zerkinj sobie na artykuilik http://www.noadental.pl/aktualnosci/implanty-zebowe-etapy-kliniczne W prosty i przytępny sposob opisany. Co do stomatologa to neistety nie pomogę Ci ponieważ implanty wykonywałam we Wrocłąwiu. W razie pytań pisz śmiało... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda sprawa implantów w przypadku całkowitej protezy? Mąż od kilku lat ma protezę, ale cały czas narzeka na dyskomfort. Zastanawiamy się nad implantami, tylko koszty są przerażające! Jeden implant sam około 1,5-2 tys. Przy całkowitej protezie trzeba tyle implantów ile zębów? Będę wdzięczna za informacje osób zorientowanych w temacie, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie informacji o wszczepianiu implantów zębowych to znam dobre Centrum stomatologiczne w Częstochowie, na ich stronie jest ogromna baza wiedzy i wiele pytań / odpowiedzi z życia wziętych http://medor.pl/oferta/implanty-czestochowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaaa
Hej, Planuje zalozenie mostu porcelaniowego na 6 implantach (po konsultacji przedstawiono mi taka opcje). Chodzi o szczeke. Musze usunac kilka zebow przed zabiegiem. Moje pytanie dotyczy ceny takiego rozwiazania. Czy ktos moze podzielic sie informacja, ile kosztowala taka przyjemnosc? Moj implntolog podal mi swoj kosztorys, ale przeroslo to moje najsmielsze oczekiwania. Jakkolwiek, jestem zdecydowana, ale chcialabym dowiedziec sie, czy 50tys zl za most dla szczeki to normalna cena? Dziekuje i pozdrawiam! Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę odpowiedzieć na jakieś pytania. Miałam robiony implant dwójki i wygląda bardzo ładnie. Niczym się nie odznacza, tylko ja wiem gdzie on się znajduje. Implant miałam robiony w gabinecie www.rojekdental.pl jeśli ktoś chciałby namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfiatusek22
Witam. Dwa tygodnie temu miałam założony implant na dolna szóstkę. Dotychczas nic mnie nie bolało, a teraz boli jakby po wyrwaniu zęba, czasem pulsuje. Czy ktoś miał coś takiego i jak sobie z tym poradzić ? Póki co płuczę usta płynem Dentosep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudinka
Widzę większość osób się boi implantów. Też się bałam. W sumie to boję się za każdym razem, kiedy jestem u lekarza. To silniejsze ode mnie :) Implant zakładano mi rok temu w klinice Impladent w Warszawie. Aż byłam miło zaskoczona, bo zupełnie bezboleśnie. No i dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Poznań wam pasuje, to przy Armii Krajowej macie coś takiego - http://www.newdentclinic.pl/ I tam mają świetnego lekarza od implantów - bardzo mi pomógł. Nie podam z pamięci - to obcokrajowiec mówiący po polsku, ale swoje usługi wykonuje na naprawdę mega wysokim poziomie. Kawał solidnego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kawabez Ja juz prawie mam koniec tej calej imprezy z implantami.moge napisac ci wszystko jak i co przeszlam i efekt koncowy. Jest podany tam twoj mail wiec jak chcesz to moge napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawabez
do gość wczoraj jeśli możesz to proszę napisz, chętnie poczytam o PRAWDZIWYCH doświadczeniach w tym temacie, bo te ciągi reklam to mnie tylko odstraszają i nie pomagają podjąć decyzji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Też chce założyć implanty . Ale św na dole i na to na zaczepy całkowitą protezę . Koszt samych dwóch implantów wyjdzie mnie 4 tyś. I do tego proteza dolna całkowita 1.200 zł . I mam pytanie czy to jest bolesne , założenie tych implantów. Bo w sumie jakby nie było to trzeba ta śrubę wkręcić w kość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka5
Ja swój implant miałam wstawiany w klinice White Dental Clinic przy metrze Słodowiec i śmiało mogę polecić. Nic nie boli, wszystko ładnie się trzyma, nie widać różnicy porównując zęby. Może jak czujesz ból i kłucie zgłoś się do swojego stomatologa? Lepiej pójść na konsultację niż dowiadywać się na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrych specjalistów - protetyków mają w tej przychodni www.nzozalmadent.pl . Ceny mają konkurencyjne jak za usługi protetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej .Jestem w trakcie robienia implantow .Mialam tez robiona augumentacje kosci jednego dolka zebowego .Przy zabiegu nic nie bolalo .Ale po zabiegu ok tygodnia mialam silny bol i bralam antybiotyk .W tej chwili czekam do stycznia i bede miec zalozone zeby .Nie zaluje ,ciesze sie ,ze w koncu bede sie czuc dobrze .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wypadku musiałam chirurgicznie wstawiać implanty i nie były to miłe zabiegi ale gabinet Margo przy Trawowej zdecydowanie pomógł mi łagodnie przez to przejść. Dobrze, że na miejscu był tomograf to na bieżąco można było monitorować ustawienie zębów i implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mną zajęli się cudowni lekarze z Dentoniki http://obornikislaskie.dentonica.pl/uslugi/implantologia/. Jestem już 8 miesięcy po zabiegu, wszystko się ładnie wygoiło, organizm nie odrzucił implantów. Na wizytach nie czujesz się jak petent, stomatolog poświęca Ci tyle czasu, ile potrzeba, odpowiada cierpliwie na każde pytanie. A pomyśleć, że byłam osobą, która bała się dentysty jak diabeł wody święconej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstawiałam sobie kilka lat temu implanty w klinice Wieczorek w Grudziądzu, naprawdę jestem bardzo zadowolona, bałam się jednak wszystko poszło po mojej myśli, przez kilka lat nic się nie dzieje z implantami, nie czuje ich, jest super!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miała robione implanty zębów bo miała spore ubytki. Kiedys dentysta stopniowo usuwał jej zęby i teraz pozostały jej braki, które z biegiem czasu coraz bardziej jej przeszkadzały. Zgłosiła się do gabinetu https://stomatologiaswiatkowska.pl/ i umówiła na wizytę. Tam pani doktor przeprowadziła wstępne "oględziny" i powiedziała co i jak, wyznaczyła termin i cenę. Mama była zadowolona z wizyty i efektów zabiegu. Poszło bardzo sprawnie i teraz może cieszyć się pełnym uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka12
znalazłam fajną stronę, gdzie tłumaczą wszystko o implantach. można też znaleźć dobrego stomatologa. dla chętnych: http://implantmasterspoland.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim mieście w Polsce jest najlepsza cena na implanty? Na http://implanty-zebow.pl/ wyczytałam coś takiego: "O wiele więcej zapłaci się za implanty zębów w stolicy oraz większych miastach, niż w mniejszych miejscowościach. " No ok, czyli gdzie dokładnie szukać? Interesują mnie okolice Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG_DC
dentalcorner.pl Specjalista dr Łukasz Wojszwiłło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inka12309 - zdecyduj się kłamczucho, raz piszesz o zębach leczonych kanałowo, potem że nie masz żadnego problemu z zębami, a w końcu, że masz kilka implantów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×