Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aw81

Brzuch po cc

Polecane posty

Mam pytanie jak wygladaly Wasze brzuszki po cesarskim cieciu..? Chodzi mi o wielkosc Jestem tydzien po cc i mam nadal brzuch jak w ciązy, gdzies jak w 5 miesiącu. Kiedy on opadnie..? A moze macica mi sie zbyt wolno kurczy..? Dodam ze przytylam 17 kg z czego prawie 11 juz mi zeszło, a brzuch jak w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy podobnie.Też miałam cesarkę, też przytyłam 17kg i też zaraz po porodzie ubyło mi jakieś 10:) Ale niemądra jesteś martwiąc się, że tydzień po porodzie masz nadal brzuch. Przecież połóg trwa minimum 6 tygodni - tyle minimum czasu ma macica na obkurczanie. Ja jestem ponad trzy miesiące po cięciu, a brzuszek mam nadal i do tego nie jest taki jędrny jak bym sobie życzyła. I wiem, że już inny nie będzie bo miałam baaaaaardzo duży brzuch i skóra się mocno rozciągnęła. Jeśli ty nie miałaś dużego brzucha w ciąży to jest szansa, że dojdziesz do formy:) Ale tak czy inaczej tydzień to za mało. Mnie nadal brzuch boli, coś tam w środku na wysokości blizny kuje, a martwica jeszcze do końca nie ustąpiła. Nie ma lekko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam cesarke i chwile po mialam brzuch lepszy niz niejedna laska ktora nigdy w ciazy nie byla;) do stanu sprzed wrocil jakies 5 mies po porodzie.. teraz jest idealny:P:P moze brzmi to nieskromnie ale taka prawda:P:P ale wydaje mi sie ze to kewstia genow.. bo ja np cycki mam fatalne po ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja szwagierka urodzila w styczniu, tez cc i powiem szczerze, ze na poczatku miala bardzo duzy brzuch (taki jak w 5-6 miesiacu) a teraz juz prawie nic nie zostalo. dodam ze przytyla ponad 20 kg, a brzuch miala ogromny, wczesniej przed porodem byla bardzo bardzo chuda, teraz wyglada dokladnie tak samo jak wtedy. aaa jeszcze jedno, od ok.miesiaca nosi pas wyszczuplajacy, podobno jej bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 5 miesięcy po cc, brzuszka nie ma, może troszkę po jednej stronie (bo mały tak bł ułożony) mi coś tam zostało, ale ciągle mam nadzieje że to jakoś zniknie, ogólnie to jestem chudsza niż przed ciążą, ale mnie do dziś tam boli i jeszcze drętwe nad blizną czucie nie wróciło póki co, :( no łatwo nie jest, nie ma to jak SN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry 12
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×